פעם ב-13 שנה זה קורה! הדלקת נרות שבת של שר התורה בפורים

יום הפורים הוא לא יום פנוי, קל וחומר אצל גדולי וצדיקי הדור, אבל רשכבה''ג מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א אשר שמע על מצוקת המשפחות העניות, שהגיעו לפת לחם ממש החליט לפנות מסדר יומו בשביל להתפלל על התורמים, להחיש להם ישועה • הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו

בעיצומו של יום הפורים, ביום המקודש הזה, ביום שמתחוללים ישועות מעל לדרך הטבע, ביום הכביר והנורא הזה, בו ביום, רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א יפנה מסדר יומו, יעזוב הכל ויתפנה להעתיר בתפילה ובתחנונים לישועתם של תורמי 'קופת העיר'.

לא, זה לא משהו שקורה כל יום, גם לא כל שנה, ממש לא, מדובר במעמד היסטורי וחסר תקדים, כאשר לתפילתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א יצטרפו מניין מיוחד של גדולי וצדיקי הדור שיחד, ביום הנורא הזה, יקרעו שערי שמים בעבורכם. ממש כך.

הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו>>>>

יום הפורים הוא לא יום פנוי, קל וחומר אצל גדולי וצדיקי הדור, אבל רשכבה"ג מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א אשר שמע על מצוקת המשפחות העניות, שהגיעו לפת לחם ממש החליט לפנות מסדר יומו בשביל להתפלל על התורמים, להחיש להם ישועה.

תחשבו על המשפחות האומללות הללו, שכל מה שחסר להם הוא כסף, כן, פשוט אין להם, ואין להם כלום, המקרר בבית ריק, אין להם מאומה, בזמן שאתם תחגגו במסיבות הפורים הם ישבו בבית יביטו אל בתי השכנים ועיניהם יתמלאו בדמעות.

הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו>>>>


אתם חייבים להיות שם בעבורם, לתת להם מעט תקווה, מעט אור, בכדי שגם הם ישמחו ביום השמח הזה, בכדי שגם הם יוכלו לחגוג את יום הפורים כראוי, זה לא דורש מאיתנו הרבה, רק לתרום, רק להאזין למצוקה, ובנוסף לזכות לתפילה שתקרע שערי שמים, לתפילה שתחיש לנו ישועה.

כי הרי זה לא תפילה רגילה, זהו מעמד נורא הוד, בו ביום, ביום הקדוש רשכבה"ג מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א יחד עם מניין מגדולי וצדיקי הדור יהיו שם בעבורכם, יעתירו שם אחר שם, יביאו לכם את הישועה, יחישו לכם את הברכה, אסור לכם לפספס את ההזדמנות הנדירה הזו.

הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו>>>>

יצוין כי המעמד נורא ההוד הזה מתקיים כחלק מהמאמצים של 'קופת העיר' לתורמיה, בצירוף הזכות של להביא אור למשפחות נזקקות בימי הפורים, ועל ידי הצדקה מביאים אור ל-5107 משפחות מכל ישוב ועיר בארץ הקודש.

במנין הקדוש שיתכנס אי"ה כשליחיהם האישיים של תורמי 'קופת העיר' ישתתפו מרן הגרב"ד פוברסקי שליט"א, מרן הגר"ש בעדני שליט"א, מרן הגר"ש שטיינמן שליט"א, מרן הגר"ז ברלין שליט"א, מרן הגרש"א שטרן שליט"א, מרן הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א, מרן הגרי"ש קנייבסקי שליט"א, מרן הגר"נ זוכובסקי, מרן הגרח"י משקובסקי שליט"א, מרן הגרי"א דינר, מרן הגר"י קולודצקי שליט"א, מרן הגרא"ד אפשטיין שליט"א, ומרן הגר"י פשהוף שליט"א שיעתירו בצוותא על תורמי 'קופת העיר'.

הבטיחו את מקומכם כבר עכשיו!≥≥≥

מקודם

אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

מקודם

מתפללי ביה"כ בית ישראל: "המשיך ללמוד למרות הגידול בראשו"

מקודם

ילדים טהורים עומדים בפני חומה שרק אנחנו יכולים לשבור אותה ביחד≥

מקודם

"כל חייך ברחת מכבוד ועכשיו נתפסת" ר' מיכל זילבר שליט"א בהספד לחתנו.

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

אש: "מעריך שלא נראה הדבקות גם אחרי הסרת המסיכות"

צפו: הרב יוסל קרויזר נעצר על ידי יחידת הכלבנים

ביהמ"ש קבע: המנדט שייך ליהדוה"ת ולא לליכוד

שפע ליועמ"ש הכנסת: "להכניס בסדר יום הכנסת הקמת ועדה מסדרת"

צפו בעימות דרמטי על החיסון: "צריך פסיכיאטרים"

הצעת חוק: מזרק מציל חיים יוצב בכל מסעדה