שבת צילום פלאש 90
שבת צילום פלאש 90

החלומות השחורים מכל: היא נשארה לבד, אלמנה וחסרת כל, ומי יעזור לה?

השבוע, בבום אחד גדול, נדם ליבו של בעלה הצעיר. הוא הותיר אותה לבד ואת שבעת ילדיה יתומים, מחפשים נחמה בעולם, ונאלצים לדאוג לעצמם שלא ירעבו ללחם 

החלומות השחורים מכל: היא נשארה לבד, אלמנה וחסרת כל, ומי יעזור לה?

השבוע, בבום אחד גדול, נדם ליבו של בעלה הצעיר. הוא הותיר אותה לבד ואת שבעת ילדיה יתומים, מחפשים נחמה בעולם, ונאלצים לדאוג לעצמם שלא ירעבו ללחם 
שבת צילום פלאש 90
שבת צילום פלאש 90

בחלומותיה השחורים ביותר היא לא חשבה שתגיד על עצמה את המילים האלו: ״אני אלמנה״. אבל בעלה היקר איננו, והוא בן 43 בלבד. כך פתאום, קיבל דום לב באמצע חתונה והסתלק.

בטח תשמעו עליו המון סיפורים, תנסו לשרטט לעצמכם קווים לדמות המיוחדת והמאירה שלו, אבל האמת הפשוטה היא שהיא לא איבדה רק תלמיד חכם ואיש מופת – היא פשוט איבדה את בעלה. הילדים שלה איבדו את אבא שלהם. מעל הכל, הוא היה האבא שלהם, ועכשיו הם נשארו יתומים. ליבם שבור, קרוע לגזרים. מקווים שהם הוזים וחולמים. מחכים לרגע בו יעירו אותם ויגידו שהכל חלום שחור ורע. שאבא שלהם פה, איתם, מחייך ובריא, תומך ודואג.
 
אבל החיים חזקים מן החלומות והתקוות. ועכשיו מה? מי יפרנס אותם? מי ידאג לאלמנה, לשבעת הילדים שלה? מי יחתן אותם? אומרים שצרות באות בצרורות. כאילו לא מספיק שנגזר עליהם להתמודד עם האובדן הנוראי והכאב החד, עכשיו האמא גם צריכה לפרנס משפחה שלמה ואין לה מושג איך היא עושה את זה.
 
אנא, פתחו את הלב שלכם לעזור להם. “כל אלמנה ויתום לא תענון”. אל תשאירו אותה לבד, אלמנה כאובה ובוכיה. אל תשאירו את הילדים שלה יתומים וגם חסרי כל. בבקשה, תרמו ככל יכולתכם כדי שיוכלו להמשיך לחיות בצורה שפויה והגיונית, ולא להתרסק אל תוך הבכי והעוני. אנא, אל תשאירו אותם לבד!!

אל תעמדו מנגד, בואו לקחת חלק בגיוס ההמונים למען המשפחה האומללה>>> 

הרה”ג רבי פנחס דניאל זצ”ל, אברך שטרם מלאו לו ארבעים וחמש שנות חיים. וכבר כל כולו תורה והרבצת תורה. מחנך בכל רמ”ח אבריו ושס”ה גידיו. מגיד שיעור אהוב על תלמידיו. ראש כולל ערב מוערך ששמונים אברכים מכל החוגים והעדות חוסים בצלו שנים רבות. טוהר יהודי של תורה ויגיעתה נסוך על פניו. נעימות בלתי מצויה וחיוך תמידי מאירים לכל מי שבא אתו במגע. ענוות חן וטוב לב שופע. כל מי שהכירו, שנפגש בו אי פעם, ראה בו דמות מופת של אדם שלא חסך מזמנו למען הזולת. שדאג וסייע לכל נצרך. שכיתת את רגליו למען האברכים שלו. שדאג בכל כוחו ומאודו למילגה שתשולם בזמן. שארגן חלוקות – בשר. עופות. שמן זית. תלושים ושפע של טוב לחגים, כדי שיהיה להם לאברכים. שירגישו שדואגים להם. שמייקרים את תורתם ויגיעתם.

לב ארי, לב ענק, לב רחב שלא הפסיק לחשוב על הזולת. לב שהיה עסוק 24 שעות ביממה בשלשת עמודי העולם ‘תורה עבודה וגמילות חסדים’. עם כוחות נפש עצומים ובלתי נלאים למען אחרים. על טובתו העצמית לא חשב כלל. את כל זמנו הקדיש עבור אחרים. לתת ועוד פעם לתת. לייעץ. לחבר. לדאוג לחסרי ישע. לאלמנות וליתומים. כיסיו היו מלאים תדיר בכספי צדקה, לזה נתן ישירות. ומזה ביקש להעביר לאלמנה פלונית. לאחר העביר כדי שיתן לאברך שנמצא במצוקה כספית. איש של מסירות נפש ושל מסירת כל כולו למען הזולת.

הלב הזה נמס בפתע פתאום. כרע נפל על משמרתו ללא הודעה מוקדמת. הסתלקות כזו ברגע כמימרא היא רעם ביום בהיר, נורא.

‘קרבן צבור’ – כפשוטו ממש. אין מילים אחרות בהן ניתן לתאר את המציאות הנוראה הזאת מלבד ‘קרבן צבור’. כזה היה בחייו וכך עלה בסערה השמימה. את כל כולו הקריב למען הצבור. את חלבו ודמו מסר למען הכלל בחייו. וחלבו ודמו עולים כעת, כליל כעולה, לפני שוכן מרומים כ’קרבן צבור’ של העיר ביתר עילית.

בלתי נתפס.

הכאב של כולנו נוראי. ממיס לבבות. שובר ומרסק.


מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי בירך את כל התורמים ש”יתברכו בברכה והצלחה ויזכו לגן עדן”, מה שהביא רבים ליטול חלק בעזרה למשפחה ולו בכדי לחטוף את ברכת הגר”ח שכידוע לא שווה ריקם.
צפו בהבטחה:אנא, פתחו את לבכם בפניהם ותזכו לברכתו של גדול הדור. שברכת השם תלווכם ותדעו רק אושר ושמחה כל הימים.

בואו לקחת חלק בגיוס ההמונים למען המשפחה האומללה ולכות בברכת מרן שר התורה>>>

מקודם

אסון רודף אסון: האברך החשוב מאחיסמך נפטר לאחר שסבל מהמחלה

מקודם

ההלם הוא נוראי: ביום בהיר מצאו עצמם 15 ילדים יתומים מאב אהוב

מקודם

משרד התיווך שכובש את ירושלים

מקודם

אחרי 8 שנים בכולל, וודאי יש לך כבר תעודת יורה יורה, לא?

5 2 votes
דרג כתבה זו

תחפושות לפורים? זהירות – המבחר עצום!

5 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
המושלמת
1 חודש לפני

קורע את הלבבבב
השם תהיא משיח!!!!!!

דולנד טראמפ בתחפושת של חרדי😍😍
1 חודש לפני

אמאללללללללללללה איזה פחחחחחחחחדדדדד מלא ניחומים למשפחה היקרה.
מצווה לתרום להם
😭😭😭😭😢😢😢☹☹

???
1 חודש לפני

אני רוצה לתרום ולא מצליחה???!!! מי שאין לו דפדפן לא יכול להכנס לתרומות????

מוחמד יולרינגעכב ההערבי הנערץ...
Reply to  ???
1 חודש לפני

כנראה….
גם לי אין,
אבל לא ניסתי

שולה
1 חודש לפני

מן השמים ינוחמו!
חבר’ה אולי הגיע הזמן להתעורר!!!!
אין לאף אחד תעודת ביטוח לחיות לנצח…
וכמעט כל יום שומעים על נפטרים בדמי ימיהם באופן פתאומי ל’ע ונשארים אלמנות צעירות ויתומים רכים…
אנא חוסו על משפחותיכם ומצאו דרך ‘לבטח’ אותם… ‘ערבים’ ‘קרן יחד’ וכדו. כך יוכלו ‘השותפים’ להיות בטוחים שתרומתם אכן מגיעה לאלמנה והיתומים (ובתרומה קטנה להיות שותפים לתרומה ענקית בתוך רגע!!!) וגם המשפחות אינן צריכות להגיע למצב ככ שפל בחשיפה אישית ונזקקת…
וה’ יאמר לצרותינו די! בגאולה השלימה!
‘ובלע המוות לנצח’ ומחה ה’ דמעה מעל כל פנים!

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il