מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש // צילום: פלאש 90

סערת פרופ' אש

בעלי אולמות האירועים: “מהלך אימים, הורס לנו את הפרנסה”

בעלי אולמות האירועים הגיבו בזעם על אמירתו של מנכ”ל משרד הבריאות במהדורה המרכזית שלפיה קיום חתונה בספטמבר היא “על כרעי תרנגולת”. בעל אולם בראשון לציון: “חוסר אחריות, כל הזוגות מטריפים אותנו”. יו”ר ארגון התאחדות אולמות האירועים: “זה יוצר לנו כאוס, כולם יתחתנו בין אם ירצה ובין אם לא”. במשרד הבריאות הבהירו: “אין כוונה להמליץ על איסור קיום חתונות”

בעלי אולמות האירועים זעמו הערב בשיחות עם חדשות 12 על אמירתו של מנכ”ל משרד הבריאות הנכנס בריאיון, שלפיה קיום חתונה בחודש אלול היא “על כרעי תרנגולת”. בעל אולם ברחובות האשים את אש בחוסר אחריות: “זה חמור, אולם אירועים זה לא מסעדה”. בעל אולם אחר תקף: “עוד לא חזרנו לעבוד, זה הזיה”. בהתאחדות אולמות האירועים זעמו: “זה יוצר לנו כאוס, כולם יחתנו בין אם ירצה ובין אם לא”.

עמי כהן, בעל אולם אירועים בראשון לציון, תקף את פרופ’ אש: “הוא הורס לנו את הפרנסה. משרד הבריאות מהלך אימים על הממשלה. הוא הורס לנו את הפרנסה. האמירה שלו כבר משפיעה. מאז שהוא אמר את זה במהדורה כל הזוגות מטריפים אותנו. עד שיש לנו שבוע שקט ועד שבאתי ליהנות מהמשחק – כל הזוגות מטריפים אותנו. האמירה שלו חסרת אחריות. העסקים שלנו בנויים על אירועים עתידיים. אני חי על יומן עתידי. זה נזק בלתי הפיך לענף האירועים”.

נועם לוי, יו”ר ארגון התאחדות אולמות האירועים ובעלים של אולם “הבית הירוק”, הגיב בזעם: “זו אמירה חסרת אחריות. נוכחנו לדעת שבמהלך הקורונה התנהלו אירועים פיראטיים ואז עלתה התחלואה. עם כל הכבוד לפרופ’ אש, כולם יתחתנו בין אם ירצה ובין אם לא. זה יוצר לנו כאוס. את יודעת כמה טלפונים יש עכשיו במשרד של זוגות לחוצים שמתקשרים לשאול? החתונות יתקיימו למרות המלצתו”.

אורי פוטשניק, בעל אולם האירועים “קסאנדו” בפתח תקווה, האשים את פרופ’ אש בפגיעה כלכלית בענף האירועים שרק שב לפעול: “אם יש חשש לשלום הציבור, למה לא סוגרים את נמל התעופה? מה, במדינת ישראל יש רק אירועים? יש גם בתי מלון, יש אטרקציות. אני שומע את ההתבטאויות הללו ואני כועס. תסגרו את השדה. אז לא נטוס לחו”ל.

אנשים כבר מתקשרים ומפחדים. מאז שהוא אמר את הדברים יש טירוף של טלפונים. עוד לא חזרנו לעבוד, זה הזיה. הרי בארץ אין קורונה. תסגרו את השדה. את יודעת כמה זה עלול לפגוע עכשיו בענף? אנשים לא ירצו לסגור חתונה. את מבינה מה זה? תנו לנו לעבוד בשקט. חזרנו לפני שנייה”.

אביב שזירי, בעל אולם אירועים ברחובות, תקף את התבטאותו של פרופ’ אש: “זה לא אחראי בכלל. זה חמור. אולם אירועים זה לא מסעדה. באולם אירועים אתה קובע אירוע מראש. זה יפגע בכל התעשייה”.

פרופ’ אש נשאל הערב בריאיון בחדשות 12 מה היה אומר אם מישהו מבני ביתו היה מתכנן חתונה בחודש אלול (ספטמבר) והשיב: “הייתי אומר לו שזה על כרעי תרנגולת התאריך הזה, אבל אני מקווה שנגיע לשם במצב טוב. אני לא יודע מה יהיה באלול, אנחנו נמצאים עכשיו חודשיים לפני. אם קצב עליית התחלואה יהיה כמו הקצב הנוכחי – אז יהיו לנו הרבה מאומתים בשלב הזה ואני מקווה שנעצור את זה”.

הנצפים ביותר
עיריית בני ברק // צילום: אבי וולפסון

צפו בישיבת המועצה בבני ברק, התושבים יזכו לקבורה חינם?

התשובה של סאטמר לגזירת החד פעמי של ליברמן

צילום מסך 2021-10-21 181435

הרבי מחב”ד, הגר”ח גרינמן, ומרן הגרא”מ שך זצ”ל התבטאויות וסיפורים

9 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
חיים
3 חודשים לפני

צריך להתחיל להבין שזה המצב, אי אפשר לשתק את כל המדינה כל הזמן, יש הרבה מדינות שכבר החליטו לחיות עם הנגיף הזה כמו עם שאר הוירוסים שיש.
כמובן שלנו יש תפילה, ואנחנו לא צריכים לחיות עם זה, ואנחנו צריכים הרבה הרבבה להתפלל על זה, אבל אי אפשר לבטל חתונות ובתי כנסת בפרט שעוד מעט מגיעים הימים הנוראים.
צריך לעמוד חם ואיתן נגד כל הגזירות האלו.

😂 ראש ממששת המנדטים😂
3 חודשים לפני

חוליי נפש
אם אתם יודעים שבאלול יהיה הרבה תחלואה תסגרו עכשיו ומייד את נתב”ג ואל תחכו
מכירים את הגשר שהייו נפלים ומתים אל חכמי חלם החליטו לבנות בית חולים מתחת עד שהגיע חכם אחד ואמר להם תגדרו ואנשים לא יפלו
תגדרו עכשיו ומייד את נתב”ג ולא תצטרכו לבנות בית חולים מתחת לגשר
סתומיייים
אולי צריך להסתכל שוב בספרו של ראש ממששת המנדטים…

אנונימי
עונה ל  😂 ראש ממששת המנדטים😂
3 חודשים לפני

שם המשחק ”תקשורת”
הנה ההסבר: הם חוששים מעלייה בתחלואה שתוביל לגל נפטרים ומימלא ביקורת ציבורית נגדם אז חייבים לעשות משהו אפ’ למראית העין, אבל עכשיו חופש ואם יהרסו לחילוני ממוצע את טיוליו בארץ ובחול זה גם יגרור ביקורת קשה. אז מה הפיתרון? נמשוך עוד קצת ואז יש חגים פה זה ממש מסוכן, שעות של תפילה יחד??? השתעגתם? הרי זה פיקוח נפש! סכנת נפשות! ונשמרתם! וכו’ חייבים סגר!

א א א
עונה ל  😂 ראש ממששת המנדטים😂
3 חודשים לפני

זה לא ענין של תחלואה
זה עניין של למוטט את העסקים
והש”י יפר עצתם

מנחם
3 חודשים לפני

נראה עכשיוו את השמאלנים
והדגלנים השחורים
מה יגידו ?
התפללו שביבי יצא מבלפור
חיכו עד הרגע האחרון עם תופים והפגנות
יא מעפנים אתם הולכים עכשיו ליפול בפרנסה על הפנים
ותתחילו לחפש את ביבי שנתן לכם חלת
נראה אתכם הולכים לרמת השרון עם דגלים והפגנות על זה שלא תהייה לכם פרנסה
אתם עוד תתחננו ותגידו
רק ביבי !!
ורק לא
דוברמן
בנדיטו
אבוקה – לפיד
מיכאלי
עבאס
וכו’
זה מגיע ……ובגדול
תכינו את הדגלים השחורים

המשיח בדרך
3 חודשים לפני

התגובה להתנהגות המדינה צריכה להתנהל כך: קודם כל אם אין יותר מ10,000 חולים קשים ואין יותר מ100 מתים ביום לא צריך להשמע למשרד הבריאות. ולא לפחד מהמשטרה. צריך לקחת את החיים לידיים. להמשיך לעבוד כרגיל, להמשיך לערוך חתונות ופשוט להסתובב עם מסיכות כן. אם המדינה פתאום תחליט להשליט משטר כבד צריך להלחם מלחמת התשה אזרחית כנגד המדינה. ולא להתייאש. המדינה הדיקטטורית הזאת לא תקבע לי את יום המחר. המדינה לא בראה אותנו, המדינה לא עשתה את מעשה בראשית והמדינה היא לא הקדוש ברוך הוא. נקודה.

אנונימי
עונה ל  המשיח בדרך
3 חודשים לפני

100 מתים ליום זה המון! גם נפטר אחד ביום מקורונה זה המון, אנחנו לא בסין ששם רוצים לדלל את האוכלוסיה ואין להם בעיה עם רצח, אנחנו מחוייבים לעשות ככל יכולתינו כדי לשמור על חיינו ועל חיי אחרים, וחלק מההשתדלות שלנו זה להתפלל על העלמות הקורונה לנצח וגם על כך שנוכל ונהיה זכאים להתפלל בבתי הכנסת, בתי המקדש מעט, גם בשביל תפילה במקום הזה צריך זכויות ואולי באמת בזמן זה כדאי להתחזק בכבוד בתי הכנסת (מה שמעט נשכח מאז חזרנו לשגרה) כידוע שהקב”ה אמר ‘בפיו …כבדני וליבו רחק ממני’, ומי נתן לכם רשות לרמוס חצרי, אולי אם נתחזק בכונה בתפילה ובקדושת… להמשך קריאה »

ענוותן
3 חודשים לפני

נו סוף סוף רואים בציבור וגם בתגובות כאן ניצנים של מרד אזרחים, יה”ר שיתגבר וישטוף את המדינה בע”ה!!!

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

פרשה ושירה עם שימעלה והגיטרה

בן 72 נמצא מוטל בביתו ללא רוח חיים במצב ריקבון

פייזר: החיסון לבני 11-5 יעיל ב-90.7%

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור נעדר חרדי

שר הביטחון הכריז על שישה ארגונים ערבים ביו”ש כארגוני טרור

הפגישה התארכה: ראה”מ בנט ישאר לשבת ברוסיה

המוואל השבועי לפרשת וירא עם פרלמנט הפייטנים הירושלמי

בני ברק: ילד רץ לכביש ונפגע מרכב חולף

בחסדי שמים: הגרב”מ אזרחי שוחרר לביתו

משתתפי ההלוויה פרצו בריקודים בהוראת הנפטר

בן גביר: “נשאר רק להכריז על היום כיום אבל לאומי”

עקדת יצחק – אצל כל אחד מאיתנו • צפו