ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה היום!

שעות אחרונות להצטרפות להגרלת יד לאחים על ספר התורה הנדיר שכתבו גדולי ישראל [מקודם]

רגעים מיוחדים בקודש פנימה: מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א הואילו להיענות לפניית ארגון הפעילים יד לאחים וכתבו את האותיות הראשונות בספר התורה המיוחד שעליו תיערך הגרלה בערב חג השבועות, חג מתן תורה, בקרב כל השותפים לפדיון השבויים ולהצלת נפשות משבי ומציפורני המיסיון.

בבוקרו של יום ראשון השבוע נכנסו ראשי הארגון אל מעונו של מרן הרב חיים קנייבסקי שליט”א, שהיה הראשון לכתוב את האות בספר התורה, תוך שהוא מברך את השותפים לפדיון שבויים בברכה והצלחה.

ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה היום!

למחרת נכנסו ובאו ראשי יד לאחים במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הרב שלום כהן שליט”א שקיבלם בחביבות, כתב אות בספר התורה ובירך בתורו את התורמים לפעילות הקודש של הארגון.

ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה היום!

מרן כ”ק האדמו”ר מצאנז שליט”א התכבד אף הוא לכתוב את האותיות הראשונות בספר המיוחד והאריך בחשיבותה של הצדקה למען פדיון שבויים ששקולה כנגד כל המצוות, תוך שהוא מברך את המסייעים לפעילות החשובה.

ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה היום!

גם מרן הראשל”צ הרב יצחק יוסף שליט”א כובד לכתוב אות בספר התורה המיוחד בלשכתו בירושלים. הראשל”צ שמכיר מקרוב את פעילות הארגון בירך בחום את עובדי ומתנדבי יד לאחים שפועלים להצלת נפשות, ואף בירך את כל התורמים לפעילות החשובה להצלחה בכל מעשי ידיהם.

ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה היום!

ביד לאחים אומרים: “ההגרלה שאנו עורכים מידי שנה על ספר התורה בערב חג השבועות הפכה זה מכבר למסורת, אולם החידוש בהגרלה הקרובה הוא כתיבת אותיותיו הראשונות על ידי מרנן ורבנן גדולי ישראל. אין ספק שזכייה בספר תורה מיוחד שכזה היא מתנה וברכה שכל אחד רוצה לעצמו ולבני ביתו, וזאת מלבד הזכות הגדולה להשתתף במצוות פדיון שבויים ששקולה כנגד כל המצוות כולן”.


עוד מזכירים בארגון כי בהגרלה זו אין מדובר על זכיה באותיות או בעמודים אלא בספר תורה שלם, וכי ההגרלה מעניקה הזדמנות פז לקיים את המצווה בה מחויב כל יהודי לכתוב לעצמו ספר תורה.

ביד לאחים הצטמררו לגלות כי מספר יהודים שאסון מירון נגע מאוד לליבם ביקשו להירשם להגרלה, כשהם מבטיחים כי אם יזכו בספר התורה, יכניסו אותו לעילוי נשמת הנספים באסון הנורא.

במוקד ההרשמה מפצירים בציבור שלא לחכות לשעות העומס של הרגע האחרון, ואומרים: מספר המצטרפים להגרלה מוגבל, ומכסת המשתתפים החדשים מתמלאת במהירות. אנו ממליצים לכל מי שרוצה להכניס את ספר תורה המיוחד של גדולי ישראל לזכותו או לעילוי נשמת יקיריו, להצטרף כבר עכשיו באמצעות חיוג למוקד שתוגבר משמעותית בימים אלו.

ההגרלה תתקיים בעז”ה ביום רביעי א’ בסיון – לקראת חג השבועות, חג מתן תורה. לכניסה מיידית להגרלה חייגו כעת 9234*. ניתן להירשם גם באמצעות האתר המאובטח.
להשתתפות בהגרלה לחצו כאן

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל