כוכבי הזמר משה דוויק ומשה קליין בדואט ללהיט שכבש את העולם, השילוב המרגש בין השניים מביא תוצאה משובחת ויוצאת דופן, החיבור למילות התפילה מאחדות ומציגות עידן חדש בקרב העמים.
בחיים לא הייתי נותן לו קליין הוא נשמע ונראה מזרחי אותנטי ללא בדל שכנזיות וטוב שכך..נראה טוב נשמע אדיר צעיר ומלא אנרגיות קצת לחוץ צריך להוריד את המתח ולשדר יותר ביטחון ועוצמה. בהצלחה …נ.ב. היה מתאים לצלם בשקיעה וקצת יותר קרובים….
את השיר הזה הוא היה צריך להוציא תחת השם משה חדד
משה קליין
ממש ככה הפך לפיטן???????
בחיים לא הייתי נותן לו קליין הוא נשמע ונראה מזרחי אותנטי ללא בדל שכנזיות וטוב שכך..נראה טוב נשמע אדיר צעיר ומלא אנרגיות קצת לחוץ צריך להוריד את המתח ולשדר יותר ביטחון ועוצמה. בהצלחה …נ.ב. היה מתאים לצלם בשקיעה וקצת יותר קרובים….
ביצוע פצצתי!
איזה נגנים אלופים מה זה?????????
☝️😱
איפה צולם ?
פארק לכיש אשדוד
איזה שם בחרת לעצמך?
את יודעת מה פירוש של שר"י?
שם רשעים ירקוב רח"ל…
משה קליין עושה בוכטות של כסף!
הוא שכנזי?
קליין? וככה מסלסל?
אם מישהו יודע שיגיב
תודה!
התוניסאי משה חדד, החליף לקמפיין, נשוי גם כן לספרדיה
אמיתי???
איזה שיפלות🙈🙈…
מה בושה להיות ספרדי???
גם אני… אז מה? זה לא העיקר בחיים!!!
סתומה לא מבינה בשירים