בשורה גדולה

כמה מרוויח אברך כולל בחודש?

חשבת שבשביל להתפרנס כמו שצריך חייבים לצאת מהכולל? תקרא ותחשוב שוב… [מקודם]

שאיפתו הטהורה של כל אברך כולל היא לשבת וללמוד בתוך מנוחת הנפש בלי טרדות ודאגות פרנסה, ישנם כאלה שמצליחים למצוא השקעה קטנה ומוצלחת שמכניסה סכום חודשי נאה ומאפשרת להם להמשיך וללמוד ברוגע, אחרים מתבססים על העבודה של אשת החיל שמצליחה להביא הביתה משכורת יפה, אבל מה לעשות שלרובנו זה לא מספיק, אם אין לנו אבא או שווער אמיד שיכול לתמוך בנו, קשה מאוד לשבת וללמוד בלב שקט ורגוע, המשכנתא הגבוהה, השכר לימוד וההוצאות השונות מאיימות לנתק אותנו מעולמה של תורה.


רבני מכון ‘תורת המשפט’ זיהו כבר לפני שנים את הצורך הגובר ובהמלצת גדולי הדור פיתחו שיטת לימוד ייחודית להכשרת טוענים רבניים, במסגרת המתאימה במיוחד לאברכי כולל ומועברת ע”י רבנים ודיינים מהשורה הראשונה בתוכנית מיוחדת שאינה פוגעת בסדרי הכולל.


גם בסיום הלימודים ניתן להתחיל לעבוד בפועל ולהתפרנס כטוען רבני בלא לצאת מהיכלי הכולל, ומאות הבוגרים שלנו יוכיחו זאת.

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤≤

מהפכת הלימוד של מ.ל.מ. מוכיחה שאפשר להישאר ספון בעולמה של תורה, להגות בכולל יומם ולילה ועם זאת להתפרנס מעבודה מכובדת ותורנית אשר אינה לוקחת זמן רב מלימודי הכולל ומשאירה את העוסק בה בעולם התורה.
משרת טוען רבני היא מהמשרות המבוקשות ביותר, כאשר תואר טוען רבני מקביל לעורך דין להבדיל, והמשכורת הממוצעת לטוען רבני טוב יכולה להגיע ל-26,000 ₪ לחודש! ואף יותר.

תכנית הלימודים למשרת טוען רבני כוללת חלקים נרחבים בחושן משפט ובאבן העזר וכן את תקנות בתי הדין, נושאים מרתקים ומאתגרים הקשורים לעולם התוכן של כל יהודי. השיעורים מוגשים על ידי דיינים ורבנים מהשורה הראשונה בעולם המשפט היהודי וכוללים סיורים בבתי הדין והכשרה מעשית שמביאה בכל שנה עוד ועוד רבנים, דיינים וטוענים רבניים.

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤≤

בשיטת הלימוד המיוחדת של מ.ל.מ הכוללת ששה צעדים מעשיים, מלבד הלימוד עצמו שמוגש בצורה בהירה ומסודרת יחד עם הכנה מעשית למבחנים, מקבלים המשתתפים מגוון כלים מעשיים להצלחה בתפקיד, כמו סיורים בבתי הדין, טיפים מעשיים והכרת השטח, כמו”כ פועלת מחלקת ההשמה של מ.ל.מ להבטיח את הפרנסה של כל אחד מבוגרי מ.ל.מ. בעבודה מעשית בתחום.

הבשורה הגדולה היא לאברכים שרוצים להיות שקועים בתורה ולהעמיק בה, בד בבד עם משכורת מכובדת שמאפשרת רוגע נפשי ויישוב הדעת, יחד עם סיפוק נפשי עצום והרגשה טובה בסוף כל דיון.

אם יש לך ראש טוב ושכל חזק, בוגר ישיבה ומונח בעולם התורני ואתה מעוניין בעבודה מרתקת ומאתגרת המשלבת סיוע ועזר רב לזולת יחד עם פרנסה מכובדת ותפקיד יוקרתי, זה המקום הנכון בשבילך. השאר את פרטיך ובעוד שנה וחצי בלבד כבר תוכל להיות טוען רבני מנצח, עלה והצלח.

לפרטים נוספים לחצו כאן≤≤≤

הנצפים ביותר
סגן השר מאיר פרוש // פלאש 90

לאחר שניסו לגזוז את זקנו: אלמונים התיזו חומר חריף בביתו של ח”כ פרוש

בחול המועד: היהודי ביקש לשחוט את האדמו”ר

המחדש בעולם // צילומים: פלאש 90 • עיבוד: אבי וולפסון - המחדש

נמצאה הקסדה של נפוליאון • חדשות ותמונות מהעולם

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

חולה קורונה הפר בידוד – ונתפס

הושענא רבה בחצר חסידות בעלזא בתשמ”ז

בנט באו”ם: “ישראל חייבת להישאר פתוחה, לאיראן תכנית סודית”

ההתפתחות האדירה באחיסמך: בראשות הגרח”א ברוידא – חנוכת בית המדרש ‘חניכי הישיבות’ ושמחת בית השואבה

צפו: שוטר איתר מאומתים, אך לטענתם הם כבר החלימו

שמחת החג של ישיבת ‘משנת שמעון’

פלורידה: המושל אוסר לחייב עטיית מסכות בבתי הספר

טרגדיה: חולת קורונה צעירה מתה ללא מחלות רקע לאחר שנדבקה

בהשתתפות אלפי החסידים: האדמו”ר מגור בהושענות הבוקר

מדוע “הקפות שניות” והאם ניתן לומר תשעים פעם “משיב הרוח”?

עם נרות וחופה: כך הגר”א פילץ היה מתחתן עם התורה

בצל הביקורת: קבינט הקורונה יתכנס ביום ראשון הקרוב