אסון רודף אסון: האברך החשוב מאחיסמך נפטר לאחר שסבל מהמחלה

אברך בן עשרים וארבע בלבד, היה בשיא כוחותיו, אך אז הוא חלה במחלה הקשה, חצי שנה של ייסורים הגיעו לקיצם הבוקר כשהרב צדוק פש השיב את נשמתו ליוצרה. האלמנה הצעירה זועקת לעזרה, היא לבד, היא לבד צריכה לגדל את הילד הקטן, היא לבד צריכה לפרנס את ביתה, לנו אסור לשתוק

מזעזע וקורע לב, פשוט כך, אין מילה אחרת לתאר את האסון הנורא שפקד את משפחת פש מתושבי אחיסמך החרדית, אבי המשפחה, אברך משכמו ומעלה הרב צדוק פש, מחשובי תלמידי חכמים במקום נפטר הבוקר לאחר שנות ייסורים קשים ומרים.

עזרו לאלמנה הצעירה ולבנה להשתקם מהאסון הנוראי>>>

כבר תקופה שהוא סבל מהמחלה הקשה, הוא התמודד בעוז ובגבורה, המשיך בסדר יומו הקפדני לתורה ולתפילה, נאבק על כל שורת גמרא, נאבק על כל תפילה, על כל מצווה, כוחותיו הלכו ואזלו, אבל הוא כמו אריה, נלחם עד טיפת דמו האחרונה.

המשפחה, עקבה בדאגה רבה אחר מצבו הקשה, אבל הוא ניסה תמיד לחזקם ולעודדם, הוא קיבל עליו דין שמים באהבה, אבל הבוקר נגזרה הגזירה והוא השיב את נשמתו ליוצרה מותיר אחריו את משפחתו ההמומה וכאובה.

עזרו לאלמנה הצעירה ולבנה להשתקם מהאסון הנוראי>>>


המנוח הותיר אחריו את רעייתו האלמנה הצעירה שתחי' וילד אחד קטן, ילד קטן שלא מבין לאיפה אבא נעלם, ילד קטן שלא מצליח להבין מדוע אמא בוכה ללא הרף, ילד קטן, בן שנתיים בלבד שלא יראה את אבא יותר, עצוב ומזעזע.

המשפחה חסרת כל, כבר חצי שנה שהוא נאבק בייסורים הקשים, אבל להם אין מאומה, אפילו לא פרוטה שחוקה, פשוט אין להם, וכעת כשהלך הוא לבית עולמו, האלמנה הצעירה צריכה להתמודד עם הקושי הנוראי הזה.

כעת, היא לבד צריכה להחזיק את הבית, היא לבד צריכה לגדל את הילד הקטן, היא לבד צריכה לעשות את הכל, אין מי שיעזור לה, אין מי שיתמוך בה, האלמנה בבכיות ובלב קרוע זועקת לעזרה מתחננת שנהיה שם בשבילה, ולנו אסור לשתוק, אסור להתעלם.

עזרו לאלמנה הצעירה ולבנה להשתקם מהאסון הנוראי>>>

מקודם

מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו>>>>

מקודם

איך תשימו סוף לתחושת ההחמצה

מקודם

מֵאִיגָּרָא רָמָא לְבֵירָא עַמִּיקְתָא: אנשי עסקים התורמים – הפכו לפתע להיות מהמקבלים 

מקודם

הכירו את יזם הנדל"ן הכי חזק בשוק החרדי: "רק השבוע הגשתי 10 מכרזים">>>>

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

ביהמ"ש קבע: המנדט שייך ליהדוה"ת ולא לליכוד

שפע ליועמ"ש הכנסת: "להכניס בסדר יום הכנסת הקמת ועדה מסדרת"

צפו בעימות דרמטי על החיסון: "צריך פסיכיאטרים"

הצעת חוק: מזרק מציל חיים יוצב בכל מסעדה

דיווח: סער וסמוטריץ' נפגשו בימים האחרונים

פרוש: נתניהו הבהיר כי לא הוסרו ההגבלות על ל"ג בעומר