רואה אותך מספר על כל הקשיים שמשקפים את החוזק הפנימי, על המעשים הנכונים שלפעמים נשכחים אבל תמיד בליבנו, ועל הידיעה שלמרות החיים בנס, תמיד אנחנו רואים את אבא שבשמים.
האזינו:
![נתן זאב בסינגל חדש - רואה אותך video](https://i.ytimg.com/vi/CTAPzU0yHog/maxresdefault.jpg#auto)
הלחן של נתן והעיבוד של אייל אהרון
רואה אותך מספר על כל הקשיים שמשקפים את החוזק הפנימי, על המעשים הנכונים שלפעמים נשכחים אבל תמיד בליבנו, ועל הידיעה שלמרות החיים בנס, תמיד אנחנו רואים את אבא שבשמים.
האזינו:
הלחן של נתן והעיבוד של אייל אהרון
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
0
0
יפהה