זאת חנוכה תשפ"א, לדרמן, רינה של תורה, צילום: דוד זר

שעות אחרונות - היום שמשנה את השנה:

התבטאות נדירה של מרן שר התורה: “כל מה שיתפללו שם יתקבל”

הישורת האחרונה למעמד המסוגל בערב ט”ו באב: הלילה בחצות מעמד “רינה של תורה” לישועת מצפי זיווגים כפי שתיקן מרן שר התורה הגר”ח קניבסקי שליט”א, וכתב: “הוא סגולה להיוושע בזיווגים הגונים בקרוב” • לאור החלטת המועצה המקומית על סגירת ציון רבי יונתן בן עוזיאל זיע”א, הורה מרן שר התורה: “להעתיק את תפילת הרבים למקום סמוך (ציון חוני המעגל) ויזכו שכל מה שיתפללו שם יתקבל” • גדולי ישראל שליט”א יעלו על קברו המסוגל לישועה וזיווגים של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל זיע”א כאשר באותה שעה מצטרפים מאות לומדי ‘רינה של תורה’ בקבר חוני המעגל, לאחר לימוד שעות רצופות לישועת מצפי ישועה • בניגוד לשנים קודמות, לא תתאפשר השנה כניסת קהל לציון • כל הפרטים [מקודם]

הלילה בחצות זה קורה: למרות שינויים של הרגע האחרון, הולכות ונשלמות ההכנות לקראת מעמד הסגולה אליו נשואות עיני המוני ישראל מצפי ישועה. הדברים הנדירים בגודל מעלת התפילה המיוחדת ובמעלת הזמן והמקום כפי שכתב מרן שר התורה הגר”ח קניבסקי שליט”א: “אחרי עמל התורה של מאות אברכים של רינה של תורה מתוך תענית דיבור, הוא סגולה להיוושע בזיווגים הגונים בקרוב” – מעוררים התרגשות, ציפייה וביקוש רב להשתתפות בתפילה הידועה בכוח התורה ובכוח סגולת “רינה של תורה”.

כפי שפורסם אמש, בהתראה קצרה חל שינוי במיקום המדויק של המעמד, עקב החלטת המועצה המקומית על סגירת ציון רבי יונתן בן עוזיאל זיע”א. לאור זאת הורה מרן שר התורה שליט”א: “להעתיק את תפילת הרבים למקום סמוך (ציון חוני המעגל) ויזכו שכל מה שיתפללו שם יתקבל”. השינוי עקב צו שהוצא ביממה האחרונה ע”י המועצה האזורית, אשר בו נאסרת הגעת קהל למעמד, בניגוד לשנים קודמות. האיסור כולל את כל מתחם הציון כולל דרכי הגישה שייחסמו גם לכניסה רגלית. מאות הלומדים יתכנסו במקום סמוך ונראה בציון חוני המעגל, כהוראת מרן שר התורה.

לחצו כאן כדי למסור שמות לתפילה>>

לאור השינויים והאילוצים האחרונים, נעשים מאמצים מרובים לקליטת קהל המתפללים במתחם הלומדים בקבר חוני המעגל. שידור חי לאותם המבקשים לשפוך שיח בזמן מסוגל זה, יחד עם תפילת הרבים של עמלי התורה שיקדישו את הלימוד המיוחד לריבוי זכות המצפים ולישועתם, יתקיים במספר 03-3064800. שמות לתפילה ניתן עדיין להעביר כאן>>> עד שעת תחילת המעמד בכדי לאפשר לכל החפצים להצטרף בהזכרת שמם לישועה בנקל ובקרוב ממש.

כמקובל וכנהוג, וכפי שנושעו המונים בסגולה זאת, במרכזו של מעמד הרבים הנודע תתקיים התפילה שהורה והנהיג רשכבה”ג מרן שר התורה שליט”א, ואשר מכוחה הוקמו אלפי בתים בישראל, מהם מקרים קשים של מעוכבי זיווגים.

התפילה הידועה המסוגלת לישועות מעל דרך הטבע, ובפרט בזמן הנודע כעת רצון למציאת זיווג והחשת ישועה למצפים תתקיים לאחר סדר לימוד ג’ שעות בתענית דיבור ע”י עמלי התורה של כוללי “רינה של תורה”, לריבוי זכות ולישועת כל הנזכרים במעמד התפילה, שם שם בפרטות. לפני התיבה יעתירו ברחמים הגאון הגדול רבי שרגא שטינמן שליט”א, הגאון רבי בנימין פינקל שליט”א, וראש הכוללים הגאון רבי מרדכי ליבר הלוי כהן שליט”א, כשליחי ציבור להמוני ישראל מבקשי הישועה.

לחצו כאן כדי למסור שמות לתפילה>>

הנצפים ביותר
הראשון לציון רבי יצחק יוסף  צילום: דוד כהן/פלאש90

איים על הראשון לציון הגר”י יוסף ונעצר

דרעי בישיבת הסיעה השבוע צילום: יונתן סינדל/פלאש 90

מנדלבליט בדרך ל’דיל מקל’ עם דרעי

אדם רוכב על אופניו צילום: יוסי זמיר/פלאש90

בדרך להביא את הרך הנולד מבית החולים האבא נפצע קשה

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

גורם ישראלי בכיר: פעולת טרור של איראן נגדינו

סיכומו של שישי: החדשות בקצרה

פרשת עקב עם הרב ישראל דרעי

בת 8 במצב בינוני לאחר שנפגעה מרכב בנתיבות

שריפה ליד קבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה

המאוול השבועי עם הפייטן ר’ יחזקאל מזרחי | מקאם חוזאם • צפו

נקבע מותה של בת ה-4 שטבעה בבריכה בתחילת השבוע

הארונות מאסון המטוס יובאו לקבורה לפני שבת

נתניהו התחסן ותקף את שרת החינוך

מה גרם לזוג הזה לאגור כמויות אדירות של אשפה?

בזכות מנהרה נדירה: כפר מבודד הפך ליעד תיירותי שוקק

ח”כ ארבל קורא לבחון את התנהלות מפלגת העבודה