צילום נתי שוחט פלאש 90

מהפכה בעולם הכוללים:

איך נשארים בעולמה של תורה ומתפרנסים בשפע?

מאות אברכי כולל נרשמו ללימודי טוען רבני במסגרת לימודי בין הסדרים, במ.ל.מ. נערכים עם תכנית לימודים מתאימה שתאפשר למאות הבוגרים לסיים את כל הלימודים תוך שנה וחצי בלא לפגוע בסדרי הכולל. [מקודם]

במהלך השנים האחרונות, הצטרפו עשרות רבות של אברכים יראי שמים לשוק הטוענים הרבניים, המקצוע היחיד שמאפשר לאברך להישאר בעולמה של תורה בד בבד עם הרגשת סיפוק אדירה ופרנסה מכובדת לבית.

טוען רבני מוסמך לייצג לקוחות בבתי הדין הרבניים בעיקר בדיני משפחה, המעמד של טוען רבני מקביל לעורך דין בבית המשפט להבדיל והמשכורת הממוצעת של טוען רבני עומד על כ-15,000 ₪ בחודש על דיונים לא רבים. המחסור העצום בטוענים רבניים, יחד עם המגמה של התחזקות בקרב ציבור שומרי תו”מ בהליכה לדיני תורה, תורמים לביקוש עצום לטוענים רבניים.

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤

בחודשים האחרונים גבר הביקוש ללימודי טוען רבני בקרב אברכי הכולל המעוניינים להתפרנס ממקצוע מכובד אך כזה שישאיר אותם בעולם התורה, תוכנית הלימודים של מ.ל.מ בנויה בצורה מיוחדת על מנת שלא תפריע לאברך בלימודי הכולל, כאשר תוך שנה וחצי בלבד בלימודי בין הסדרים ניתן לצאת עם תעודה מוכרת של טוען רבני, וזה בזכות שיטת הלימודים המיוחדת של מ.ל.מ, המרכזת ומסכמת את כל תכני הלימודים, תוך זמן קצר ובבהירות רבה.

תכנית הלימודים של מ.ל.מ. למשרת טוען רבני כוללת חלקים נרחבים בחושן משפט ובאבן העזר וכן את תקנות בתי הדין, נושאים מרתקים ומאתגרים הקשורים לעולם התוכן של כל יהודי. השיעורים מוגשים על ידי דיינים ורבנים מהשורה הראשונה בעולם המשפט היהודי וכוללים סיורים בבתי הדין והכשרה מעשית שמביאה בכל שנה עוד ועוד רבנים, דיינים וטוענים רבניים.


בשיחה עם כמה מבוגרי מ.ל.מ, כאלו שמשמשים היום כטוענים רבנים מובילים, עולה כי הייחודיות העיקרית של מכון תורת המשפט היא היחס הפרטני שכל אחד מהמשתתפים מקבל, כאשר מלבד ההכנה הממוקדת לבחינות המשולבת יחד עם פרקטיקה מעשית מהנעשה בבתי הדין, ישנו דגש חזק מאוד על הקידום האישי של האברך והתאמתו לתפקיד שבעז”ה יכהן בו לאחר תום הלימודים.

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤

יצוין, כי על מנת לשמור על הרמה הגבוהה ובידיעה כי בוגרי מ.ל.מ מתקבלים בהרבה יותר קלות לשוק הטוענים הרבניים, מכון תורת המשפט מקפידה על כמה תנאי סף לקבלה לקורס, מלבד 3 שנות לימוד לאחר גיל 18 בישיבה גבוהה או כולל אברכים. תהליך הקבלה מותנה בתלמיד ירא שמים ובן תורה ובראיון ובדיקת התאמת הלומד לרוח המכון. אם אתה חושב שהנך עומד בתנאים, הנך מוזמן לפנות כבר עכשיו בלינק המצורף ולהבטיח את מקומך בעולם המשפט היהודי, חילך לאורייתא!

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤

הנצפים ביותר
WhatsApp Image 2021-09-14 at 19.03.38

דרמה בבית ישראל: עימותים בניסיון להרוס סוכה מסוכנת

הרב אלכסנדר שטרנבוך | צילום: קול הלשון

הסתפק אם לומר קדיש על הנפטר עד שהציפור באה להודיע

שר התורה: האם בעל תשובה יכול ללמד כיתה בחיידר?

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

מרן שר התורה החזיק את ספר התורה והעתיר לישועתם של תורמי ‘קופת העיר’

מאות ליוו למנוחות את החסיד שהיה משמשם של אדמור”י ביאלא

מחר יוארך מעצר ארבעת המחבלים שנמלטו ונתפסו

פעילי שמאל הטרידו חיילים ונדחפו, צה”ל התנצל

ברקת נגד נתניהו: אסור לתת לגנץ את ראשות הממשלה

עלייה במספר החולים קשה, רובם – לא מחוסנים

ליצמן ל’המודיע’: בנט שיקר לי ולכולם, אין לנו בעיה עם ממשלה בראשות גנץ

עם מכונת ירייה בעלת בינה מלאכותית: נחשפו פרטים מחיסול פח’ריזאדה

נתניהו נפגש עם גנץ: “תתמנה מיד לראשות הממשלה”

דרמה: מומחי ה-FDA לא אישרו את החיסון השלישי לכלל האוכלוסייה

בן 30 נעדר בחוף לא מוכרז בכינרת

ישראָלי’ק בש עם מחרוזת ניגונים סוערים: “ליובאוויטש טאנץ”