“הגיע זמן גאולתכם”: אהרון סיטבון באלבום חסידי חדש אמן הרגש והנשמה היהודי-חסידי אהרון סיטבון, זוכה להשיק את האלבום השני שלו "הגיע זמן גאולתכם", זאת לאחר כ-3 שנים של עבודה מאומצת ובקשות של אלפי מעריצים מכל העולם. האלבום יוצא לאור רגע לפני חודש החגים, שכולנו תפילה שנזכה לחגוג אותם מתוך בריאות איתנה בבית המקדש השלישי יחד עם משיח צדקנו בגאולה השלימה.

סיטבון גדל בצרפת להורים מסורתיים, לאחר שהחל את הקריירה שלו כזמר מצליח ונועד לגדולות, החל אט אט להתקרב יותר ליהדות והחסידות ועזב את תחום המוזיקה, כי חשב שהמוזיקה והדת לא ממש יכולים להשתלב יחד, אך לאחר שהרבי מליובאוויטש הורה לו שכישרון זה מתנה מאלוקים וצריך לנצל אותו, הוא החליט לחזור וליצור מוזיקה יהודית בסגנון הייחודי שלו. את האלבום החדש הפיקו מוזיקלית אלי קליין ואיצי ברי שעובדים איתו כבר מהאלבום הקודם. “אהרון, הוא אדם, זמר, ויוצר מיוחד שמגיש בקולו העמוק והמרגש שירים מלאי תקווה ואמונה, לחניו מביאים איתם צליל אמיתי וממכר שכבר לא נשמע היום”, אומרים קליין וברי.

חוץ מהשירים החדשים אותם מוציא סיטבון אחת לתקופה, הוא מופיע באירועי ענק ושמחות ומבוקש אף בהופעות בחו”ל, בהם שר את שיריו הידועים. הקהל באירועים בהתפעלות רבה כששומעים את הקול הצעיר למרות גילו המתקדם, ה’ שמר לו על הקול כדי שגם במרום גילו עדיין יוכל לעודד ולשמח את עם ישראל.

תוכנם של רוב השירים באלבום החדש, הינו בעיקר על משיח וגאולה, דבר אשר היהודים במשך אלפי דורות כמהים ומייחלים לו שיבוא בכל רגע

האזינו לתקציר האלבום:

הנצפים ביותר
7777777

גדולי ישראל מכל החוגים בפגישה אצל שר התקשורת

IMG-20211126-WA0088

זעזוע: קיצונים ריססו גרפיטי על קבר הגראי”ל שטינמן זצ”ל

קברים

חומרי חקירה שנגנבו מתחנות משטרה בצפת ובטבריה נמצאו בתוך קברים

1 תגובה
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
חגית
3 חודשים לפני

יפה מאוד!!!👍👍👍

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בחמישי: בית המדרש הגדול בעולם יוצא בהגרלות חסרי תקדים

אפי קפיטל נדל”ן רכשה ב-136 מיליון שקל קרקע למגורים באכזיב

תיעוד: תרגיל התרסקות מטוס בנתב”ג

מבקר המדינה פרסם את דו”ח מימון המפלגות ממערכות הבחירות האחרונות

מבקר המדינה: “מפלגות גורמות להטעיה של הציבור ברשת”

חנוכה חינוכי: פינה חגיגית לכבוד חנוכה