אחרי 40 שנות ערירות: הרב יעקב וייצמן השיב נשמתו לבוראה

לאחר מסע חיים מפרך וייסורים לא פשוטים, השיב הרב יעקב ויצמן את נשמתו הטהורה לבוראה. ילדיו הטהורים עומדים בפני חומה שרק אם נשבור אותה ביחד, הם יזכו לחיים בריאים שירפאו ויעטפו את הצלקות שנותרו

ארבעים שנה המתין הרב יעקב ויצמן למצוא את בת זוגו ולהתחתן. ארבעים שנה הלך במדבר הרווקות וסבל מייסורי נפש אמיתיים עד שמצא את המיועדת לו, זכה להתחתן והקים בית של תורה.

אבל זה לא הכל. שש שנים מייסרות חיכה הזוג ויצמן מרגע שהתחתנו ועד שנולדו ילדיהם הרכים, שש שנים שנראה היה שלא ייגמרו ובסופן זכו לחבוק שלושה ילדים, שני בנים ובת יחידה. שלושה ילדים טהורים נולדו.

הזוג ויצמן עבר כל כך הרבה בדרך להקמת המשפחה, ואם חשבו שהגיעו אל המנוחה ואל הנחלה ויזכו למעט נחת, באה המציאות וטפחה על פניהם בחדות רבה.

לחצו כאן כדי לעזור למשפחה האומללה שעוברת מסע ייסורים מפרך>>>

חמש עשרה שנים לאחר שהתחתנו, כשהם מגדלים את ילדיהם בביתם ומייחלים לטיפה של נורמליות, הגיעה המחלה ושיבשה כל זכר לחיים שבנו בעמל וקושי.

שנה וחצי נאבק הרב ויצמן בכל עוז בגידול שהלך ואכל כל חלקה טובה, שנה וחצי בהן לא יכלה אשתו לעבוד ובהן הלכו והצטברו החובות – והכל במטרה לנצח את הקושי ולהצליח לחזור אל החיים, אלה שבנו בעשר אצבעות.

אבל לאלוקים תכניות אחרות, והרב יעקב בן הרב ימין ויצמן השיב את נשמתו הטהורה לבוראה לאחר שהזדככה בייסורים כה רבים, קשים ומרים. ייסורים מכל הסוגים, מכל הניסיונות ועם כל הקשיים.


לחצו כאן כדי לעזור למשפחה האומללה שעוברת מסע ייסורים מפרך>>>

בבית נותרו שבורים אישה ושלושה ילדים קטנים שאיבדו אבא, בעל ומשענת. שנותרו מלאי צלקות מההתמודדות הבלתי אפשרית ושעכשיו עומדים בפני חומה בלתי עבירה שמחסלת כל סיכוי לחזור לחיים שפויים, חומת החובות.

עם ישראל, זה עלינו.

אבי היתומים יחד עם אבא שלהם ידאגו להם משמיים ואנחנו צריכים ויכולים להיות השליחים. כל שקל ישמש כדי לתת לבן העשר, לבת השמונה ולבן החמש סיכוי לחיים טובים ומלאי שמחה.

אנא פתחו את לבכם בפני המשפחה שהתייסרה כבר די, ועזרו להעניק להם הזדמנות לחיים הגיוניים ושפויים.

לחצו כאן כדי לעזור למשפחה האומללה שעוברת מסע ייסורים מפרך>>>

מקודם

מה הקשר בין שמחה גרידינגר אריאל שרון והטכניון?>>>>

מקודם

אחרי 40 שנות ערירות: הרב יעקב וייצמן השיב נשמתו לבוראה

מקודם

"אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון

מקודם

מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

הנצפים ביותר
כתבות נוספות

האזינו: האדמו"ר מגור והרבנית מאחלים 'מזל טוב' לקרוב משפחה

עודה מגן על רע"מ: "המתקפה של סמוטריץ' נגדם – גזענית ומסוכנת"

מסתמן: בנט יתמוך בעמדת לפיד בהצבעה על הוועדה המסדרת

הרשקוביץ: ניתן להעביר מתפקיד עובד מדינה שלא חוסן

אש: "מעריך שלא נראה הדבקות גם אחרי הסרת המסיכות"

צפו: הרב יוסל קרויזר נעצר על ידי יחידת הכלבנים