ר' יעקב, השווער רוצה לראות את ההיתר הוראה?

תוך שלוש עד ארבע שנים בלבד, בלימודי בין הסדרים שאינם פוגעים בלימודי הכולל השוטפים, תוכל להתהדר עם תעודת הוראה ודיינות ולזכות להתעטר בנזר הרבנות בכל יישוב או שכונה בעולם

כמה זמן אתה כבר בכולל עם מילגה שבקושי גומרים איתה את החודש?

אחרי 8 שנים בכולל, וודאי יש לך כבר תעודת יורה יורה, לא?

עד מתי אתה מתכנן ללמוד בכולל בלי להתקדם?

למה שלא תלך להיות דיין או רב בישראל…
כאברך, בוודאי נתקלת באחת מהתגובות… חלקם מקנטרות, חלקם באמת רוצים את טובתך, אבל אף פעם לא  באמת חשבת שזה מתאים לך… מה, ללכת ללמוד דיינות או רבנות? בוודאי מדובר בשנים ארוכות של לימוד וסמיכה, מבחנים קשים ופרוטקציות בוועדה למינוי דיינים…

אז זהו, שלא!
ומאות הדיינים של מ.ל.מ יוכיחו!!!

במהלך השנים האחרונות, מאות דיינים ורבנים הצליחו לעבור מספסלי הכולל לעולם הרבנות ועברו את המבחנים הקשים בהצלחה רק בזכות שיטת הלימודים המיוחדת של מ.ל.מ, שיטה המרכזת ומסכמת את כל תכני הלימודים הנדרשים לצורך מבחני הדיינות ברבנות, תוך זמן קצר ובבהירות רבה.


למכון תורת המשפט ניסיון רב בהעברת קורסים והכשרת תלמידים למבחנים בנושאים תורניים שונים והתמחות רבה ביותר להצלחה במבחני הרבנות הראשית לישראל. מכון “תורת המשפט” פיתח שיטת לימוד חכמה ומתקדמת בשילוב חומרי עזר יעילים המאפשרים לימוד איכותי המשלב עומק והיקף מיסודות הדינים בסוגיה עד לפסיקת אחרוני זמנינו.

תוך שלוש עד ארבע שנים בלבד, בלימודי בין הסדרים שאינם פוגעים בלימודי הכולל השוטפים, תוכל להתהדר עם תעודת הוראה ודיינות ולזכות להתעטר בנזר הרבנות בכל יישוב או שכונה בעולם, סוף סוף תוכל לשבת על התורה ועל העבודה בלי קשיים וליהנות משתי שולחנות של תורה וגדולה במקום אחד.

בשיחה עם כמה מבוגרי מ.ל.מ, כאלו שהיום מכהנים בכהונות ברחבי העולם, עולה כי הייחודיות העיקרית של מכון תורת המשפט היא היחס הפרטני שכל אחד מהמשתתפים מקבל, כאשר מלבד ההכנה הממוקדת לבחינות המשולבת יחד עם פרקטיקה מעשית מהנעשה בבתי הדין, ישנו דגש חזק מאוד על הקידום האישי של האברך והתאמתו לתפקיד הנעלה שבעז"ה יכהן בו לאחר תום הלימודים.

יצוין, כי על מנת לשמור על הרמה הגבוהה ועל מעמדם של הרבנים והדיינים בישראל, מכון תורת המשפט מקפידה על כמה תנאי סף לקבלה לקורס, מלבד 8 שנות לימוד לאחר גיל 18 בישיבה גבוהה או כולל אברכים. תהליך הקבלה מותנה בתלמיד ירא שמים ובן תורה ובראיון ובדיקת התאמת הלומד לרוח המכון.

אם אתה חושב שהנך עומד בתנאים, הנך מוזמן לפנות כבר עכשיו בלינק המצורף ולהבטיח את מקומך בכותל המזרח של הרבנים ומורי ההוראה בישראל, חילך לאורייתא!

להרשמה ולפרטים נוספים לחצו כאן≥≥≥

מקודם

מתחם רילקס – המקום המושלם לשחרר לחצים ולהפיג מתחים

מקודם

ר' יעקב, השווער רוצה לראות את ההיתר הוראה?

מקודם

הגיע הזמן: מהיום עושים סדר בתיק הביטוח שלכם ומפסיקים לשלם כפול ויקר

מקודם

תפילת השל"ה גם לרווקים – סגולה לחינוך הילדים ולהשפעה ברוחניות

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

יהודי ירה על מתפרע ערבי בעיר לוד ונחקר בחשד לרצח

היום המסוגל: תפילה ב-8 מקומות המסוגלים בער"ח סיון

חסיד גור שנסע מערד לבני ברק הותקף ליד כסייפה • תיעוד

השופט שמואל הרבסט השיב לבקשה בפסוק מהנביא

שר הביטחון אישר לצה״ל לגייס כ-5,000 חיילי מילואים • דיווח מתעדכן

והיום בפינה הכלכלית שלנו – ממשבר לעשיה, כיצד?

שמיטה בהידור: לא שכירות. לא שותפות. בעלות אמיתית!

המיוחד

הגר"ש גלאי רעד מבכי: "כך תיפסק מידת הדין"

במעמד נורא הוד שהתקיים תחת הכאב העצום בו שרויה האומה היהודית בכל רחבי העולם, נשאו רבנים דברי התעוררות • "אף אחד לא יודע חשבונות שמים, על מה שארע ביום הזה של ל"ג בעומר, יום של שמחה שבו פסקו תלמידי רבי עקיבא למות" [מקודם]