האדמו”ר מסאדיגורה בבורו פארק • צפו

במעמד רב רושם: המונים במעמד קבלת פנים לכבו”ק האדמו”ר מסאדיגורה בבורו פארק • צפו

התרגשות רבתית בניו יורק: לראשונה מאז עלותו לכס הנהגת חצר הקודש, הופיע במלוא הדרו כבו”ק האדמו”ר מסאדיגורה מי-ם לביקור היסטורי באיזור שיימשך למעלה משבוע ימים בעז”ה.

במודעות שנתלו ברחבי שכונת בורו פארק, התבשרו החסידים ותושבי האיזור, עמך בית ישראל, כי לרגל בואו של האדמו”ר ייערך מעמד קבלת פנים במעונו של הנה”ח הרב יעקב פעלדמאן, שם גם מתארח הרבי במהלך ביקורו.

לקראת השעה 9 בערב החלו להתאסף במקום המונים, חסידים ואנשי מעשה, זקנים ונכבדים לצד אברכי חמד ובני תשחורת, אשר באו לקבל את פני האדמו”ר בהתרגשות, אשר זה לו ביקור ראשון בניו יורק כאמור, מאז החל למלא את מקום אבותיו רבוה”ק לבית רוז’ין סאדיגורה.

בין המשתתפים נראו גם אדמו”רים, ראשי ישיבות, רבנים ונגידים, ובתוכם הרה”צ ר’ מנחם מנדל מרגליות חתן הרבי זיע”א, האדמו”ר מבוטושאן, ראדוויל, אב”ד מנחה חדשה, אב”ד ברכת מנחם ועוד. המעמד נפתח בתפילת מעריב, כשהרבי, הנמצא בתוך שנת האבל על הסתלקות אביו כבו”ק מרן בעל ה”עטרת ישראל” זיע”א, אומר את הקדיש.

בעיצומו של המעמד נשא הרבי מדברות קדשו בפני ציבור מקבלי פניו, כשהוא מרחיב על עניין עין טובה, לראות רק טוב אצל השני וללמד זכות על האחר, ותיבל זאת בפנינים ממשנתם החסידית של זקניו, רבוה”ק לבית רוז’ין זיע”א. לאחריו נשא דברים חוצבי להבות הרב יהושע נתן פייפער אב”ד ברכת מנחם, אשר הרחיב על הזכות המיוחדת אשר נפלה בקרב קהל יראי ה’ תושבי ניו יורק עם ביקורו של הרבי מסאדיגורה במחיצתם.

יצויין כי במהלך השבוע פוקד האדמו”ר את בתי גדולי האדמו”רים והרבנים בניו יורק. כמו”כ מקבל קהל לעצה וברכה, מדי יום בבית האכסניה אשר בשדרה 1161 45st בבורו פארק. בנוסף משתתף הרבי בדינרים וכינוסים רבי רושם בבתי נגידים רודפי צדקה וחסד, לטובת הרחבת גבולות הקדושה של חצר הקודש ומוסדותיה.

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

10 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל