שר הבריאות מאיים: נשקול שלילת תקציבים לתלמודי תורה שיפרו הנחיות • צפו

שר הבריאות יולי אדלשטיין התייחס הערב לפתיחת המוסדות החינוכיים בניגוד להנחיות בערים חרדיות, והצהיר: "אין שום אישור לפתוח שום מוסד חינוכי שאינו לגילי 6-0. מי שעושה זאת צפוי לקנסות כבדים - ואולי גם לשלילת רישיון ותקציבים"
יולי (יואל) אדלשטיין צילום: Flash90
יולי (יואל) אדלשטיין צילום: Flash90

שר הבריאות יולי אדלשטיין כינס הערב (א') מסיבת עיתונאים ברקע היציאה מהסגר והדיווחים על הפרת ההגבלות במגזר החרדי שפתחו היום את תלמודי התורה ברחבי הארץ. "הסגר והכתר זה לא עונש", אמר אדלשטיין, "זו פעולה רפואית לטובת האזרחים".

"היום פתחנו בסדרה של הקלות לאחר הסגר" אמר שר הבריאות, והוסיף, "הסגר היה קשה, ואין לי ספק שלא עבר כלאחר יד אצל הרבה משפחות ואנשים שהתקשו בפרנסה, אבל צריך לראות את המספרים – משיא התחלואה, ממספרים שאי אפשר לחיות איתם, ירדנו למספרים סבירים"

שר הבריאות הבהיר כי "נטיל קנסות על מי שפותח את מוסדות החינוך בניגוד להנחיות, ואולי גם נשלול רישיון ותקציב מהמוסד. אם ניזהר ונשמור על הכללים הבסיסיים נוכל להיכנס לחורף עם מספרי תחלואה נמוכים. כשמישהו עושה משהו לא בסדר הוא מסכן את עצמו אבל הוא לא צריך להיות דוגמה לאחרים".

מקודם

מרנן רבי ברוך ויסבקר ורש"א שטרן בקריאה נרגשת!

מקודם

בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

מקודם

משרד התיווך שכובש את ירושלים

מקודם

סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

 "אין שום אישור לפתוח את מערכת החינוך שלא לגילאים 0-6", הוסיף אדלשטיין, "מי שעשה זאת צפוי לקנסות כבדים ואולי לשלילת רישיון". לדבריו, "לא מדובר בגזרות או התנקלות, אלא שמירה על בריאות הציבור. ברור לי לגמרי שקנס של 5,000 שקלים זה לעג לרש למוסד חינוכי ולכן אני מצפה מהמשטרה שאם המוסד לא נסגר – להמשיך להוציא קנסות". דבריו של השר אדלשטיין מגיעים לאחר שיו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הציע את ההצעה לשלילת תקציבים ממוסדות החינוך החרדים הבוקר


במסגרת ההקלות, שבו היום כמיליון ילדים ופעוטות אל גני הילדים ומעונות היום. בחלק מהרשויות המקומיות פועלים גני הילדים חמישה ימים בשבוע בלבד כדי להימנע מהצורך בכניסת גננות מחליפות. אמש הודיע משרד החינוך כי אסור לאנשי צוות מאזור מוגבל לעבוד במוסדות החינוך, חוץ מבחינוך המיוחד.

בנוסף נפתחו הבוקר מקומות העבודה שאינם מקבלים קהל והוסרה הגבלת המרחק. ניתן להיפגש עם אחרים כפוף למגבלות ההתקהלות ואפשר לבצע איסוף עצמי ממסעדות. כמו כן נפתחו שמורות הטבע, הגנים הלאומיים וחופי הים.

מוקדם יותר דחה ראש הממשלה את הטענות על כניעה ללחצים פוליטיים ואמר כי "אנחנו יוצאים מן הסגר בזהירות ובאחריות, בדיוק על-פי המתווה שהציעו המומחים ומשרד הבריאות, כולל בערים האדומות". בפתח ישיבת הממשלה השבועית הדגיש נתניהו כי "לא הסכמנו לשום שינוי במתווה שהגישו המומחים ולא היו שום שיקולים פוליטיים". הוא קרא לכל הציבור החרדי למלא אחר ההנחיות כדי שיהיה אפשר להוריד את שיעור התחלואה ולהפוך את הערים האדומות לירוקות.

מנתונים שפרסם היום משרד הבריאות עולה כי אתמול אובחנו 397 נדבקים בקורונה מתוך כ-15 אלף בדיקות. שיעור הבדיקות החיוביות ירד לפחות מ-3%. מספר החולים שמצבם קשה עוד על 683. מחצות עלה מספר המתים מקורונה ל-2,202 בני אדם.

3.5 6 votes
דרג כתבה זו

הנצפים ביותר

104 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
איתי
4 חודשים לפני

לך תאיים על אגד
😂😂😂😂😂😂😂אם תשלול רישיונות לא ילמדו כולם ישבו בבית

מאיר.ס
4 חודשים לפני

נחזיר אותך לרוסיה יה שיכור

מייחל לרחמי ה"
4 חודשים לפני

לא יאומן מי שהגיע מרוסיה ומתנהג כאדם דתי נלחם ביהדות ועדיף שיחזור לשם
והפלא שהוא עדיין לא מבין שעל תורה מוסרים נפש ועכשיו אחרי הוראת שר התורה היא בבחינת "מגנא ומצלא"

נתניאל
Reply to  מייחל לרחמי ה"
4 חודשים לפני

מבחינתו הוא לא נלחם ביהדות אלא דואג לבריאות. מדובר על אדם שבשביל אכילת כשר ושמירת שבת ועוד סבל רבות. אז קצת להירגע. נכון הוא לא מבין את מה שאנחנו מבינים אבל הוא ודאי לא רשע מרושע.

ב"ב
Reply to  נתניאל
4 חודשים לפני

יפה נפש

חרדי עם שכל
Reply to  נתניאל
4 חודשים לפני

תודה חוכעם.
כן רשע מרושע לא רשע מרושע היות ובלי התורה אין בריאות.
אז מה הרווחנו?

בעייזר ד'
Reply to  מייחל לרחמי ה"
4 חודשים לפני

ידוע כמה מסוכן ומסכן עצמו וקרוביו וסביבתו מי שמעז להרים יד על התורה הקדושה ולהתרעם על מידותיו של הקב"ה ועוד כנגד הקב"ה עצמו ישירות. ובפרט אחרי כל הסימנים הברורים שקיבלנו מהקורונה שהביא עלינו בורא עולם בכבודו ובעצמו יתברך בעקבות הרמות יד ומרדנויות כאלו ואחרות על ונגד התורה הקדושה. ויאלההה שיגלה פרצופו האמיתי כבר עד הסוף ויגיד שהוא בעד תח"צ בשבע'ס קויידש ובעד החופש למכור ולגדל חיות טמאות כל אחד כאוות נפשו ונישואים אזרחיים מתועבים ונגד ברית מילה והכל בשם חוקי המדינה. יאלההההה אדלשטיין תהיה גבר יפחדן אפס שכמוך. חתיכת שפן מסיתן משטין על העם היהודי.

חרדי עם שכל
Reply to  מייחל לרחמי ה"
4 חודשים לפני

כּאדם דתי אבל למעשה,כנראה אינו אדם דתי…

הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

מבדיקה מקיפה רבים תלמודי התורה הליטאים ששמו פס על ההוראה של ר'חיים קנייבסקי שליט"א ולא פתחו כגון באלעד שכל תלמודי התורה הליטאים לא פתחו היום או שהם פחדנים או שאוחזים שהוראת הרב קנייבסקי אינה הגיונית!!!!!

מייחל לרחמי ה"
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

אתה לא השופט אם ההוראה הגיונית או לא כתוב "ועשית ככל אשר יורוך" גם אם אומר לך שימין זה שמאל ושמאל שזה ימין צריך לקיים

Last edited 4 חודשים לפני by מייחל לרחמי ה"
מדהים
Reply to  מייחל לרחמי ה"
4 חודשים לפני

גם אם האדמו"ר אומר לחסידיו.

נתניאל
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

כמה שאתה לא מיבין. זה לא שהם לא מסכימים הם כנראה מפחדים מהקנסות. גם בבני ברק אני מכיר חיידר שקיבל קנס בעשרת ימי תשובה ואמר להורים שהוא רוצה לפתוח אבל אין לו מריפה לשלם קנס נוסף. מסתבר שזה מה שעומד מאחורי החיידרים באלעד. ולא הם לא חולקים על ר' חיים.

בעייזר ד'
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

לא נכון! חלקם כן פתחו ואוי לו ואוי לנפשו למי ששם פס על הוראת גדול הדור שליט"א וואווווו יש בזה המוןןןן. אני ממש לא מקנא במי שהלך נגד הנחיות האמת של האמת ב-אמת! אם לא יחזרו בהם אותם מתנגדים הם בצרות צרורות מסכנים.

מיכאל
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

מאוד מוזר שבאלעד אף אחד לא העיז לפתוח

מישי
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

עצוב לשמוע על זה

משיח בפתח
4 חודשים לפני

מלחמת האור והחושך
אנחנו בסוף הלילה, היכונו להפצעת השחר, שיאיר ויגרש את החושך.

יהודית
Reply to  משיח בפתח
4 חודשים לפני

הלוואי….רק שמישהו יגיד מתי!?

Shlomo
4 חודשים לפני

ברגע שאמרו לסגור בתי כנסת היה אסור להקשיב להם במידה ושוללים/גונבים תקציב צריך שכל החרדים יפסיקו לשלם משכנתא מיסים ארנונה כל חוב אחר שהכלכלה פה תקרוס אי אפשר לשים את כולם בכלא

אפי
Reply to  Shlomo
4 חודשים לפני

לא לשלם משכנתא זה גזל. לקחת הלוואה מה פתאום שלא תשלם? מה השטויות האלה?
ואל תזכוק רעיונות אנרכיסטים בלי לקחת אחריות על כלום. כי כשיפנו את השכן שלך על חוב אתה לא תהיה זה שידאג לו לקורת גג.. אז קצת אחריות על ה שיוצא לך מהמקלדת..

מנחם
4 חודשים לפני

הציבור החרדי שומע לרבותיו. כל חוג ילך אחר ההוראות של הרב שלו זו עובדה! גם אם חוג אחר יכפיש אותו וגם אם יאיימו עליו בשלילת תקציבים וכדו' זה לא יעבוד. לא רואה מוסד שהמנהיג שלהם אומר לעשות א והם יעשו ב בכלל כל סיבה שהיא. לכן האיום הזה לא יעשה את העבודה אולי רק יגדיל את המשבר כי אם החרדים יתנתקו מהמדינה לגמרי ההשלכות יהיו קשות. שבירת כלים מול החרדים עלולה להוביל לאנרכיה במימדים משמעותיים מאשר הכרנו

אשר
4 חודשים לפני

מה לעשות כל מי שעיניו בראשו רואה שהסגר הנורא ואיום הזה עושה את העבודה .
ואעפ"כ יש כאלה שלא מוכנים להיות בתוכו .
רוצים למות על הדעות המוטעות שלהן .אין לי בעיה כשהם מחליטים על עצמם .
אבל במציאות הם משפיעים על עוד הרבה אזרחים וההשפעה שלהם קטלנית.
ולכן חובה לעצור אותם בכל דרך גם בדרך קשה מכיון שזה עיסקי נפשות .

מישי
Reply to  אשר
4 חודשים לפני

מי שעיניו בראשו רואה שלא היה סגר, מטופשלהתגאות שהסגר עושה את העבודה כשד' עושה אותה בצורה הכי ברורה שיש, כוחי ועוצם ישי על לא דבר

אפידמיולוג
Reply to  אשר
4 חודשים לפני

לאורך כל הדורות ראינו שהחלטות גדולי ישראל היו נבונות גם אם בתחילה היה נראה לנו לא הגיוני, ואני אומר את זה למרות שרבותיי הורו שלא לפתוח, מדובר במורי הדרך שלנו וכל אחד ישמע לרבותיו, חלילה מלהרהר אחרי גדולי הדור גם אם הם לא מהחוג שלנו.

חסיד שבכהונה
4 חודשים לפני

הם לא יעיזו לעשות את זה.
הסיבה היא פשוטה, זה שהציבור החרדי מבטל את דעתו כלפי דעתם של גדולי ומאורי הדור שליט"א זה מה שמשרת אותם ומאפשר להם להישאר בשילטון, אלמלא הייתה ניתנת האפשרות לכל אחד לעשות ע"פ שיקול דעתו הימין כבר מזמן לא היה בשילטון.
אנו נמשיך ונשמור על הכללים ונשמע לקול מאורי הדור שליט"א.

שלמה
4 חודשים לפני

כלב נובח לא נושך

בעייזר ד'
Reply to  שלמה
4 חודשים לפני

ומה אם חזיר נוחר?

חסיד של הרב'ה
4 חודשים לפני

רשע באיצטלה של מגפה. סוף סוף יש הזדמנות לסגור מקומות תורה, והקטע הוא, שהם, החרדים איתנו😈😈😈😈.
( כמובן, לא כולם, רק המבולבלים )

בעייזר ד'
Reply to  חסיד של הרב'ה
4 חודשים לפני

פששש מדוייקקקקק!!!!!! כולל אי הכללה וכף זכות. אשריך צדיק. אהבתי👍☝️💗

תמים
4 חודשים לפני

מעניין שפתאום גם הלטאים לא אומרים שפיקוח נפש דוחה כל התורה כולה.
כולם מבינים שאין מציאות של חיים יהודיים לפי מומחי משרד הבריאות
ועכשיו מתבקשים כל המנאצים הליטאים להודות בפה מלא
סליחה שקראנו לחסידים רוצחים !
לעולם יהא אדם … מודה על האמת.

אפי
Reply to  תמים
4 חודשים לפני

מה הקשר של אחד לשני. לעשות ארועים מוניים בלי שמירה מינימלית זה חב לאחרים. אף אחד מהרבנים לא הורה לא לשים מסכות. אדרבה הם מורים לשמור הרחקות בצורה מקסימלית אבל כן לפתוח חיידרים. של כמו קהילות שבהם מסתובבים בלי שום מסכה והרחקה וגם חולים מאומתים מסתובבים בבנין כי הם עושים מה שבא להם.
לא צריך מאף אחד סליחה. אם כבר הם הזיקו לנו כי בלעדיהם לא היה חילול ה' והיו יכולים לפתוח חיידרים בלי בעיות ובלי להגביר שנאה ברחוב.

מישי
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

אתה צודק לגבי שמירת הכללים, אבל זה לא מצדיק את הכינויים המצמררים והמלוכלכים שקראתי פה לאחרונה על חסידים,שהם אלו שהגבירו את השנאה

מדהים
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

במקום להיות מודה על האמת, אתה מעדיף לעצום עיניים.
ועל זה נאמר …. אפילו על פתחו של …. לא שבים

יויו
4 חודשים לפני

רואים עוד פעם ועוד פעם… רביה"ק צדק: לוקחים תקציבים והם מכתיבים מה לעשות

נ.י.כ.
4 חודשים לפני

על מי אתה מאיים יה מטומטם מה אתה חושב שאתה מפרנס שר האוצר או המדינה מפרנסת
אלוקים בשמים מפרנס ואתם סה"כ הרובוטים שלו
אפילו טרמפ שהוא גוי מאמין יותר מכם

גדול
4 חודשים לפני

דיקטטורה במיטבה !

אפי
Reply to  גדול
4 חודשים לפני

למה זו דיקטטורה? תרצה או לא יש כאן חוק ואנחנו מפירים אותו. לתת תקציב למישהו שעושה ההפך החוק זה נראה לך הגיוני…? אנחנו מחמת הערכים שלנו לא מקשיבים להם, כי יש לנו את גדולי ישראל, אבל הם בהסתכלות שלהם רואים שחוקי מדינה שלהם לא מחייבים אותנו אז למה שהם יתקצבו אותנו..
ואז יקום המגיב ויגיד הקב'ה מפרנס. ברור. אבל הוא חושב שהוא לא רוצה להיות הצינור. ונכון אם הקב"ה ירצה הוא יהיה הצינור גם אם הוא לא ירצה וכו' וכו' וכו'

בעייזר ד'
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

תגובה מזעזעת וחסרת אמונת חכמים שזה בהשם יתברך בעצמו ומחניפה ומגבה את שנאתם במילא. תקלוט כברררר אתה ושכמוך שזה רק התירוץ. רק הסיפור כיסוי לשטנה שלהם. שליחי הס"מ. ראית את הנאום השטני המלא שלו איך הוא ממש זועם ומתנפח משנאה עם ריר???? שסוף סוף מצאו פתרון סופי להשמיד חס ושלום! את תורתנו הנצחית שהשמידה ומשמידה ותשמיד כל אויב ואורב לעם ישראל מבית ומחוץ "ה' ישמור את כל אוהביו ואת כל הרשעים ישמיד"

יוני
4 חודשים לפני

נשקול פירוק הממשלה והליכה לבחירות על מי אתה מאיים

שפוי
4 חודשים לפני

הם לא מבנים שהשיקול של המון בחורים מכל החוגים שירדו רוחנית באופן שמי יודע אם יהיה ניתן להציל משהו .. לא מתקרב לשיקול הכספי …

אפי
Reply to  שפוי
4 חודשים לפני

לא מכיר אף אחד החוג הקרוב והרחוק שלי ומכמה וכה ישיבות שמסביבי שירד רוחנית בצורה שאי אפשר לתקן..תפסיקו לכתוב דברים שגורמים לאנשים לחשוב שמותר לפרוק עול כי המון עשו את זה. הנפילות הם בשוליים ותמיד היו שוליים ויהיו שוליים. לא שלא צריך לדאוג להם. צריך והמון. אבל זה לא המוני המונים. ברוך ה' יש ישיבות מצוינות ובחורי ישיבות מעולים שעושים שטייגן גם במצב הזה ולא צריך כל דבר לצבוע בשחור.

בעייזר ד'
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

גם אחד שירד רוחנית אפילו מעט , זה המוני המוניםםםםם ומנין לך שהוא לא זרע משיח???? כל יהודי הוא עולם ומלואו והם רוצחים שמשתוקקים רק שיתקים בנו חס ושלום "ונכרתה הנפש ההיא" זה! פיקוח נפשששששש, להכרת מהתורה הקדושה חססססס ושלום!!! אז איך אתה לוקח אחריות שלא ירדו רוחנית ולא הרבה ומי כן ומי לא ואיך ואיפה ושזה לא כזה נורא?????? והכל בחסות שלא ראית!! ואת נגיף הקורונה ראית???? תוכיח! מה, אתה בורא עולם שרואה הכל ואינו נראה?

בעייזר ד'
4 חודשים לפני

עוד אפס שתוך כדי תפקיד אחד , עשה הסבה על דעת עצמו מתוך שנאת חינם לעם היהודי ולגדולי ישראל ומתוך גאוותנות מבהילה לתפקיד אחר. כל אחד דוחף את האף שלו לקצה השני שהכי רחוק ממנו ולא קשור ישירות אליו והכל בחסות שנאת החרדים לחינם. איך הם לא פוחדים מהיום שהם ישלמו על זה ביוקר , אם לא יחדלו ממעשיהם המרושעים????

נתניאל
Reply to  בעייזר ד'
4 חודשים לפני

לא רשע ולא שונא ותפסיק להתבטא בקיצוניות. תרגיע.

בעייזר ד'
Reply to  נתניאל
4 חודשים לפני

אתה צודק! אז יאלה אחי צא לדרך ולך לישיבות ולתלמודים ותפריע ותבטל אותם מתורה ולך, להבדיל בין קדושה לטומאה, לכנסת הטמאה והמתועבת ותגבה את כל מי שמדבר כמו הרשע הנ"ל שלא שווה להזכיר את שמו ותעודד אותם לשלול תקציבים מהתורה הקדושה ולבטל תורה ולקנוס את התורה בסכומי עתק על כל דבר ותמשיך ותגיד להם שגם לדעתך גדולי הדור טועים ולא יודעים מה שהם מדברים ועושים וסתם מסכנים את כולנו ותסיים בכך שתגיד להם שרק ככה הם ילמדו לקח ואל תשכח לא להתפלל שהקב"ה יעזור לך להנצל מדברי חנפה וליצנות וכפירה ומכל שאר השטנה ומדינה של גהינום של מזילי הריר ואני… להמשך קריאה »

Last edited 4 חודשים לפני by בעייזר ד'
פינחס
4 חודשים לפני

צפצוף ארוך ומתמשך
ח……..
כל הזכות של המדינה זה הכספים שהם נותנים ללומדי תורה ברגע שלא יהיה להם את זה המדינה תקרוס

בעייזר ד'
Reply to  פינחס
4 חודשים לפני

תקרוס יותר וכמו דומינו ראלי ומפולת שלגים/בוץ, כי עם שחיתות כזו כמו במדינות עולם שלישי, איך מחזיקה מעמד???? באמת רק ע"י התורה הקדושה וחכמיה ומקיימיה.

בעייזר ד'
Reply to  פינחס
4 חודשים לפני

חחחחח

תם ושאינו יודע לשאול
4 חודשים לפני

שאלות תם : 1. קודם כל ליברמן זה לא ההוא שזלזל בהנחיות כבר בסגר הראשון ? הסיפור עם הספר והקריאה למרד למי שאינו זוכר 2. ירדנו אומר הרב איידלשטיין ממספרים אסטרונומיים למספרים סבירים עכ"ל האם יש מתמטיקאי אחד בעולם שיכול להסביר את הירידה הדרסטית ? 3. שאלה שאולי תסביר את הירידה איך זה שהערבים הבריאו כל כך מהר ? 4. למה לא עושים רעש מזה שהם פשוט למדו את השיטה והפסיקו להבדק ? ( בהתחלה כן ספרו קצת שיש מוקדי בדיקה שיכולים להכיל עשרות אלפים אבל בקושי מאות נבדקו ) 5. למה לא מדווחים על האמת הפשוטה שכל הכניסה לסגר… להמשך קריאה »

אפי
Reply to  תם ושאינו יודע לשאול
4 חודשים לפני

אם הכל בגלל שהם לא נבדקים אז היו צריכים עדיין להיות המוני חולים קשים משם, כי חולים קשים לא תלויים בבדיקה אלא במציאות, ואם אין מתים וקשים ומונשמים משם אז כנראה ה שכתבת זה במקכה הטוב שאלות תם..

מדהים
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

יש. אתה קובע שאין, וקובע שזה שאלות תם. יש קשים ויש מונשמים משם. רק שלא יפלחו את התוצאות האלה… וד"ל

בעייזר ד'
Reply to  מדהים
4 חודשים לפני

אצלהם אין בעיה להסתיר מידע ואין בעיה להסתיר גופות שהרי מדובר במחבלים מתאבדים וכן ירבו בע"ה המתים המחבלים ושירקבו ויחנקו מזה שם בכפרים המטונפים והטמאים ולא יוציאו החוצה וגם ככה לא יהיה על חשבוננו כל התהליך.

Kkk
4 חודשים לפני

לוקחים כסף מהערב רב אחכ הם קשה לעזוב אותם הרהק מסאטמר היה לו עיינים רחוקות

ד"ר קורדובירו
Reply to  Kkk
4 חודשים לפני

עד כדי כך רחוקות שאתה מכנה את עצמך בכינוי של אירגון ניאו-נאצי באמריקה…

הכסף של הערב רב מחזיק את עולם התורה בארה"ק.
זו עובדה.

ואני עפר לרגליו של הרבה מסאטמר. אבל זה לא סותר.

Last edited 4 חודשים לפני by ד"ר קורדובירו
למי שלא מבין
Reply to  ד"ר קורדובירו
4 חודשים לפני

פעם הבא לפני שאתה שולח תחזור על ההודעה שלך
אתה מדבר כמו כופר לכל דבר

חיים
4 חודשים לפני

"לא מדובשך ולא מעוקצך"
לאט לאט אבל בטוח אנשים מתחילים לקלוט שהמדינה הזאת היא לא מדינת היהודים .
אלא מדינה שיש בה ר`ב יהודים ומתהלת כמו גויים.
אולי צריך לעבור לשיטה של סטמאר….

רחמילביץ
Reply to  חיים
4 חודשים לפני

אתה מוזמן לעבור לשיטה של סאטמר.
רק אל תשכח לארוז את חפציך ולעוף לניו יורק. אולי אנדרו קואומו המושל, יחנך אותך קצת.

אחד שמכיר טוב...
4 חודשים לפני

אל תפחדו מהאיש המסכן הזה שלא יודע בכי הוא זה מה זה בריאות ומה זה גדולי הדור….
ואם מרן שר התורה פסק ליפתוח אז ליפתוח.
ועפרא לפומייהו של אדלשטיין וחביריו לכו לעזאזל
ותוריד את הכיפה במרכאות מהראש כרוב שלך!!! 👺👺👺

בעייזר ד'
Reply to  אחד שמכיר טוב...
4 חודשים לפני

מה זה כרוב? חחח כרוב רקוב אחי רואים את התולעים דרך המסך אם יום אחד הוא יגיד שליברמן למשל, אכל לו את הראש, אז זו כבר תהיה החותמת למה עיוות דוברמן לאיווט ליברמן

מאיר
4 חודשים לפני

פשוט אנטשמיות😡😡😡😡😡

אפי
Reply to  מאיר
4 חודשים לפני

שכחת להגיד נאצים ועוד כמה מילים שאתם רגילים לכתוב בלי קשר ךמציאות..

מאיר
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

מי זה "אתם"?

בעייזר ד'
Reply to  אפי
4 חודשים לפני

לאאאאא ברור שזה לא קשור למציאות. מה פתאום אדון יפה נפש, לא חשבנו כך. מקוה בשבילך שאתה לא משקר עצמך וחושב שיכול להיות צבוע עם בורא עולם ושאתה לא מתפלל שיצילך מחנפה וליצנות וכפירה ומדינה של גהינם ושאר שטנת הערב רב, פשוט אם כבר אז לפחות תהיה כזה עד הסוף ותצא אמיתי עם השם "שפיו וליבו יהיו שווים"

יראת השם היא אוצרו
4 חודשים לפני

יופי עכשיו לא יקבלו תקציב מהציונים הארורים ולא תהיה שום נגיעות למוסדות הכל יהיה נטו לשם שמיים ומתוך מסירות נפש
ושליברמן ימח שמו ילקקו את דמו כלבים וחזירי בר עוד היום העוכר ישראל הזה
ויולי היעני מאמין שילך ילמד לשמוע לגדולי ישראל במקום לצוות רפואי אנטישמי ציוני ושונא חרדים ודתיים

Last edited 4 חודשים לפני by יראת השם היא אוצרו
בעייזר ד'
Reply to  יראת השם היא אוצרו
4 חודשים לפני

"הטוב שברופאים לגיהנום" רוצחים!!!

ז'וז'ו
4 חודשים לפני

כשבן גוריון בא לפגוש את מרן החזון איש זיע"א, אמר לו החזו"א: "אנחנו חזקים יותר מכל הצבא ומכל המשטרה שלכם"
שאל אותו ב"ג: "איך? הרי לנו יש נשק ולכם אין?!"
ענה לו החזו"א: "אם לאחד יש רובה עם כדורים והשני פותח את חולצתו ואומר "תירה בי", – מי יותר חזק, זה שיכול לירות או זה שמוכן לקבל את הכדור??"
וב"ג שתק.

כיף
4 חודשים לפני

ידעתי שיהיה קנס כספי.
איך מתאים להם.
מזכיר גזרות…
הערב רב מתחיל להתגלות בבהירות

יוחנן
4 חודשים לפני

כלב

נורמלי
4 חודשים לפני

*התפכחות גדולה בציבור החרדי !!!*

*מה שחוו בגל הראשון מספר שכונות בבית שמש ותושבי מאה שערים. שהבינו מיד שכל מטרת המדינה. היא כולה ניצול הקורונה לשנאה הכבושה שלהם נגד הציבור החרדי.*

*כעת התחושות האלו נהפכו לכלל מגזרי. מלבד קומץ מועט שתמיד ירקדו מה יפית לפני הפריץ התורן.*

*צפי להתרחשויות גדולות ודרמה ענקית בימים הקרובים עם אדיקת הסגר על ידי הרשויות. מהפכה חברתית והשקפתית במגזר החרדי שלא היה כמוה …*

יוס
Reply to  נורמלי
4 חודשים לפני

נגון ולכם הם הפיצו את הקורונה גם באירופה ובארצות הברית כדי שישנאו גם שם את החרדים לדבר ה'..
יא רדוף תירגע מהאובססיביות שלך..

ווינטער מיט גאזונט
4 חודשים לפני

חצוף מחוצף
למה אתה לא שולל תקציבים מליברמן ולפיד???
הם קראו להפר הנחיות והם אמונים על חוקי ישראל ומחוייבים להם
ההאאאא
כי על חרדים זה קל

שמואל
4 חודשים לפני

ברגע שזה חרדים ישר מאיימים בתקציבים, מה עם כל בעלי החנויות שפותחים נגד החוק וזוכים לראיונות מלטפים בתקשורת? לא שאני נגדם זה פרנסה של אנשים שקורסים, הטענה שלי היא כלפי גורמי האכיפה והפוליטיקאים שברגע שזה מגיע לחרדים ישר להיכנס בהם.

יוס
Reply to  שמואל
4 חודשים לפני

זה אנשים בודדים שהן לא בסדר, כאן זה הנהגה שקובעת ההפך מהחוק.
ככה הם מסתכלים על זה.

בעייזר ד'
Reply to  יוס
4 חודשים לפני

אתה צודק חלקית מאוד, כי זה רק הסיפור כיסוי שלהם לכל השנאת חינם והשטנה שלהם לחרדים ליהדות לקב"ה לחכמים למשיח לבית המקדש😥😥😭😭💔💔

בעייזר ד'
Reply to  שמואל
4 חודשים לפני

הכל בחסות הכפייה החולנית שחיי עוה"ז הגשמיים , חשובים מחיי עוה"ב הרוחניים ולכן אנדרלמוסיה במדינה ובעולם כולם, כי לא נותנים את הכבוד הראוי לתורה הקדושה ועוד שמתנגדים לה בכח בזדון ברצון ביודעין על מנת ל-הכעיס ושונאים לתורה בר מינן, מטומטמים לכו עם דבר אחד יחיד ומיוחד – תורתנו הקדושה ויהיה לכם הכל מהכל בשפע ובנחת. לעומת אם תלכו עם הרבה דברים וכל דבר צריך טיפול בפני עצמו והנההה – מלחמת אחים ואזרחים רח"ל ואנדרלמוסיה ואנרכיה ופרנסה בתחתית והבריאות בתחתית וכל השאר וגם השגתם איזה משהו קטן מעט, אז הכל בדם יזע ודמעות או בשקר וכזב ושחיתות ואפילו ע"י זה יורקים… להמשך קריאה »

ברסלעבער
4 חודשים לפני

טוב מאוד, ככה לא יהיה להם שליטה על היהדות החרדית ויפלו מהר! כמו שאמר הרבה מסאטמר שכל הזכות קיום שלהם זה בגלל שהם מחזיקים לומדי תורה וישיבות

בעייזר ד'
Reply to  ברסלעבער
4 חודשים לפני

אמן ואמן. מי יודע אם זה לא מהלך השם יתברך וכך גם לחזק ולבחון את החרדים בעיקר, אך גם את הכלל עוד יותר במבחן האמונה והבטחון בו יתברך וכך גם להפיל את כל המתנגדים האחרים לתורה והמשטינים על החרדים לחינם, כי הם יפלו במבחן, הרי הם שונאים, אז…

ביבס
4 חודשים לפני

רשעים

מאיר
4 חודשים לפני

ו

בעל התניא
4 חודשים לפני

מעניין שמדובר על פתיחת עסקים בשבת הכל טוב… אין קנסות כבדים ואין שלילת תמיכה מהמדינה.
שמגיעים לקדושה פתאום כל הגונדה דילה מתעוררים להם.

איש
4 חודשים לפני

לא יפה ככה לאיים.

הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

מי שיודע המצב שחלק גדול מהחדרים וכמעט כל הישיבות קטנות לא פתחו ודלא כהוראת שר התורה

מדהים
Reply to  הגרויסע מיבין
4 חודשים לפני

זה ההבדל בין החסידים למתנגדים.
האם הציות הוא ללא פשרות, או רק כשמסתדר ונח. וד"ל

אברהם
4 חודשים לפני

שאלה לי אליך . למה ל0-6. אתם פותחים הרי זה מאוד מדבק ובפרט קטנים כאלה שאינם יודעים לשמור על עצמם עים רוק וכו.
ואילו את התלמודי תורה אתם סוגרים למה???ביגלל שזה לא משתלם כלכלית???
אולי נעשה הפוך ואת הקטנים ישאירו בבית . ואת הגדולים ישלחו ( עים מסכות). ללמוד תורה שמגנא ומצלא.

מאיר
Reply to  אברהם
4 חודשים לפני

בגילים האלו יש פחות הידבקות

בנות צלופחד
4 חודשים לפני

כויפר עוד אחד מעדר הכבשים שמנסה להיות כמו החברים בממשלה טמבללללל

קונספירטור
4 חודשים לפני

הכלבים נובחים והשיירה עוברת אתם זוכרים עברנו את פרעה יוונים אנטיוכוס נצים מלשינים מלשינונים ליטאים חבדניקים לא התייאשנו ולא נתיאש עוד קצת מסירות נפש לא יזיק זה מבחן משמים עד היום הכל הלך חלק זה הזדמנות להתבונן להאריך מה שיש לנו האם אמרנו פעם תודה למנהל/ת של ילדינו ואתם מנהלי המוסדות תחזיקו מעמד אסור לכם ליפול בזכותכם עם ישראל ממשיך להתקיים ויש לכם מושג על מה אנחנו מדברים תבדקו כמה נפשות נפלו בדרך מפורים עד עכשיו אסור לזה להמשיך תודה תודה

רחמילביץ
Reply to  קונספירטור
4 חודשים לפני

הכל טוב ויפה
אבל למה להכליל את הליטאים והחבדניקים יחד עם פרעה ואנטיוכוס?
שנאת חינם והשמצה גועלית.

בעייזר ד'
Reply to  קונספירטור
4 חודשים לפני

נוווו למה לא עולה התגובה אפילו לבדיקה לאישור??? זה פשוט נתקע וקורה המון.

אביהו גילעדי
4 חודשים לפני

אדלשטיין לישראל ביתנו בבקשה…

אנוממי
4 חודשים לפני

דפוק על כל המוח…..

חללילו
4 חודשים לפני

חבר'ה קצת הגזמתם בתגובות
אני לא רואה פה שום אנטישמיות
הכל, אבל הכל פוליטי, הליכוד יודע שאם הוא לא ידבר כך, התקשורת תאכל וגם תלקק את האצבעות על הסיפור הזה ולאף אחד זה לא יהיה טוב, גם לנו
ולכן מדברים קשוח, אבל לא יעשו כלום רק כמה קנסות זוטרים.
והכי שימח אותי זה התגובות פה שרק מוכיחות שהשיטה של להיראות קשוח עובדת,
וברור לי שהכל מתואם עם חברי הכנסת החרדים שהם אלופים ומנוסים בשיטות האלו.

אין עוד מלבדו
4 חודשים לפני

אשרינו שנתפסנו על דברי תורה

בעייזר ד'
Reply to  אין עוד מלבדו
4 חודשים לפני

פששש אמת. אני גאה להיות שייך ותומך ואוהב של המגזר היקר ביותר הזה, של העם הנבחר.

ניסים
4 חודשים לפני

ראו כתבה למעלה
שגם גוי נוקט באותה דרך
רק שזה גוי וזה עם כיפה על הראש
די לצביעות ולשקר!
יש יהודי או גוי אין באמצע!!
אלפי שנים לא הצליחו לעקור את היהודי מהתורה
אז אתם חושבים שהאיומים שלכם מפחידים!
במקום לאיים תהייה יצירתי ותפתח את הת"ת במתוה מתאים

Shlomo
4 חודשים לפני

עוד בן סטאלין
תחזור לאמא רוסיה חולרע העולם עומד על התורה נקודה

עברתיקורסקורונה😷
4 חודשים לפני

חחחח מי שישמע כמה עד היום הצ"תים היו מתוקצבים ממשרד החינוך?
אולי אם הם ישללו את התקציב של אחד הת"תים הם יבינו את הבדיחה של עצמם…
התרומות שהמנהלים אוספים ביזע- הם לא יכולים לקחת…

שרון
4 חודשים לפני

לרמטכל שאמר שיהיה תרגיל בכל מקרה אתה גם תמנע תקציבים

ב"ב
4 חודשים לפני

אם ימשיכו לעבור על דברי גדולי ומנהיגי הדור אולי עוד מעט ישללו מהחצופים האלה את הרשיון לחיים

אניייייייי?????!!!!!!!!
4 חודשים לפני

מה שתגיד כפרה🥳🥳🥳🧐🧐🧐🤓🤓🤓

אלמן חלה ערב חתונת בתו ונפטר

המיוחד
חדש באתר