הגאון הרב יעקב הלל שליט"א: "אשתדל להתפלל עליו"

בצעד יוצא דופן קורא הגאון המקובל הרב יעקב הלל שליט"א להירתם למען כלה יתומה שנשארה לבד בעולם.

"אם בית ידועה מאחת הפנימיות בירושלים ספרה על נערה שהגיעה אליהם אחרי ששני הוריה נפטרו מהמחלה בהפרש של 3 שנים. הנערה שפחדה לגור בבית לבד, ארזה חפצים והגיעה אליהם במצב נפשי קשה. כיום לאחר שיקום היא עומדת להתחתן עם בחור יתום מאב ואין מי שיוביל אותם לחופה" 

לסיפור המלא לחצו כאן>>>

מקודם

"הכלה ממררת בבכי": בעקבות פטירת הרב פפויפר נדחתה חתונת הבת

מקודם

סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

מקודם

לחתן את כולם בכבוד? איתנו זה אפשרי כל הפרטים≥≥≥

מקודם

בקצה הדף: חתימתו המסתורית של שר התורה

במכתב קורע לב מתארת היתומה את חוסר האונים שלה מול החתונה המתקרבת:

"קוראים לי אסתר ואני הקטנה בבית מבין חמישה ילדים. כשהייתי בת 13 אמא שלי חלתה בסרטן ונפטרה, היא לא סבלה הרבה זמן, הגידול היה אלים והמאבק היה קצר.

השגרה הייתה נוראית, אבא התרסק מהפטירה של אמא ולא הצליח לחזור לתפקד. יום אחד הוא אמר לי בפנים חיוורות שהוא מרגיש רע, צעקתי לו: א-ב-א! אל תמשיך להגיד לי כלום, אני לא רוצה לדעת! 


ביום השנה הרביעי של אמא, אבא נפטר והשאיר אותי לגמרי לבד. בגיל 16 ארזתי חפצים ועברתי לפנימייה, פחדתי להישאר בבית הזה, אולי גם לי יקרה משהו רע. 

כשהציעו לי בחור יתום מאב ידעתי שרק הוא יוכל לגעת בכאב ולהפוך אותו לתקווה. החודש אנחנו אמורים להתחתן ואם הבית הסבירה לי בעדינות שנצטרך לבקש עזרה עבור החתונה"

כאמור, ראש ישיבת אהבת שלום הגאון המקובל רבי יעקב הלל שליט"א, מבטיח להתפלל באופן אישי על כל מי שיתרום וכך כותב:

"באו לפנינו סיפורם של 29 היתומים שנישאים אחרי שעברו חיי יתמות קשים ומרים ומצווה גדולה לסייע ליתומים ויתומות אלו להקים בית נאמן בישראל ובלנ"ד אתפלל על כל התורמים 290 ₪ לצרכי נישואיהם ונאמן הוא אבי לשלם שכר פעולתכם להינצל מכל צרה ומחלה ולפרנסה בשפע ולמלאות כל משאלות ליבכם לטובה ולגדל צאצאיכם מתוך בריאות ונחת לחופה ולמעשים טובים אמן".

לתרומה לחצו כאן>>>

3 1 vote
דרג כתבה זו

הנצפים ביותר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אלמן חלה ערב חתונת בתו ונפטר

המיוחד
חדש באתר