היום! חלוקת הצדקה הגדולה בעולם – צפו בתיעוד

במקביל יתקיימו מעמדי תפילה בקבר רבי יהודה בר עילאי ובציוה"ק ברימנוב - וגם: הזדמנות של פעם בשנה: שטר פרנסה חתום ע"י גדולי הדור 

סגולת פרשת המן ביום שלישי של פרשת בשלח מקובלת בתפוצות ישראל מדורי דורות כמסוגלת באופן ודאי ומופתי לישועות אדירות לפרנסה ברווח ובשפע. בועד הרבנים לענייני צדקה נערכים ליום הזה באופן מיוחד.  


ראשית, ביום שלישי הקרוב תיערך חלוקה ענקית של כספים למשפחות נזקקות. שליחי ועד הרבנים יעבירו לאלפי משפחות סכומי תמיכה בסכום מצטבר של שני מיליון שקלים שנאספו ע"י הציבור. 


שנית, ב'ועד הרבנים לענייני צדקה בארץ הקודש' יקיימו ביום זה מעמד קדוש ונשגב בציונו של התנא האלוקי רבי יהודה בר עילאי בו יטלו חלק מרנן גדולי הדור שליט"א  בראשות הגאון הרב ברוך מרדכי אזרחי, כ"ק האדמו"ר מביאלא, הגאון הרב אלימלך בידרמן, הגאון הרב מרדכי גרוס, הגאון הרב בנימין פינקל והגאון הרב שריאל רוזנברג. 


להצטרפות למעמד המיוחד לחצו כאן


גדולי ישראל יעתירו על תורמי ועד הרבנים ויזכירו את שמותיהן בפרטיות. לאחר מכן הם יקראו את פרשת המן מילה במילה ויזכירו את התורמים לפרנסה טובה, ע"פ מה שמובע בשו"ע:  "כל המרחם על העניים הקב"ה מרחם עליו, ויתן האדם אל לבו שהוא מבקש כל שעה פרנסתו מהקב"ה, וכמו שהוא מבקש שהקב"ה ישמע שוועתו – כך הוא ישמע שוועת עניים, גם יתן אל לבו כי הוא גלגל החוזר בעולם וסוף האדם שיבא הוא או בנו או בן בנו לידי מדה זו וכל המרחם על אחרים מרחמין עליו". לאחר מכן, בסיום התפילה, יערך מעמד חתימה על "שטר פרנסה" עליו יחתמו כל גדולי הדור עבור כל מי שיתרום סכום ע"ס 360 ₪ בלבד לועד הרבנים. השטח החתום ישלח לבתיהם של התורמים.  

מקודם

חלה בקורונה ומקבל 18,000 שקלים מידי חודש מהביטוח הלאומי ומחברת הביטוח

מקודם

אל תתביישו, בואו ללמוד איך לחתן ילדים≥≥≥

מקודם

גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

מקודם

רוצים הכנסה חודשית לכל החיים?


התורמים כולם, לרבות אלו שיעבירו את תרומתם עד המעמד האדיר ביום שלישי, יקבלו כאמור "שטר פרנסה" חתום ע"י גדולי הדור, שטר שמבטיח להם פרנסה ברווח ובשפע. 


במקביל ייערך ביום שלישי מעמד תפילה ע"י שלוחי ועד הרבנים בציון הקדוש ברימנוב. בעקבות סגירת נתב"ג והמצב הקשה הגעתם של השליחים למקום הוטלה בספק אך בס"ד גדולה הם הצליחו להספיק לטוס ולהגיע למקום, כך שהם יעתיקו בתפילה עבור תורמי הועד בציון הקדוש ביום המסוגל.

 
לקבלת שטר הפרנסה לחצו כאן

5 1 vote
דרג כתבה זו

הנצפים ביותר

1 תגובה
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
רק "א מ ת "
1 חודש לפני

אה איזה יופי זה יביא את הגאולה
אשרי הדור שזכו לכאלו גבאי צדקה
שירבי כמותם בישראל ! ! !

אלמן חלה ערב חתונת בתו ונפטר

המיוחד
חדש באתר