אם לששה ילדים בסכנת חיים בעקבות קרע בשריר

אם לשישה ילדים חשה בכאבים חדים שהופיעו לאחר לידת בתה השישית. האישה שפנתה לרופא נשים נענתה כי מדובר בסימפטום מוכר לאחר לידה והוא עתיד לחלוף עם הזמן.

למרות הדיאגנוזה הפשוטה, הכאבים הלכו וגברו עד שהיא אבדה יכולת תפקודית. לאחר מסע בירורים ארוך ומייסר הגיעה תשובה מבהילה מפרופסור בצרפת. בחוות הדעת הרפואית נטען כי מאחורי הכאבים הכרוניים מסתתר קרע מסוכן בשריר.

ההורים עזבו את הארץ בבהילות וטסו לבצע ניתוח פרטי אך בבואם לבית החולים הצרפתי נתקלו במפח נפש. הפרופסור שטיפל בתיק הרפואי סרב לבצע את הניתוח בעקבות המצב המורכב של השריר והחשש לחייה.

לעזרה הקליקו כאן>>>

בשיחה שנערכה עם האב השבור סיפר: "חודשים הסתובבנו בארץ בלי לקבל תשובה לכאבים שלה, בינתיים המצב הלך והחריף ואנחנו לא ידענו מכלום" אמר.

"הילדים שלי מסתובבים אצל שכנים, אני כמעט לא מכיר את התינוקת הקטנה. הכאבים של אשתי בלתי נסבלים ואני נאלץ להביא לה כדורי הרגעה חזקים בלי הפסקה."

כעת מתברר כי פרופסור מתמחה בארצות הברית מוכן לקחת על עצמו את המשימה ולנתח את הצעירה שנקלעה לסכנת חיים.


" זו פעם שלישית שאנחנו מתעדים לטוס לחו"ל לטיפולים. עכשיו לא לקחנו סיכון והעברנו לארה"ב את כל הצילומים הקודמים. המנתח גם דיבר עם עמיתיו בגרמניה וצרפת בשביל לקבל תמונת מצב מלאה" סיפר האב.

"הבעיה המרכזית היא העלות של הטיפול, אין לי מאיפה להשיג סכומי כסף גבוהים כל כך, המשפחה עזרה כמה שאפשר אבל עכשיו כולם מרימים ידיים.

אני ממש מתחנן, הילדים שלי מתגעגעים הביתה לחיבוק של אמא, תעזרו לנו לטוס ולהחזיר להם אמא בריאה" ביקש בדמעות.

כ"ק האדמו"ר מרמחסטריווקא מכיר את המשפחה ויצא בקריאה נרגשת: "רציתי לבקש מאחינו בית ישראל, מדובר בבנם של קדושים, נכד של רבי אלימלך מליז'ענסק. האבא הוא  אברך חשוב ותלמיד חכם  שעוסק לפרנסת ביתו ויש להם הוצאות גדולות מאשתו החולה. מצווה גדולה לעזור להם וזכותו של רבי אלימלך תגן על כל התורמים שלא יהיו חולים בביתם"

לעזרה הקליקו כאן>>>

מקודם

תקופת הקורונה השאירה בכם משקעים? בואו לברר את זכויותיכם >>>>

מקודם

ר' יעקב, השווער רוצה לראות את ההיתר הוראה?

מקודם

איך תשימו סוף לתחושת ההחמצה

מקודם

מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

כ-1,500 עודי רפואה שגויסו בתקופת הקורונה בסכנת פיטורין

אנשים מספרים על עצמם: בדרך לר' ישעיל'ה

צפו: ההלוויה הכואבת של איתמר הילמן ז"ל

בריטניה מנסה לצאת מהסגר: המסעדות באנגליה יפתחו

צפו: צעקות לעבר נתניהו בזמן נאומו בהר הרצל

הפרקליטות לבג"ץ: "אין סיבה שלא להטיל את המנדט על נתניהו"

המונים רכשו את התמונה של ר' ישעיה וזכו בסגולה הנוראית

המיוחד
חדש בפוליטיקה