עת הישועה הגיעה: הברכה ההיסטורית שמכה גלים

ברכה כזו עוד לא נשמעה, ברכה שתמלא את כל משאלות ליבכם לטובה, ובכל זה יזכו כל אותם אלו שייפתחו את ליבם למען שלושים חתנים וכלות יתומים שעתידים להתחתן בחודש אדר אך אין להם מאומה, השמחה מהולה בעצב והם זקוקים לנו שנסייע להם לגשת אל החופה בלב שמח

שלושים יתומים, שלושים חתנים וכלות שחרב עליהם עולמם צפויים להינשא החודש, חודש אדר, שלושים חתנים וכלות העומדים לפני היום הכי שמח בחייהם, אך ליבם הולם בפראות, אין להם כלום, גם לא את הדברים הבסיסיים.

ממש כך, שלושים חתנים וכלות נמצאים בימים אלו בהתרגשות של ממש, הנה בעוד רגע קט הם יצעדו אל עבר החופה ויינשאו בשעה טובה ומוצלחת לבחיר ליבם, אבל ההתרגשות והשמחה נמצאים תחת עננה כבדה של כאב, של סבל, של ייאוש.

 מסייעין וזוכים לישועה >>

הם לא חתנים וכלות רגילים, הם חתנים וכלות יתומים, אין להם אב או אם, כל אחד והטרגדיה שלו, כל אחד והאסון הכבד שיש מאחוריו, המילים נעתקות, הם הולכים לצעוד אל החופה ללא אחד מהוריהם, תחושה כואבת ועצובה, מהולה בשמחה של יום הנישואין.

לא מדברים על שמלת כלה מפוארת, גם לא על קייטרינג יוקרתי, מדברים על המינימום, כן, פשוט אין להם שום דבר, אין להם את הדברים הבסיסיים שיש לכל חתן וכלה, פשוט אין, המשפחות שלהם גם ככה שבורות וכעת הם צריכים להתמודד עם כל הקושי הזה לבד.

 מסייעין וזוכים לישועה >>


הגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין שליט"א שיגר מכתב נדיר ומיוחד ל'קופת העיר' וכך הוא כותב, "כל התורם עבור יתומי אדר סך שלוש מאות ש"ח יזכה להתברך בבני חיי ומזוני, ונחת מכל יוצ"ח, וזיווגים הגונים בנקל, ולמלאות כל משאלות לבם לטובה".

ברכה היסטורית וחסרת תקדים, ממש כך, ברכה נדירה בה מובטח לכם פרנסה, בנים, חיים, זיווגים הגונים, נחת ובעיקר שכל משאלות ליבכם יתמלאו, אתם מבינים את משמעות הברכה? לא שומעים ברכות כאלה כל יום, כל שנותר לכם לעשות הוא לתרום ליתומי אדר.

 מסייעין וזוכים לישועה >>

הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א ידוע בכוחו הגדול בענייני זיווגים וכעת הוא מבטיח לכם, כותב על גבי גליון, כי מי שיתרום למען אותם חתנים וכלות יזכה בזיווגים הגונים, ברכה היסטורית וחסרת תקדים, אסור לכם לפספס את ההזדמנות הנדירה הזו, אתם חייבים להיות חלק מזה, להיות חלק ולזכות בזיווג הגון כשאיפתכם.

כל שנותר לכם לעשות הוא לסייע לאותם שלושים חתנים וכלות יתומים שאין להם מאומה, שעתידם לוט בערפל, אנחנו חייבים לעזור להם, לחבק אותם, ללוות אותך בתמיכה אינסופית ליום הגדול שלהם, לעזור להם להקים בית נאמן בישראל מתוך שמחה והרחווה.

נכנסים, מסייעין וזוכים לישועה >>

מקודם

כך תגדילו את ההכנסה שלכם

מקודם

מה הקשר בין שמחה גרידינגר אריאל שרון והטכניון?>>>>

מקודם

ברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

מקודם

ישועות בכל העניינים: בחמישי יום ההילולא ר' ישעיה מקרעסטיר: הונגריה נערכת לכל התרחישים

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

תושב מאה שערים מסרב לעטות מסכה וישאר במעצר

השרים החרדים דרעי וליצמן השתתפו בטקסי יום הזיכרון

בני ברק: פעוט בן 4 חודשים נחנק בביתו – מצבו בינוני

בנט: "גודל השעה מחייב וויתורים גדולים" • האזינו

מוגן: המשטרה ממליצה: עליה כמעט שגרתית למירון

הגר"ש גרוס: אין חיוב מעשר כספים על כרטיסי משרד הפנים 

המונים רכשו את התמונה של ר' ישעיה וזכו בסגולה הנוראית

המיוחד
חדש בפוליטיקה