מדינת ישראל צריכה לבקש מאיתנו סליחה • טורו של מנחם גשייד

המדינה אמורה לבקש את סליחתנו ואף לפצות אותנו על כל יום של סגר משום שהקולר תלוי גם בה. אנו לא אמורים לשלם את המחיר. לא הפרטי ולא הציבורי • מנחם גשייד מאשים

מדינת ישראל צריכה לבקש מאיתנו סליחה • טורו של מנחם גשייד

המדינה אמורה לבקש את סליחתנו ואף לפצות אותנו על כל יום של סגר משום שהקולר תלוי גם בה. אנו לא אמורים לשלם את המחיר. לא הפרטי ולא הציבורי • מנחם גשייד מאשים
IMG-20200906-WA0318

אנו תושבי הערים החרדיות מאשימים בזאת את מדינת ישראל על שהתרשלה ומתרשלת בקטיעת שרשרת ההדבקה בערינו, המדינה מואשמת בכך שתוכניות האיכון שבאמצעותם מבצעים את החקירות האמפדילוגוית אינם יעילים לטלפונים כשרים, המדינה מאושמת בהעלמת המידע מאיתנו במשך חודשים ארוכים,  המדינה נאשמת בתוצאה העגומה : עלייה גבוהה יחסית ברמת התחלואה – כל זאת, משום שאנו לא מקבלים התרעות בזמן – ככל אזרח אחר במדינת ישראל.
 
האשמה מתעצמת לנוכח העובדה, שלא די שהמדינה לא עשתה מאומה כדי להתאים את מערך ההתרעות לציבור החרדי, היא גם מעניקה לגיטימציה להאשמות כביכול נגד הציבור החרדי שכאילו אינו שומר על ההנחיות ולכן היקף התחלואה בו גבוה. ואם לא די בכך, מטילים עלינו סגר ומשבשים את חיי השגרה שלנו לחלוטין. במקביל, המדינה מתעלמת מהעובדה שהיא בדרך לסגר כללי ולמעשה מענישה אותנו, אזרחי הערים החרדיות בכפלים. אנו ניאלץ להיות פעמיים בסגר.

חיילי צה"ל אוכפים סגר // צילום: אוליביה פיטוסי – Flash 90


מאז תחילתו של הגל הראשון, ידעו קברניטי המדינה, כי תוכנית האכון שעליה התבססו אינה מתאימה לכל סוגי האוכלוסיות, אך לא עשו דבר וחצי דבר ואפשרו לנו לחלות, להידבק, וכשהטחו בנו כי אנו מפיצי הנגיף – הם ישבו ושתקו.
 
אלמלא הסעיף בחוק המונע הגשת תביעה ייצוגית נגד המדינה, הרי שכל פרקליט בכיר היה ממליץ לנו – לתבוע את המדינה בשם אותם חולים שחלו ואף אושפזו. כל זאת משום שלא זכו להתרעות בזמן כמו כל האזרחים האחרים. המדינה גם אינה טורחת לאפשר לחולים שכבר החלימו, מעבר חופשי שכן הם אינם יכולים להידבק ואו להדביק. האבסורד זועק לשמים, שעה שמשתמשים בהם כדי לתרום פלאסמות לחולים אחרים, אך מורים להם להישאר בבתים. כל זאת ועוד גורם לאפס אמון במקבלי ההחלטות. המדינה אף מתעלמת מהעובדה שאחוז המאושפזים החרדים, נמוך ביחס למאומתים ואף בהשוואה יחסית לכלל הציבור, ככל הנראה בשל ממוצע הגיל נצעיר.


סגר בביתר – צילום: יונתן סינדל/פלאש90


 
הסגר המוטל על הערים החרדיות, אינו צעד מניעתי, כי עם עונש קולקטיבי על החרדים. שכן כל המומחים מודים כי סגר על עיר ספציפית יש בכוחו למנוע את היקף עליית התחלואה בערים סמוכות, אך לא באותה העיר עליה הוטל הסגר. וכאן צפה השאלה מאליה: אם חושש מי שחושש שאזרח בני ברקי עלול להדביק תושב רמת גן ( חשש אפסי כששניהם עוברים ברחוב) מדוע רק אנו צריכים להיות בסגר ? בואו נחלוק: שבוע אנחנו בסגר למען תושבי ערים אחרים. שבוע הם בסגר למענינו.
 
הוסיפו לכך את העליהום הבינלאומי שהתחולל כנגד המבקשים לטוס לראש השנה לאומן. זאת לעומת העובדה המקוממת ולפיה ראש מערך שירותי הבריאות בישראל מאשרת לפתוח בחגים את מעבר הגבול בטאבה שבו עוברים בתקופה זו למעלה מ-75 אלף איש. לאומן אסור. לטאבה מותר. אילולא הדיון הרב מערכתי בנידון שערך שר הפנים, בהשתתפות כל הגורמים, מעבר הגבול היה נפתח. שר הפנים הרב אריה דרעי מתעקש על סגירתו. כנגד ההחלטה תלויה ועומדת עתירה לבג"ץ שאגב לא נדחתה על הסף.
 
המדינה אמורה לבקש את סליחתנו ואף לפצות אותנו על כל יום של סגר משום שהקולר תלוי גם בה. אנו לא אמורים לשלם את המחיר. לא הפרטי ולא הציבורי.

4.1 22 votes
דרג כתבה זו

דפנות איכות
לפרטי העסק
לחץ כאן
מידע אנש – 08/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
אתרוג 15/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
זכותג – 08/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
אתרוג  – 2     15/9/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
יוסף מתיתיהו – 08/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
פרסום רוממה
לפרטי העסק
לחץ כאן
חנה פפנהיים – 08/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
גלעד
לפרטי העסק
לחץ כאן
סליחה
לפרטי העסק
לחץ כאן
09\09\2020 צילום
לפרטי העסק
לחץ כאן
ליידי מיליון – 08/09/2020
לפרטי העסק
לחץ כאן
59 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
חושב
19 ימים לפני

נסחפת…

ירון
Reply to  חושב
19 ימים לפני

מי זה האיש הזה

מנחם
Reply to  ירון
19 ימים לפני

חסיד גור היה העוזר של הרב פירר ויועצו הבכיר של ליצמן במשרד הבריאות כותב טורים בכמה עיתונים מובילים בציבור הכללי

שלים
Reply to  מנחם
16 ימים לפני

ליצמן היה שותף לכל זה
כתבתי על ה בארוחות אז
אני מאשים גדול על ליצמן ו הנציגים החרדים
התשובה שלנו בקלפי
נמאסתם
ומר גשייד טול קורה מבין עיניך

מנחם
Reply to  שלים
14 ימים לפני

גשייד היה יועצו של ליצמן בחצי הקדנציה הראשונה שלו במשרד הבריאות וודאי הרבה לפני הקורונה

אפי
19 ימים לפני

אתמול כתבת נפלא.. היום לצערי ממש לא.. מה המדינה צריכה לשלם לך? על מה על חתונות שנערכות בלי שמירה מינימלית? על כנסים של סאטמר שאפילו בטעות לא היה מי ששם שם מסכה? על חוגי קנאים שממציאים שהקורונה היא כלום?
נכון, סגר זה לא פייר וחא פתרון, ולהאשים אתהחרדים לבדם בבלאגן זה בדיחה עיין ערך ההפגנות בבלפור, אבל מכאן ועד שהמדינה תשלם המרחק גדול..

אפי
Reply to  אפי
19 ימים לפני

וחלילה וחס. שלא ישתמע שאני נגד רבנים וכו' ממש לא, שכל אחד ינהג כמנהג רבותיו ומואי דרכו, בין ליטאי חסיד או קנאי, אשכני או ספרדי, כל כוונתי שאין על מה לתבוע שהמדינה תשלם, כי בסופו של דבר לנו יש אחריות על מעשינו..

מצחיק
Reply to  אפי
19 ימים לפני

תסלח לי אבל פשוט אין לך הבנת הנקרא…
הוא כותב שאם אנחנו צריכים להיכנס לסגר בגלל רשלנות של המדינה וזאת לטובת הציבור הכללי אז כמה הם משלמים לנו…
הם פישלו באפידמולוגיה אז אנחנו לא צריכים לשלם את המחיר ואם בכל זאת אתה רוצה להכניס אותנו לסגר בגלל הציבור הכללי זה אומר שרוצים להשתמש בנו לטובתם אז השאלה כמה משלמים… פארשטייסט ?
ולגבי סאטמר וכד' זה לא נכון כי הם פשוט לא נבדקים לכן הם לא בסטסיסטיקה ןאם כבר הם בסטטיסטיקה שאין להם… כמה מצחיק

אפי
Reply to  מצחיק
19 ימים לפני

אולי אין לי הבנת הנקרא. אבל הבנתי בדיוק כמוך ועל זה אני חולק, אם נדבקים הרבה לא הם אשמים אלא הנדבקים אשמים, אם היו שומרים יותר היו פחות נדבקים..
זה שסאטמר לא נבדקים זה יפה, אבל זה שיש שם חולים שמסתובבים בינינו כי זה לא אכפת להם גורם שחרדים אחרים ידבקו והחולים כן נבדקים אז הגרף עולה. פארשטייסט?

אריה
Reply to  אפי
19 ימים לפני

אתה טועה, אם נדבקים הרבה לא אשמים, בטח לא כשהאוכלוסיה צעירה ונכנסת לסגר רק כדי להגן על זקנים מתל אביב, סגר הוא לא האופציה היחידה, הוא בחירה של הממשלה, הוא נוגד את ערך היסוד של חרות האדם, אם הממשלה מחליטה מתוקף סמכותה לכלוא מישהו היא חייבת לדאוג לפרנסה שהוא מפסיד, סגר במקרה כזה הוא לא עונש וגם אם כן, גם משפחה של פושע בכלא מקבלת קצבה, תלמד קצת מושגים בסיסיים בדמוקרטיה אולי ככה פחות יתעמרו בך יש כל כך הרבה סימני שאלה בנושא הקורונה, כיצד נדבקים, האם מסיכות באמת מגינות, והאם הבדיקות אמינות, לא מבין מאין הבטחון להאשים באופן נחרץ… להמשך קריאה »

אפי
Reply to  אריה
19 ימים לפני

מעבר להתנשאות הנחמדה שלך על ידעותי באזרחות ומשפטים, והזלזול שלך בקורונה, אנחנו לא מסתגרים כדי להגן על זקנים בתל אביבש אלא על אבא ואמא וסבא וסבתא שלנו.. ש ל נ ו.. ולא האשמתי את מי שנדבק בהכללה, אלא את אלה שנדבקו בשל כך שלא שמרו. כמו שיספרו לך כאן הרבה מדיבים על כל מיני אנשים שנדבקו באירועים למיניהם..

אלול
Reply to  מצחיק
19 ימים לפני

עובדתית, מחשבים בסטטיסטיקה גם את אלה שלא נבדקים.

ישראל
Reply to  אלול
18 ימים לפני

עובדתית? מה אתה עובד במשרד הבריאות? מה זה החירטוט הזה, איך אפשר לספור מישהו שלא נבדק?מחשבים בסטטיסטיקה את מספר התושבים, וכל עוד אין לך מדגם מייצג בנבדקים אתה לא יכול להגיד שהלא נבדקים נספרים

משה
Reply to  אפי
19 ימים לפני

בסה"כ, כמו תמיד, האדון גשייד, סיים כתבות בדרישות כסף. מה חדש בזה !?

יעל
Reply to  משה
16 ימים לפני

מה חדש בזה , שאין לך דבר יותר טוב מלקנוס בכסף בשביל שיבינו זה מה שהמדינה מבינה מה לעשות

משה
Reply to  אפי
19 ימים לפני

הדרישה זה היא בשורה תחתונה, כמו תמיד, לכסף. גם בעיית העצמות בטבריה לפניהשנים, נפתרה בשקט, אחרי ששילמו לדוסים כסף !! פתאום, לא היו עצמות, לא היתה בעייה. כך, נגזר על מדינה דמוקרטית לחיות ולשרוד, ע"י שיחוד ותשלום פרוטקשיין לטפילים

אלול
Reply to  משה
19 ימים לפני

לידיעתך, בשקט, כדי שהשמאלנים לא יתקוממו שנכנעים לחרדים, בנו בטבריה פתרון הנדסי הלכתי של כיפין על גבי כיפין, וכך פתרו את הבעיה החמורה. כמובן שגם חיללו קברים, והיכו ועצרו וכו וכו וכו

קנאי שרוף
Reply to  אלול
11 ימים לפני

בטבריה ובעוד כמה מקומות….
א ב ל
ואבל גדול בהרבה מקומות
זה נטו כסף

אלול
Reply to  משה
19 ימים לפני

וכך נגזר על בני אברהם יצחק ויעקב, לחיות בארץ אבותיהם,תחת שלטון שמתרחש לאבותיו ולזכותו על ארץ האבות, כפי שבן גוריון הצהיר בועדת החקירה המנדטורית שהקושאן שלנו הוא התנך!!! ובתנך כתוב שצריך לשמור שבת, וכתוב לשמור על מנוחת הנפטרים, וכתוב עוד כמה דברים חכמים ונשארים שתלך ללמוד אותם ויהיה לך טוב בעולם הזה ובעולם הבא!!!
חזרה בתשובה קלה ומהירה לך!!!

שרון
Reply to  משה
18 ימים לפני

חוצפה שלו
ועוד יותר שנתנו לו לפרסם את דברי ההבל והבלע

אבג
Reply to  אפי
18 ימים לפני

מה אכפת לך שהמדינה תשלם? אני לא אתנגד שהיא תשלם גם על הטונה בשימורים שקניתי לפני חודש.שתשלם על הכל שתשלם..ביוקר…היא עוד תשלם…נא להרגע ולא לדאוג לה כל כך..

אודליה
19 ימים לפני

צודק בכל מילה.
ישר כח

חרדי בנשמה
19 ימים לפני

👍👍👍

דודי
19 ימים לפני

תשמעו איך החבר הכי טוב שלהם מדבר!
זה שהוציאו מליוני יהודים לשמד רוחני לכפור באלוקי ישראל על זה לא שמענו אותו מאשים את מדינת ישראל פתאום בשביל קצת חוסר נוחיות הבן אדם התהפך עליהם זה ה'אני מאשים' שלו נגד מדינת ישראל???

ד"ר קורדובירו
Reply to  דודי
19 ימים לפני

מה הקשר? לכל זמן ועת

מדהים
19 ימים לפני

כתבה ממלכתית מידי
אין פשוט עם מי לדבר, זה לא שפעלו בלי היגיון, אלא פעלו במודע ובמכוון, לדה-לגטימציה של הציבור החרדי, מתוך מטרה לפגוע בציבור זה.
בין בפעילותו במצוות ומנהגים, ובין בקשר שלו לציבורים אחרים, ובודאי שניסו לפגוע בקשר בין האדם לקונו – לקב"ה.
על זה לא יועילו שום פיצויים, ושום סליחות.
אין אנו צריכים ולא מצפים לסליחה מרודפי הדת.
ימים ישפטו את הפוגעים בציבור הזה!
ושנזכה במהרה לגאולה השלימה.

Last edited 19 ימים לפני by מדהים
דודי
19 ימים לפני

אין לצפות למשהו טוב מהמדינה הזאת!
אל תבזבזו את הזמן על חלומות כאלו

Levi's
19 ימים לפני

הוא צודק לחלוטין כל מילה זהבבבבב💫

חיים
19 ימים לפני

מאמר מנותק מהמציאות! 👎

דוד
19 ימים לפני

חבל שאתה מתמם…
האם אתה לא מסתובב ורואה חצרות חסידים שלמות שלא מקפידים על כלום ??
תפתח תמונות של אירועים שלהם ! תיכנס לבתי כנסת שלהם ותיראה !
מה זה יעזור אם המדינה מעדכנת שצריך ליכנס לבידוד אם יש כאלה שלא מקיימים זאת ביודעין ??
מה זו התיממות הזאת. במקום להאשים את המדינה תאשים אותם.
זה כמו להאשים את השומר שתפס את הגנב במקום את הגנב עצמו.

מדהים
Reply to  דוד
19 ימים לפני

זה כמו לקרוא לגנב שומר, ולהציל אותו מחבל התלייה.
לא ראיתי שיש יותר נדבקים אצל אלו ששומעים בקול רבותיהם ומתפללים ולומדים כראוי לכל יהודי.
לא זכו ישראל להיגאל, אלא כי היו בהם דילטורים. וד"ל

מדינת ישראל
19 ימים לפני

סליחה

משיח עכשיו!
Reply to  מדינת ישראל
19 ימים לפני

😂😂😂😂😂

מוריאל😍
Reply to  מדינת ישראל
19 ימים לפני

הורססס!!!!😂😂😂😂

משהו
Reply to  מדינת ישראל
18 ימים לפני

חחחחחח🤣🤣🤣🤣

מאאאיר
19 ימים לפני

תסלח לי. כל מה שאתה כותב גרם לי להרגיש הפוך. גם לי יש טענות והאשמות רבות על המדינה באופן הניהול ובנקיטת איפה ואיפה של החמרה על החרדים במוסדות חינוך בתי כנסת ועוד והקלה לחילונים בהפגנות מסעדות בריכות וכו' אבל כשאני קןרא את ההאשמות שלך אתה משדר בדיוק הפוך. אתה כותב את כל הבעיות של הציבור החרדי שאין לו את הכלים להיחשף להוראות ועוד בעיות שהציבור החרדי הביא על עצמו מבחירה (בחירה שהיא טובה ונצרכת אבל עדיין אל תבוא בטענות לאחרים). אתה מספר שאצל החרדים התחלואה גבוהה ולכן שיעשו סגר על החילונים שלא ידבקו. למה???? פשוט כתבה אוילית שעושה את ההיפך… להמשך קריאה »

Last edited 19 ימים לפני by מאאאיר
עצלן
Reply to  מאאאיר
19 ימים לפני

למה אתם כותבים כאלה תגובות ארוכות???
אין לי כח לקרוא…

תיתי
Reply to  עצלן
5 ימים לפני

עצלן…

ד"ר קורדובירו
19 ימים לפני

מאמר יומרני ולא ישים
אנחנו נמצאים בתקופה בה יראי חטא ימאסו וחכמת סופרים תסרח
לא יעזור כלום

צבי
19 ימים לפני

תפסיק אם הדמגוגיה הזולה!!!!
אנחנו אלופים בלחפש אשמים, בו תשסתובב ברחובות ירושלים, בחתונות המפוצצות, בשטיבלאך המלא, בכל הכרזות שמסבירים לך למה אסור להתפלל עם מסכה.
אף אחד לא ממציא שיש הרבה חולים זה מציאות ואפשרלנסות להשתנות במקום שכמה אנשי תקשורת מפוקפקים יבנו את הקרירה שלהם על חשבוננו

יוחנן
Reply to  צבי
19 ימים לפני

סופסוף שגיאות כתיב
מישהו מציל את המצב
תפסיק עם הדמגוגיה הזולה

חנוכה הולך ומתקרב
Reply to  יוחנן
17 ימים לפני

אז איך אומרים?

למען ציון לא אחשה!!!!
19 ימים לפני

1 אין קץ לעוול של מתנגדי השם!!!!
2 אין אדם שלא מונע ממניעים ושיקולים על פי השקפת עולמו!!!

משה
19 ימים לפני

המרצע, בכתבתו של מ. גשייד, יוצא מנשק בסיומו, כפי שחשבתי כבר מתחילת הכתבה, המעלה שורת טענות, חלקן סותרות אהדדי, כלפי המדינה הציויינית. להזכיר, כי זה מצד מישהו המייצג את אלה שרק לוקחים, ולא תורמים למדינה כלום: לא שרות צבאי, לא מיסים. כלום.
ציטוט נסיון הכתבה, המלמד מה בעצם רוצה האדון, כמו תמיד: תנו כסף…
" המדינה אמורה לבקש את סליחתנו ואף ל פ צ ו ת
א ו ת נ ו על כל יום של סגר משום שהקולר תלוי גם בה. אנו לא אמורים לשלם את המחיר. לא הפרטי ולא הציבורי.

אפי
Reply to  משה
19 ימים לפני

גם אני לא מת על כתבתו של גשייד ואפילו חטפתי הרבה דיסלייקים על כך, אבל מה זה המשפט שלך רק לוקחים ולא תורמים? מה נסגר? הם לא משלמים מסים? מי אמר לךז? הם לא עובדים? דווקא הם עובדים והרבה? והמגזר של גשייד אמון עך כמה מהחברוץ הגדולות במשק.. זה בלי ךהיכנס ךטעות היסודית של אפיקורסות של מאן אהני לן רבנן, שבלימוד תורה ותפילה וכו' פועלים הרבה יותר מכל החילונים גם יחד.
אז במחילה תתבייש..

אריה
Reply to  משה
19 ימים לפני

אולי לא שרות צבאי אבל משלמים מיסים, והרבה
בוא ספר לי ילד עילג כמה מיסים אתה משלם שיש לך את החוצפה להגיד על רבבות העובדים החרדים שמשלמים מיסים.
בטח אתה עוד איזה ילד פריפריה שמה שמנחם אותו בחיים הקשים זה הפנטזיה על החרדים שחיים בתנאים יותר קשים ממנו, תתעורר זה היה אולי לפני חמישים שנה

ד"ר קורדובירו
Reply to  משה
19 ימים לפני

שוב דעות קדומות
ציבור שרק לוקחים?

הדבר היחיד הנכון שציינת שאנחנו לא משרתים בצבא, ואיננו מתביישים בזה.

לא עובדים? עובדים

לא משלמים מיסים? משלמים על כל כיכר לחם ושקית חלב שנגמרים תוך שעה בבית עם 5 ילדים

לא תורמים? תורמים ומתנדבים יותר מכל אחד אחר בעולם בעשרות עמותות שהוקמו על ידי יראי שמיים

די להסתה

תוהה אנונימי
19 ימים לפני

עוד אחד שמאמין בדת החדשה שנקראת קורונה.
אני מאמין בקבה לבדו.

אבג
Reply to  תוהה אנונימי
18 ימים לפני

חזקקקק ומדויק חברים צאו מהסרט ששמו קורונה.תתעוררו..

חיים
19 ימים לפני

איזה שטויות ההדבקה ההמונית אצלינו לא קשור לאיכון הטלפוני
אלא יש חוגים שלמים שמזלזלים בהנחיות חלק בהוראת רבותיהם וחלק בלי סיבה
הגשייד הזה עושה את עצמו תמים כדי להאשים אחרים

ירון
19 ימים לפני

כל הכתבה הזו שטויות במיץ עגבניות התקרבנות ועשו לנו אולי נלך לגננת

מוריאל😍
19 ימים לפני

איזה חי בסרט!!! אלק! המדינה אמורה לפצות אותנו

עמרם
18 ימים לפני

אנחנו החרדים אשמים בקורונה כי לא שמענו בקול רבי חיים שאמר כבר לפני פסח לא לסגור ישיבות וחיידרים ואז התורה הייתה מגינה עלינו גם מקורונה
היום חלק מהישיבות התחילו להפנים את זה שאי אפשר לסגור את הישיבות לכמה שנים

שלים
Reply to  עמרם
16 ימים לפני

אמת
ה ירחם עלינו
ושתדעו יש תרופות פשוטות לקורונה בחנות המכולת השכונתית ובחנות טבע שליד הבית
סודה לשתיה
ויטמין סי ודי
שמן עץ התה אורגנו ואחרים

יעל
16 ימים לפני

וואו אהבתי כל הכבוד 😇

שסניק
13 ימים לפני

אתה טיפש מטופש

מדינת ישראל
4 ימים לפני

סליחה.
מדינת ישראל

שלמה
4 ימים לפני

מי זה

המגיב
2 ימים לפני

תעיפו כבר את הפרצוף של ההזוי הזה מאתר החדשות!!!!!!!

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il

תוכן מקודם
המיוחד

הלילה בחצות: מעמד הסרת קפידות בני אדם בקבר החזו"א. למסירת שמכם למעמד הגדול>>

נדיר, מיוחד ומרגש: בעקבות מקרים רבים וקשים שהגיעו לשולחנו של מרן שר התורה שליט"א, ובהם צרות ועיכובים בעניינים שונים, הורה לקיים מעמד נורא בתחינה להסרת קפידות שעליהם, שהוא דבר המעכב תפילתם ומעורר דין ה"י • התפילה תתקיים בערב יום הכיפורים לאחר חצות הלילה בקבר מרן החזו"א זיע"א, בראשות חדב"נ ראש הישיבה הגאון רבי שרגא שטיינמן שליט"א • מי לא רוצה להגיע ליום כיפור נקי מהקפדות? הזדמנות נדירה

לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
לפרטי העסק
לחץ כאן
חדש באתר
המיוחד

הלילה בחצות: מעמד הסרת קפידות בני אדם בקבר החזו"א. למסירת שמכם למעמד הגדול>>

נדיר, מיוחד ומרגש: בעקבות מקרים רבים וקשים שהגיעו לשולחנו של מרן שר התורה שליט"א, ובהם צרות ועיכובים בעניינים שונים, הורה לקיים מעמד נורא בתחינה להסרת קפידות שעליהם, שהוא דבר המעכב תפילתם ומעורר דין ה"י • התפילה תתקיים בערב יום הכיפורים לאחר חצות הלילה בקבר מרן החזו"א זיע"א, בראשות חדב"נ ראש הישיבה הגאון רבי שרגא שטיינמן שליט"א • מי לא רוצה להגיע ליום כיפור נקי מהקפדות? הזדמנות נדירה

חדש באתר
חדש במוזיקה
עדכוני קורונה

מפת התפשטות הקורונה Online

לחץ כאן

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il