מספר המחלימים מזנק, מספר הנדבקים ממשיך לרדת

משרד הבריאות עדכן כי מספר מקרי התחלואה בישראל עלה ב-112 בני אדם במהלך היממה האחרונה, מספר בני האדם שזקוקים להנשמה נותר על 96 מספר המחלימים 7,200 ומניין הקורבנות 204

15,555 חולי קורונה בישראל: ממשרד הבריאות נמסר הערב (שני) כי מספר החולים בנגיף הקורונה בישראל עומד כעת על 15,555 בני אדם שנדבקו בנגיף, לאחר שביממה האחרונה זוהו 112 מקרי תחלואה חדשים.

עוד נמסר, כי 126 חולים מאושפזים במצב קשה (ירידה של יותר מ-5%), 79 במצב בינוני וכ-8,260 במצב קל. מספר המונשמים נותר על 96, לאחר שאתמול עמד על 99 (ירידה של 3%). מספר המחלימים עומד על 7,200 בני אדם.

הבוקר עודכנו מספרי המתים מקורונה בישראל ל-204, לאחר שגבר בן 82 עם מחלות רקע נפטר מהנגיף בביה"ח מעייני הישועה. כמו כן, במהלך הלילה נפטרה בת 89 באותו בית החולים. גם היא סבלה מהנגיף.

מספר המחלימים מזנק, מספר הנדבקים ממשיך לרדת

מבית החולים מאיר בכפר סבא נמסר על מותה של אישה בת 90 שהגיעה מבית האבות "עמל השרון".המרכז הרפואי מעייני הישועה הודיע כי הלילה נפטרה בבית החולים אשה כבת 89, עם מחלות רקע, כתוצאה מנגיף הקורונה.


מקודם

רוצים הכנסה חודשית לכל החיים?

מקודם

רופאים בעין כרם: "אחד הסיפורים הקשים במחלקה האונקולוגית"

מקודם

משרד התיווך שכובש את ירושלים

מקודם

סבלנות או כאן ומיד? התשובות למשקיע המתחיל>>>

כמו כן, נרשמו חדשות טובות מהמרכז הרפואי לגליל בנהריה, רגע לפני ערב יום הזיכרון: שני דיירים מבית האבות הבונים החופשיים בעיר, בני 84 ו-75, שוחררו בחזרה לבית האבות, לאחר שהחלימו לחלוטין ממחלת הקורונה.

אחד מהם (בן ה-75) היה מאושפז במשך 28 יום במחלקה הייעודית לטיפול במחלה, ואילו בן ה-84 היה מאושפז 25 יום. שניהם הובאו למחלקה במצב קל, עם תסמינים נשימתיים.

ד"ר מיכאל הלברטל, מנכ"ל בית החולים רמב"ם, עדכן הבוקר כי חלה התייצבות במצבה של הילדה בת ה-11 מביתר עילית שנדבקה בקורונה ואתמול חלה החמרה במצבה. "היא כרגע מורדמת ומונשמת, אבל מצבה יציב לחלוטין.

היא הועברה לבית החולים רמב"ם מתוך מחשבה שהיא תצטרך סיוע באמצעו אקמו, ובינתיים לפחות אין צורך בזה", הסביר הלברטל. 

0 0 vote
דרג כתבה זו

הנצפים ביותר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

"אל תפחדו להסתכל לנו בעיניים" חולה סרטן מבקש אמפתיה

המיוחד
חדש באתר