הוראה מפתיעה

מרן שר התורה: כך תזכו לשמירה עליונה בימי בין הזמנים

ימי בין הזמנים הם ימים מלאים בדאגות, הן ברוחניות והן בגשמיות. כעת, באופן חסר תקדים יוצא רשכבה”ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט”א במכתב נדיר בו הוא מורה כי התורמים ל’קופת העיר’ יזכו לשמירה עליונה. הברכה זכתה לתהודה חסרת תקדים וכעת זה ההזדמנות שלכם לזכות בברכה הנדירה [מקודם]

אמצע חודש אב, עיצומם של ימי בין הזמנים, המונים משתדלים לצאת ולאגור כוחות לקראת הזמן הבעל”ט אך כמעט בכל יציאה שאנו עורכים, בכל נסיעה או חופשה הלב חושש, יש איזשהו תחושת פחד בלתי מוסברת.

אנו נמצאים בתקופה קשה, תקופה בה היינו עדים ל”ע לאסונות רבים ומשונים, החל מאסון מירון הנורא שהתרחש בליל ל”ג בעומר אז ארבעים וחמישה קדושים קיפחו את חייהם.

אם לא די בזה, סמוך לכניסת חג השבועות התרחש האסון הנוראי בבית המדרש של חסידות קרלין סטאלין בגבעת זאב שם נהרגו שלושה חסידים באסון קריסת הטריבונות. אסון רדף אסון והלב מתקשה לעכל את עומס הטרגדיות.

מצטרפים כעת וזוכים לשמירה עליונה≤≤

רק לפני שבועות ספורים בניין קרס במיאמי שבארצות הברית, עשרות נהרגו בהם יהודים יראים ושלמים. עיירות שלמות ברחבי העולם נמחקות תחת שטפונות אדירים שטרם נראו ואנשים מתים מידי יום מנגיף הקורונה המתמשך.

רבים מתמלאים בפחד וחרדה, לא יודעים מה יילד יום, לא יודעים מה העתיד טומן בחובו. בפרט בימי בין הזמנים שעה שאין את כוח התורה שמגן, ניכר היטב כי האסונות רבים הם וכי רבים צריכים שמירה עליונה ונדירה.

כעת, באופן חסר תקדים יוצא רשכבה”ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט”א במכתב מיוחד בו הוא מורה כי כלל התורמים ר”י שקלים לקופת העיר יזכו לשמירה עליונה בימי בין הזמנים ברוחנית ובגשמיות.

אתם מבינים את המשמעות של הברכה הנדירה? כלל התורמים יזכו לשמירה עליונה. לא פחות ולא יותר. שמירה עליונה. ובעיקר, “ברוחניות ובגשמיות”, התורמים יזכו ללב שקט ורגוע, הם יוכלו לצאת ולנפוש בלי הדאגות הרבות שרובצות על כיתפיהם בין ברוחניות ובין בגשמיות.

זה הזמן של כל אדם ואדם, כל הורה והורה לצאת ולתרום בכדי לזכות לשמירה העליונה הזו, בכדי לזכות ללב שקט, לזכות להיות בטוחים שגם בימי בין הזמנים הילדים ימשיכו לעלות בתורה וביראת שמים.

מצטרפים כעת וזוכים לשמירה עליונה≤≤


הנצפים ביותר
WhatsApp Image 2021-09-14 at 19.03.38

דרמה בבית ישראל: עימותים בניסיון להרוס סוכה מסוכנת

הרב אלכסנדר שטרנבוך | צילום: קול הלשון

הסתפק אם לומר קדיש על הנפטר עד שהציפור באה להודיע

שר התורה: האם בעל תשובה יכול ללמד כיתה בחיידר?

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בן 30 נעדר בחוף לא מוכרז בכינרת

ישראָלי’ק בש עם מחרוזת ניגונים סוערים: “ליובאוויטש טאנץ”

“למה השם”: ‘פישל’ מסכם את אסונות תשפ”א בסינגל דומע

המוואל השבועי: טובי הפייטנים לקראת פרשת האזינו

מחריד: ”דבורה בת השלוש מתחננת לראות את אבא שנפטר”

שר הדתות מתן כהנא נפגש עם הגרש”מ עמאר והגר”ד לאו

במיוחד מקוריאה: מאות אלפי בדיקות מהירות נחתו בנתב”ג

דרישה מהנדל: למנוע את מינוי רוזנטל לחבר במועצת הרשות השנייה

מבצע ‘יד ביד’: החל מבצע האשפוזים הביתיים של חיל הרפואה

658 מאושפזים בבתי החולים, מקדם ההדבקה בירידה

במהלך בניית סוכה: חרדי נפצע קשה כשנפל מסולם

בכירי מערכת הבריאות: “זרקא ראש קשה, משליט טרור”