במוצ”ש: הגמר הגדול של הקול הבא • צפו: הנה זה קורה | במוצאי שבת פרשת בהעלותך, בשעה אחת עשרה בלילה, יערך אם ירצה השם האירוע שכולם חיכו לו: הגמר הגדול של הקול הבא 3 | אחרי תחרות מותחת במיוחד, עם עשרות מתמודדים מוכשרים ומוזיקליים, הגיע רגע האמת, ורק אחד יזכה להיות הקול הבא במוזיקה היהודית | אתם חייבים לצפות, להשתתף, להתרגש, להצביע ולהשפיע - השידור יועבר כאן ב'המחדש'

לאחר חודשים ארוכים של מתח ותחרות קשה בין עשרות מתמודדים מצויינים – יעלו במוצאי השבת הקרובה לגמר הגדול של הקול הבא מבית קול חי ו-FDD בהנחיית מנחם טוקר – חמישה מתמודדים, שאחד מהם יוכתר כמנצח הגדול של המוסיקה היהודית.

זוהי העונה השלישית של “הקול הבא”, לאחר שבעונה הראשונה זכה מוטי רוטמן ובעונה השניה זכה בתחרות עמיחי סובר. כעת, בעונה השלישית של “הקול הבא די-סיטי ירושלים” בהנחיית מנחם טוקר, מתמודדים חמישה הטוענים לכתר: רפאל אוזן, נהוראי אריאלי, נתנאל ברדא, שמואל הררי ויהוידע שחר.

הקרב המותח על המקום הראשון יתקיים כאמור במוצאי שבת הקרובה, פרשת בהעלותך, במתחם די-סיטי, בירת העיצוב החדשנית של ישראל, במישור אדומים הסמוכה לירושלים. האירוע יתקיים ללא קהל, וניתן יהיה לצפות בשידור החי של האירוע, מתחילתו בשעה 23:00 ועד לרגע הזכיה בשעת לילה מאוחרת, כאן, באתר ‘המחדש’ ובאתר “קול חי”

הנצפים ביותר
WhatsApp Image 2021-09-14 at 19.03.38

דרמה בבית ישראל: עימותים בניסיון להרוס סוכה מסוכנת

הרב אלכסנדר שטרנבוך | צילום: קול הלשון

הסתפק אם לומר קדיש על הנפטר עד שהציפור באה להודיע

שר התורה: האם בעל תשובה יכול ללמד כיתה בחיידר?

32 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בן 30 נעדר בחוף לא מוכרז בכינרת

ישראָלי’ק בש עם מחרוזת ניגונים סוערים: “ליובאוויטש טאנץ”

“למה השם”: ‘פישל’ מסכם את אסונות תשפ”א בסינגל דומע

המוואל השבועי: טובי הפייטנים לקראת פרשת האזינו

מחריד: ”דבורה בת השלוש מתחננת לראות את אבא שנפטר”

שר הדתות מתן כהנא נפגש עם הגרש”מ עמאר והגר”ד לאו