מסגד-אילוסטרציה | צילום Ail פלאש 90

7 אנשי ימין חשודים בתקיפת תושב טייבה על רקע לאומני

מחקירה משותפת של המשטרה והשב”כ עולה כי 15 צעירים רעולים פנים יידו אבנים וקרשים לעבר תושב טייבה בן 61, ריססו אותו בגז פלפל ודקרו אותו. הוא נפצע באורח בינוני

הותר היום (חמישי) לפרסום כי צוות חקירה מיוחד של השב”כ ומשטרת ישראל במרחב ירקון עצרו שבעה תושבי הרצליה וסביבתה החשודים בביצוע תקיפה על רקע לאומני של תושב טייבה, סמוך למסגד סידני עלי בעיר. על פי גורמי רפואה, הקורבן בשנות ה-60 לחייו, נפצע באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי.

התקיפה שיוחסה לחשודים אירעה לפני כחודש, כאשר התקבל דיווח על אודות אדם שאותר פצוע ברכב, סמוך למסגד. מממצאי החקירה הראשונית עלה כי קבוצת רעולי פנים תקפו אותו, תוך ריסוס פניו בגז פלפל ודקירתו באמצעות חפץ חד. עם התקדמות החקירה זוהו השבעה, ובסיומה, הועברו כלל ממצאיה לפרקליטות. בהמשך הוגשה נגדם הצהרת תובע בבית משפט השלום בתל אביב, ובימים הקרובים צפויה הפרקליטות להגיש כתבי אישום, לצד בקשת מעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

כמה מהחשודים טוענים כי נמנע מהם מפגש עם עורך דינם. אחד החשודים טען בבית המשפט כי חווה עינויים בחקירות השב”כ. לדבריו, הוא נקשר לכיסא כאשר מזגן מקרר כוון לעברו במשך שלוש שעות. עוד טען כי חוקרי השב”כ איימו עליו, קיללו אותו ומנעו ממנו קבלה של ביגוד וציוד בסיסי.

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

8 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל