השיטה הסודית של יזם הנדל”ן החרדי לשרוד את תקופת הקורונה

הלוואה מהירה של 7 מיליון ש”ח בתנאים טובים, בזמן קצר וללא שיעבודים הצילה את מפעל חייו של יזם נדל”ן חרדי מוכר ^ כך בדיוק זה קרה [מקודם]

יזם הנדל”ן שמוכר היטב במגזר החרדי כמי שאחראי על לא מעט פרויקטים, לא האמין שזה קורה לו. כמו אצל רבים אחרים תקופת הקורונה הותירה את רישומיה גם אצלו. פרויקטים שנתקעו באמצע בניה, עובדים זרים וכאלה שמעבר לקו הירוק שלא יכלו להגיע למקום עבודתם. כל אלה ועוד הותירו אותו בגירעון תזרימי גדול.

בנק אחרי בנק, גופי אשראי וחברות המימון סגרו בפניו את הדלתות והותירו אותו בלי כסף להמשיך ולהניע את הפרויקטים שלו. כן. הוא יודע הייתה לו תקופה כלכלית לא פשוטה, בשקט הוא מספר שגם חזרו לו מספר צ’קים בבנק, אבל הוא עדיין לא איבד את האמון במערכת הבנקאית.  לתומו חשב שהבנק ידע להעריך את הפוטנציאל הכלכלי שיש בפרויקטים העתידיים שלו אך לאכזבתו נתקל בקיר אטום.

כשכבר נדמה היה לו שאין מוצא הוא פנה בייאוש למומחים של נקסט קפיטל והופתע קודם כל מהיחס. “אצלנו קבלנים ויזמים שותפים ולא אויבים אמרו לו”. צוות המומחים התיישב לבדוק את התיק מכל ההיבטים ולאחר בדיקה מקצועית ומעמיקה נמצא הפתרון שיאפשר ליזם הנדל”ן להתחיל לנשום לרווחה.

בתוך ימים ספורים אושרה לו הלוואה בסך של 7 מיליון ש”ח בתנאים טובים כאשר חלק מהסכום היא לליווי בניה וחלקה כהלוואה סולו לטובת החברה ללא שיעבודים. את כספי ההלוואה הזרים היזם לטובת פרויקט חדש וכך העסק שדשדש תקופה ארוכה הצליח לחזור ולהתרומם.

השיטה הסודית של יזם הנדל"ן החרדי לשרוד את תקופת הקורונה

בחברת נקסט קפיטל רואים בעזרה לעסקים הרבה יותר מסתם עסק, מבחינתם מדובר בשליחות. “אנו מאמינים שליזמי נדל”ן ולבעלי עסקים מגיע יותר” אומרים בכירי החברה. “בשנים האחרונות ליווינו עשרות יזמי נדל”ן ובעלי עסקים בתחומים שונים, גייסנו עבור לקוחותינו אשראי בסכומים משמעותיים וכמובן בתנאים הטובים ביותר.

“אנו יודעים לתפור את חליפת המימון הדרושה עבור העסק או עבור הפרוייקט, אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הליך גיוס המימון” ממשיכים בחברה. “החברה מקושרת ופועלת מול כל הגופים הפיננסיים הרלוונטיים, בין אם בנקים ובן אם גופים חוץ בנקאיים, זאת תוך מטרה להשיג את המימון בתנאים האטרקטיביים ביותר”.

חברת נקסט קפיטל מציעה קשת רחבה של פתרונות מימון, והוא מנוהל ע”י אנשי מקצוע בתחום המימון וכלכלנים מהשורה הראשונה. מנכ”ל החברה הוא איש העסקים והיזם החרדי אפי רובינשטיין מרצה בכיר בתחום המימון ובעל ניסיון רב שנים בתחום המשכנתאות וגיוסי האשראי. החברה נותנת כיום ליווי מימוני לפרויקטים רבים של יזמי נדל”ן בפריסה ארצית, הכוללים מאות יחידות דיור.

לפרטים נוספים לחץ כאן >>>>

וואטסאפ >>>>

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

1 תגובה
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל