ריבלין: “הביטחון שאתם מייצרים כאן מאפשר לנו לחגוג את החנוכה”

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הדליק הערב (א’) נר ראשון של חנוכה עם שוטרי מרחב דוד ופלוגה ג’ של מג”ב בעיר העתיקה בירושלים, יחד עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן ומ”מ המפכ”ל ניצב מוטי כהן.לאחר מכן קיבל הנשיא סקירה מפי מפקד המרחב, ניצב-משנה חיים שמואלי במרכז השליטה המרחבי, כשהוא מלווה על ידי מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד.“כמה טוב לציין את הנר הראשון של חג החנוכה, ולברך ‘שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה’ יחד עם אנשינו האמיצים, טובי בנינו ובנותינו”, אמר הנשיא לשוטרות ולשוטרים, “אתם השומרים שלנו, אליכם אנחנו נושאים עיניים – אתם האמונים על אבטחת המקום הקדוש והרגיש ביותר בעולם. הביטחון שאתם מייצרים כאן מאפשר לנו לחוג את חג החנוכה, חג האורים, בשמחה”.השר לביטחון הפנים ארדן אמר: “לכל דור בעמנו יש את שומרי החומות שלו ואתם שוטרי מרחב דוד -שומרי החומות של דורנו. אני מאמין גדול בדברים של אורי צבי גרינברג: השולט בהר הבית שולט בירושלים, והשולט בירושלים – שולט בארץ. אתם מובילים כאן את ניצחון הרוח של עמנו. ויחד עם זאת, לא נשכח שבלמתם גם את גל הטרור שהחל פה לפני מספר שנים, ונבלם בזכות נחישותכם, ואומץ ליבכם. אני מחזק אתכם היום, ומברך אתכם שתמשיכו לשמור עלינו, וגם על עצמכם, כאן בעיר הבירה המופלאה שלנו. חג חנוכה שמח לכם ולכל בני ביתכם”.מ”מ המפכ”ל, ניצב כהן, אמר “כבוד הנשיא, הגעתך לכאן להדליק את הנר הראשון של חנוכה עם שוטרי משטרת ישראל היא בבחינת סמל עבורנוּ וּמֶרגשת כאחד, אנו בפתחוֹ של חג החנוכה, חג רווּי בסמליות וגבורה. תקופת החשמונאים לעולם תהווה עבורנו דוגמא ומופת, למאבק נחוש, שנוהל בתבונה וברוח שפָעמה בקרב הלוחמים, לשמירה על צביוֹנוֹ וביטחונו של העם. שוטרי משטרת ישראל לדורותיהם מהווים המשך לעשייה משטרתית העוברת כחוּט השני לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי. כמו אז – גם היום, עומדת הנחישות של השוטרים והלוחמים בכל מִשמָר. במאבק נגד הפשיעה והטרור, וברוח אשר מיוּצגת יותר מכֹל על ידי נר חג החנוכה”.

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הדליק הערב (א’) נר ראשון של חנוכה עם שוטרי מרחב דוד ופלוגה ג’ של מג”ב בעיר העתיקה בירושלים, יחד עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן ומ”מ המפכ”ל ניצב מוטי כהן.

לאחר מכן קיבל הנשיא סקירה מפי מפקד המרחב, ניצב-משנה חיים שמואלי במרכז השליטה המרחבי, כשהוא מלווה על ידי מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד.

“כמה טוב לציין את הנר הראשון של חג החנוכה, ולברך ‘שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה’ יחד עם אנשינו האמיצים, טובי בנינו ובנותינו”, אמר הנשיא לשוטרות ולשוטרים, “אתם השומרים שלנו, אליכם אנחנו נושאים עיניים – אתם האמונים על אבטחת המקום הקדוש והרגיש ביותר בעולם. הביטחון שאתם מייצרים כאן מאפשר לנו לחוג את חג החנוכה, חג האורים, בשמחה”.

השר לביטחון הפנים ארדן אמר: “לכל דור בעמנו יש את שומרי החומות שלו ואתם שוטרי מרחב דוד -שומרי החומות של דורנו. אני מאמין גדול בדברים של אורי צבי גרינברג: השולט בהר הבית שולט בירושלים, והשולט בירושלים – שולט בארץ. אתם מובילים כאן את ניצחון הרוח של עמנו. ויחד עם זאת, לא נשכח שבלמתם גם את גל הטרור שהחל פה לפני מספר שנים, ונבלם בזכות נחישותכם, ואומץ ליבכם. אני מחזק אתכם היום, ומברך אתכם שתמשיכו לשמור עלינו, וגם על עצמכם, כאן בעיר הבירה המופלאה שלנו. חג חנוכה שמח לכם ולכל בני ביתכם”.

מ”מ המפכ”ל, ניצב כהן, אמר “כבוד הנשיא, הגעתך לכאן להדליק את הנר הראשון של חנוכה עם שוטרי משטרת ישראל היא בבחינת סמל עבורנוּ וּמֶרגשת כאחד, אנו בפתחוֹ של חג החנוכה, חג רווּי בסמליות וגבורה. תקופת החשמונאים לעולם תהווה עבורנו דוגמא ומופת, למאבק נחוש, שנוהל בתבונה וברוח שפָעמה בקרב הלוחמים, לשמירה על צביוֹנוֹ וביטחונו של העם. שוטרי משטרת ישראל לדורותיהם מהווים המשך לעשייה משטרתית העוברת כחוּט השני לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי. כמו אז – גם היום, עומדת הנחישות של השוטרים והלוחמים בכל מִשמָר. במאבק נגד הפשיעה והטרור, וברוח אשר מיוּצגת יותר מכֹל על ידי נר חג החנוכה”.

הנצפים ביותר

המצלמות והמיקרופונים נשארו פתוחים והחיכוכים במרצ נחשפו

המחדש בעולם // צילומים: פלאש 90 • עיבוד: אבי וולפסון - המחדש

הקדשה של טראמפ נמכרה בסכום עתק, ספינה נמצאה מתחת האדמה • חדשות מהעולם

מכונת אקמו ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק /// צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

בבית החולים: שירי השבת הפריעו והערבים זרקו כסאות

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

נשיא מועצת חכמי התורה בקבר רחל בתפילה לרפואת בנו

עצרת התעוררות לרגל יום השנה השלישי של רבי שלמה קורח זצ”ל

יורש העצר האמירתי הזמין את בנט לביקור רשמי ראשון

תקיפת בן גביר; מיקי לוי: “אני מגנה בתוקף את האלימות”

דאגה בסלבודקה: בחורים טיילו בצפון וחלו ב’עכברת’

הגאונים נפגשו: הגר”ש מחפוד עלה למעונו של הגר”מ ברנדסדורפר

תיעוד: שמחת החתונה לנכד ראש ישיבות באר יהודה

מהומה בביה”ח: עודה תקף את בן גביר בפתח חדר המחבל

צה”ל חסם אתרים סמוך לרצועת עזה מחשש לירי

חיים ישראל – הלב יודע

מתנת הממשלה לאבו מאזן: יוסדר מעמדם החוקי של אלפי פלסטינים

יו”ר ועדת הפנים מפעיל סנקציות ומאיים בבחירות