יש לך ראש טוב, אז למה אין לך עבודה מסודרת?

להיות שקועים בתורה ולהעמיק בה, בד בבד עם משכורת מכובדת שמאפשרת רוגע נפשי ויישוב הדעת, יחד עם סיפוק נפשי עצום והרגשה טובה בסוף כל דיון, זה אפשרי!

בדיחה ישנה אומרת שבכל דיון בבית הדין יוצא מנצח אחד בטוח, זהו הטוען הרבני…

אם פעם זה היה נכון, היום זה פי אלף! על פי ההערכות, כ-10,000 תיקים בשנה נערמים בבתי הדין הממשלתיים בנוסף לבתי הדין הפרטיים הפועלים בקהילות השונות בארץ, אך מספרם של טוענים רבנים בישראל עומד על כמה מאות בלבד.

לא לחינם משרת טוען רבני נחשבת היום אחת מהמשרות המבוקשות ביותר בעולם המשפט, כאשר תואר טוען רבני מקביל לעריכת דין והמשכורת הממוצעת לטוען רבני טוב מגיעה ל-26,000 ₪ לחודש!, אך בשונה מעריכת דין ניתן להגיע למשרת טוען רבני מוסמך בקלות ותוך כמה חודשי לימוד בלבד.

הטוען הרבני רשאי לייצג לקוחות בפני בתי הדין הרבניים במדינת ישראל בענייני אישות וסכסוכים ממוניים, בהליך דין תורה או בוררות. כאשר מטרת הקורס היא להקנות למשתתפיו השכלה תורנית, ידע משפטי, מעשי וכללי, במטרה להכשירם כטוענים רבניים ברמה ערכית ומקצועית גבוהה.

תכנית הלימודים למשרת טוען רבני כוללת חלקים נרחבים בחושן משפט ובאבן העזר וכן את תקנות בתי הדין, נושאים מרתקים ומאתגרים הקשורים לעולם התוכן של כל יהודי. השיעורים מוגשים על ידי דיינים ורבנים מהשורה הראשונה בעולם המשפט היהודי וכוללים סיורים בבתי הדין והכשרה מעשית שמביאה בכל שנה עוד ועוד רבנים, דיינים וטוענים רבניים.


בשיטת הלימוד המיוחדת של מ.ל.מ הכוללת ששה צעדים מעשיים, מלבד הלימוד עצמו שמוגש בצורה בהירה ומסודרת יחד עם הכנה מעשית למבחנים, מקבלים המשתתפים מגוון כלים מעשיים להצלחה בתפקיד, כמו סיורים בבתי הדין, טיפים מעשיים והכרת השטח, כמו"כ פועלת מחלקת ההשמה של מ.ל.מ להבטיח את הפרנסה של כל אחד מבוגרי מ.ל.מ. בעבודה מעשית בתחום.

הבשורה הגדולה היא לאברכים שרוצים להיות שקועים בתורה ולהעמיק בה, בד בבד עם משכורת מכובדת שמאפשרת רוגע נפשי ויישוב הדעת, יחד עם סיפוק נפשי עצום והרגשה טובה בסוף כל דיון.

אם יש לך ראש טוב ושכל חזק, בוגר ישיבה ומונח בעולם התורני ואתה מעוניין בעבודה מרתקת ומאתגרת המשלבת סיוע ועזר רב לזולת יחד עם פרנסה מכובדת ותפקיד יוקרתי, זה המקום הנכון בשבילך. השאר את פרטיך ובעוד שנה וחצי בלבד כבר תוכל להיות טוען רבני מנצח, עלה והצלח.

לפרטים נוספים השאר את פרטיך כאן
ונשלח לך את תוכנית הלימודים המלאה≥≥≥

מקודם

מֵאִיגָּרָא רָמָא לְבֵירָא עַמִּיקְתָא: אנשי עסקים התורמים – הפכו לפתע להיות מהמקבלים 

מקודם

אחרי 8 שנים בכולל, וודאי יש לך כבר תעודת יורה יורה, לא?

מקודם

תקופת הקורונה השאירה בכם משקעים? בואו לברר את זכויותיכם >>>>

מקודם

"באהבתה ישגה תמיד": שורות הספד אחר מיטתו של הרב גולדבלט זצ"ל

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

הרשקוביץ: ניתן להעביר מתפקיד עובד מדינה שלא חוסן

אש: "מעריך שלא נראה הדבקות גם אחרי הסרת המסיכות"

צפו: הרב יוסל קרויזר נעצר על ידי יחידת הכלבנים

ביהמ"ש קבע: המנדט שייך ליהדוה"ת ולא לליכוד

שפע ליועמ"ש הכנסת: "להכניס בסדר יום הכנסת הקמת ועדה מסדרת"

צפו בעימות דרמטי על החיסון: "צריך פסיכיאטרים"