הכנסות שיא לחברה של אהוד ברק • מבזקי הכלכלה ב'המחדש'

חוק הפיקדון יוחל בעוד שנה על בקבוקי 1.5 ליטר • הכנסות זום זינקו ב-367% • תנובה תחלק מיליון שקל כדיבידנד על רווחי 2019 • לראשונה שיאומי עקפה את אפל
בקבוקי פקדון | צילום: Nati Shohat/Flash90
בקבוקי פקדון | צילום: Nati Shohat/Flash90

חוק הפיקדון יוחל בעוד שנה על בקבוקי 1.5 ליטר. ועדת הכלכלה אישרה צו היערכות לתקופה של שנה להחלת חוק הפיקדון גם על בקבוקים בנפח של 1.5 ליטר בהתאם להחלטת השרה גמליאל, חוק הפיקדון יוחל בישראל החל ב-1 בדצמבר 2021

המרוויחה הגדולה בקורונה: הכנסות זום זינקו ב-367%. ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב-777 מיליון דולר החברה מדווחת על כ-433,700 לקוחות עם יותר מ-10 עובדים

"אוניברסיטת בר-אילן מתריעה כי המתווה הנוכחי בו יעברו קווי המטרו מתחת למעבדות המחקר שלה היא בכייה לדורות. 120 מעבדות מהחשובות בישראל ייסגרו – האוניברסיטה בסכנת סגירה"

תנובה תחלק לבעלים [ברייטפוד הסינית והקיבוצים] 200 מיליון שקל. כדיבידנד על רווחי 2019. עד היום לא חולק מחשש לביקורת ציבורית בקורונה,. ב-2020 הציגה תנובה עלייה של 9.1% במכירות ל-5.1 מיליארד שקל. לצד רווחי 2019 רשמה תנובה בחודש האחרון רווחים חד פעמיים של כ-280 מיליון שקל ממכירת נכסים: מכירת החברה לגידול פטם לחברת גרנות. בנוסף, מכרה תנובה לאחרונה גם את מכון הפסדים (לטיפול בפגרי עופות) שהייתה שותפה בו. שתי המכירות הכניסו לתנובה כ-100 מיליון שקל. חברת גינדי החליטה לממש את האופציה לרכישת המגדל הרביעי בשוק הסיטונאי שתנובה שותפה בו (31%). ההסכם אמור להיחתם עד סוף השנה, ופירושו הכנסה חד פעמית נוספת של 180 מיליון שקל לחלק של תנובה בפרוייקט.


חברת הקנאביס קנדוק של אהוד ברק מדווחת הבוקר על הכנסות שיא של 22.5 מיליון ש"ח ברבעון השלישי. דיווח זה על רווחים מגיע דווקא בזמן שכל החברות האחרות בסקטור דיווחו על הפסדים ו/או קיטון משמעותי ברווחים.

דווקא בתקופת הקורונה: היצור התעשייתי הסיני הגיע בנובמבר לשיא: בעוד היצור במדינות המערב מתכווץ משמעותית מול תקופת קדם הקורונה, סין חוגגת. ההתאוששות הכלכלית הסינית במהלך חודש נובמבר הציגה תאוצה משמעותית, כך על פי סקר יצור שפורסם היום. מדד מנהלי הרכש הסיני עמד על 54.9. הגבוה ביותר מזה עשר שנים.

לבנון: לפי דו"ח של הבנק העולמי: כלכלת לבנון נמצאת בשפל מתמשך ותסיים את שנת 2020 בצמיחה שלילית של 19.2%. לפי תחזית הבנק יותר ממחצית מאוכלוסיית המדינה תיכנס למעגל העוני ב-2021.

לראשונה: שיאומי עקפה את אפל. ענקית הטכנולוגיה הסינית הפכה ליצרנית השלישית בגודלה בעולם, עם זינוק משמעותי במכירות ברבעון האחרון.

3.3 4 votes
דרג כתבה זו

מקודם

הכירו את יזם הנדל"ן הכי חזק בשוק החרדי: "רק השבוע הגשתי 10 מכרזים">>>>

מקודם

גדולי ישראל הורו: לרגל יום הילולא של פועל הישועות רבי ישעיה מקרעסטיר ייערך מעמד תפילה המוני לישועה ולפרנסה

מקודם

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו

מקודם

עברתם את התקופה המאתגרת ונשארו סימני דיכאון? מומחי שלכם כאן עבורכם>>>>>

הנצפים ביותר
1 תגובה
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
זלמן🥑
4 חודשים לפני

חחח ברור שיאומי זה המותג בציבור החרדי😜

כתבות נוספות

אחרי שכינה אותו רוצח, ביידן מציע פגישה עם נשיא רוסיה פוטין

מנהיג איראן רוחאני מאיים על ישראל: "נחתוך לכם את הידיים"

כ-1,500 עודי רפואה שגויסו בתקופת הקורונה בסכנת פיטורין

אנשים מספרים על עצמם: בדרך לר' ישעיל'ה // חיים ולדר

צפו: ההלוויה הכואבת של איתמר הילמן ז"ל

בריטניה מנסה לצאת מהסגר: המסעדות באנגליה יפתחו

המונים רכשו את התמונה של ר' ישעיה וזכו בסגולה הנוראית

המיוחד
חדש בפוליטיקה