ביום שלישי: עצרת ענק של העדה החרדית על כל פלגיה

תכונה רבה לקראת עצרת הענק של העדה החרדית האמורה להתקיים ביום שלישי בכיכר השבת בירושלים, כמחאה על הפגיעה בגאב”ד העדה, כשהושלכו רימוני הלם לעבר מכוניתו, בשונה משאר הפגנות העדה, הפעם אדמורי החסידויות הנמנים על העדה, קוראים לכל באי בית מדרשם להשתתף

בעקבות פגיעת שוטרי מג”ב ברכב בו נוכח גאב”ד העדה החרדית הגרי”ט וייס: בהעדה החרדית על כל פלגיה, הוחלט כי ביום שלישי הקרוב בשעות הערב, תתקיים עצרת מחאה גדולה ברחבת כיכר השבת בירושלים, במחאה על ביזוי כבוד התורה.

כזכור בשבוע שעבר התקיימה הפגנה גדולה של אנשי העדה, בציר 60 שבגוש עציון, במחאה על חילול קברים על ידי ארכיאולוגים, למקום המחאה הגיע גם גאב”ד העדה בעצמו, אלא שכוח משטרה שהיה במקום השליך רימוני הלם אל עבר מכוניתו של הגאב”ד, לא ידוע אם נעשה במכוון, או שלא זוהה על ידם כרכבו של הגאב”ד.

כאמור כמחאה על ביזוי כבוד התורה, בעדה החרדית יצאו לעצרת מחאה גדולה, אלא שבשונה מכל הפגנות העדה בשנים האחרונות, שבהן בד”כ לא השתתפו החסידויות הנמנות על העדה, הפעם בגלל הפגיעה בגאב”ד, אדמור”י החסידויות יקראו לכל באי בית מדרשם להשתתף בעצרת.

מי שכבר קרא להשתתפות בעצרת, הוא האדמו”ר מתולדות מתוא”י שאף דחה את נסיעתו למנוחה שהיתה אמורה להיות בימים הקרובים, בכדי להשתתף בעצמו במחאה.

העצרת ככה”נ תהיה ברשיון ובאישור המשטרה, אלא שהחשש הוא, כי בתום העצרת המונים יצאו לחסום צירים ברחובות בר אילן או בכביש 1 (בר לב) הסמוכים למקום, מה שעשוי לגרור עימותים קשים עם כוחות המשטרה.

הנצפים ביותר
סגן השר מאיר פרוש // פלאש 90

לאחר שניסו לגזוז את זקנו: אלמונים התיזו חומר חריף בביתו של ח”כ פרוש

בחול המועד: היהודי ביקש לשחוט את האדמו”ר

המחדש בעולם // צילומים: פלאש 90 • עיבוד: אבי וולפסון - המחדש

נמצאה הקסדה של נפוליאון • חדשות ותמונות מהעולם

10 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אות משמיים
3 חודשים לפני

בזעם!!!!! בכעס!!!!!!! בקולי קולות, לזעוק לשמיים ברחובה של עיר עם שק ואפר ותלאי צהוב , ללבוש בגדי פסים של השואה ולהסריט לכל העולם את מה שמדינת ישראל הכובשת מעוללת ליהודים בארץ ישראל. את עינוי הדינים והגזירות שמעוללים לחרדים. איך שהמשטרה הכתה נערים וילדים וגברים חרדים ברחובות ערי ישראל ללא רחם בתקופת הקורונה תשפ”א.

אוהב ישראל
3 חודשים לפני

כמידי שנה עונת חגיגות בין הזמנים החל: לא באו ימים טובים כיום שלישי להעדה החרדית: הרצים “מטעם” נשלחו לפרסם ברשת הטמאה על ההפגנה בזופניק, ויריד מכירת רכבו של גבאי הגאב”ד שליט”א. הצלמים והתקשורת תודרכו להגיע בזמן.
תרבות פנאי: המוני בחורים ילדים ואברכים מהסביבה גם ממצביעי הבחירות הטמאות ג’, יעמדו להסתכל באטרקציה השכונתית – ויסכימו להפצת התמונות תחת הכותרת “אלפים מחוגי העדה” השתתפו במחאה (לא באטרקציה) …

אוהב את עמו ישראל באהבה
3 חודשים לפני

השוטרים לא עשו בכוונה למה לעשות עכשיו סתם מחלוקת אחים. הרבנים אומרים לברוח מחלוקת בפרט בחודש תמוז

טר"ש
3 חודשים לפני

צאו והפגינו

יוסי
3 חודשים לפני

המשטרה מגזימה מיום ליום, הפעם חייבים להפגין, הם כבר נלחמים ברבנים ובצדיקים, הפעם זה כבר הגיע לגאב”ד ולהמקובל הגרי”מ שכטר, אסור לשתוק, אגב, התפרסם שהגאון רבי מיילך בידרמן גם הולך להשתתף כמו כן האדמו”ר מרחמסטריווקא וגם הרב משה צדקה ועוד הרבה גדולי ישראל

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

חולה קורונה הפר בידוד – ונתפס

הושענא רבה בחצר חסידות בעלזא בתשמ”ז

בנט באו”ם: “ישראל חייבת להישאר פתוחה, לאיראן תכנית סודית”

ההתפתחות האדירה באחיסמך: בראשות הגרח”א ברוידא – חנוכת בית המדרש ‘חניכי הישיבות’ ושמחת בית השואבה

צפו: שוטר איתר מאומתים, אך לטענתם הם כבר החלימו

שמחת החג של ישיבת ‘משנת שמעון’

פלורידה: המושל אוסר לחייב עטיית מסכות בבתי הספר

טרגדיה: חולת קורונה צעירה מתה ללא מחלות רקע לאחר שנדבקה

בהשתתפות אלפי החסידים: האדמו”ר מגור בהושענות הבוקר

מדוע “הקפות שניות” והאם ניתן לומר תשעים פעם “משיב הרוח”?

עם נרות וחופה: כך הגר”א פילץ היה מתחתן עם התורה

בצל הביקורת: קבינט הקורונה יתכנס ביום ראשון הקרוב