יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר | צילום: Tomer Neuberg/FLASH90

בפרקליטות שוקלים: חקירה נגד מיקי זוהר בשל דבריו על מנדלבליט

אמירותיו של יו”ר הקואליציה, שהזהיר כי הקלטות נוספות של היועמ”ש יתפרסמו בקרוב, עוררו תרעומת רבה בפרקליטות – ונבדקת האפשרות לפתוח בחקירה פלילית. השבוע צפויה להתקבל החלטה סופית בעניין

בפרקליטות רואים בחומרה רבה את דבריו של יו”ר הקואליציה מיקי זוהר, שתקף את היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט והזהיר מפני פרסום הקלטות נוספות שלו. לאור זאת, נשקלת בפרקליטות האפשרות לפתוח בחקירה פלילית נגד זוהר – כך מפרסם אביעד גליקמן ב’חדשות 13′.

המשנה לפרליט המדינה נורית ליטמן כבר שוחחה בעניין עם ראש אגף החקירות במשטרה. השבוע צפויה ישיבה בין הצדדים, ובה צפויה להתקבל החלטה סופית.

כאמור, זוהר התייחס להקלטות מנדלבליט שחשפו עמית סגל וגיא פלג, בהן נשמע היועמ”ש אומר דברים בוטים נגד פרקליט המדינה דאז שי ניצן. זוהר האשים את השניים וטען כי הם תיאמו עמדות על מנת להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה – “בכל מחיר”, כלשונו.

“אנחנו רק מחכים שעוד ועוד אמת תיחשף ותצא לאור”, אמר זוהר בריאיון ל-103FM, “כך יתברר שכל מה שאמרנו היה נכון, כל הטענות שלנו לתיאום מושחת בין ניצן לבין מנדלבליט – שבעצם נסחט על ידי ניצן להגיש את כתבי האישום בכל מחיר נגד רה”מ”. לטענתו, “יש עוד שיחות שהוקלטו” – אולם, בשלב זה, סירב לחשוף במה מדובר ואיים כי “אם מנדלבליט לא יתפטר מתפקידו ויבטל את כתבי האישום נגד נתניהו תהיה פה רעידת אדמה. לא תהיה שום ברירה למנדלבליט אלא להתפטר”.

בתום הריאיון, ולאחר שרבים יצאו נגד דבריו, הוציא זוהר הודעת הבהרה לפיה “למען הסר ספק, אני מבקש להבהיר כי לא שוחחתי כלל עם רה”מ או מי מאנשיו לפני הריאיון, בו הוצאו דבריי מהקשרם בעניינו של מנדלבליט. הדברים שנאמרו על ידי בעידנא דריתחא היו על דעת עצמי ולא הייתה לי שום כוונה לאיים על איש. גם אם דבריי הובנו אחרת אני מבקש להבהיר שוב כי לא היתה לי שום כוונה או רצון להביע איום כזה או אחר כנגד היועמ”ש לממשלה”.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: “הדברים של חבר הכנסת מיקי זוהר נאמרו ללא ידיעתו של ראש הממשלה והם אינם על דעתו. ראש הממשלה לא שוחח בנידון עם חבר הכנסת זוהר. ראש הממשלה מסתייג מהדברים שאינם מקובלים עליו”.

הנצפים ביותר
WhatsApp Image 2021-09-14 at 19.03.38

דרמה בבית ישראל: עימותים בניסיון להרוס סוכה מסוכנת

הרב אלכסנדר שטרנבוך | צילום: קול הלשון

הסתפק אם לומר קדיש על הנפטר עד שהציפור באה להודיע

שר התורה: האם בעל תשובה יכול ללמד כיתה בחיידר?

32 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

מרן שר התורה החזיק את ספר התורה והעתיר לישועתם של תורמי ‘קופת העיר’

מאות ליוו למנוחות את החסיד שהיה משמשם של אדמור”י ביאלא

מחר יוארך מעצר ארבעת המחבלים שנמלטו ונתפסו

פעילי שמאל הטרידו חיילים ונדחפו, צה”ל התנצל

ברקת נגד נתניהו: אסור לתת לגנץ את ראשות הממשלה

עלייה במספר החולים קשה, רובם – לא מחוסנים

ליצמן ל’המודיע’: בנט שיקר לי ולכולם, אין לנו בעיה עם ממשלה בראשות גנץ

עם מכונת ירייה בעלת בינה מלאכותית: נחשפו פרטים מחיסול פח’ריזאדה

נתניהו נפגש עם גנץ: “תתמנה מיד לראשות הממשלה”

דרמה: מומחי ה-FDA לא אישרו את החיסון השלישי לכלל האוכלוסייה

בן 30 נעדר בחוף לא מוכרז בכינרת

ישראָלי’ק בש עם מחרוזת ניגונים סוערים: “ליובאוויטש טאנץ”