אריה דרעי יו"ר ש"ס | צילום: Yonatan Sindel/FLASH90

דרעי: “טעיתי שלא נלחמתי עם נתניהו על פירוק הממשלה עם גנץ”

יו”ר שס התייחס לממשלה החדשה שעתידה להיות מושבעת ביום ראשון הקרוב ואמר: “נפיל את הממשלה הזאת מהר מאוד. הם רק רוצים לראות את נתניהו מתפנה עם ארגזים”

הבוקר (חמישי) אומר שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריה דרעי, בריאיון לתוכנית מרציאנו-סגל בגלי צה”ל כי “לפרק את ממשלת האחדות הנוכחית, שהייתה ממשלה נהדרת – זו הייתה טעות גדולה שלו, וגם שלי שלא נלחמתי איתו” – פרטי הראיון הובאו ל-N12.

יו”ר שס התייחס לממשלה החדשה שעתידה להיות מושבעת ביום ראשון הקרוב ואמר: “נפיל את הממשלה הזאת מהר מאוד. הם רק רוצים לראות את נתניהו מתפנה עם ארגזים”. דרעי הבטיח כי השלטון יועבר בצורה מסודרת: “ניאבק בממשלה בדרכים דמוקרטיות – אבל נעביר את השלטון בצורה הכי מסודרת. אני אעזור למי שיבוא או תבוא במקומי”.

יו”ר תנועת ש”ס שיתף במהלך הריאיון במגעים להקמת ממשלה שערך בשבועות האחרונים עם נפתלי בנט. לדבריו, בנט אמר לו: ‘אתה הכי מתאים לתפקיד רה”מ. הכי מנוסה, למה שלא תיקח את זה?’, אך הוא עצמו סירב להצעה כי הוא חסר את “הסגולות של ‘לעשות הכל’ כדי לשבת על הכיסא הזה”.


דרעי מתכונן לשוב לספסלי האופוזיציה, והכחיש את הדיווחים לפיהם יתפטר מהכנסת: “אני לא הכי חזק בעבודת הכנסת, וחשבתי שאם נלך לאופוזיציה אקדיש את הזמן שלי לדברים אחרים – אבל הבנתי שזאת טעות. נישן בכנסת, נאכל שם, נעבוד ונשרת את הציבור”.

דרעי התייחס למתקפה החריפה שהוביל השר יעקב ליצמן כנגד ראש הממשלה המיועד, נפתלי בנט. ליצמן קרא לבנט “להוריד את הכיפה” כי הוא “מבייש אותה”. “כולנו יהודים, לא משנה איזה סוג של כיפה, ואין לאף אחד זכות להגיד מי לא”, פייס דרעי. “זה לא הסגנון שלי. הדברים של ליצמן נובעים מכאב נוראי, אל תשפטו אותו על המילה הזו”.

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

16 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל