נתניהו: "ינון נמצא בניגוד עניינים חריף, הם חושבים שאנחנו טיפשים?" | צפו:

לקראת הגשת חוות הדעת בעניין ועדת הכנסת שתדון בחסינות: ראש הממשלה בנימין נתניהו תוקף שוב את היועץ המשפטי לכנסת איל ינון.
נתניהו
נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף הערב (מוצאי שבת) את היועץ המשפטי של הכנסת, איל ינון, וטען כי הוא נמצא ב"ניגוד עניינים חריף" ולא יכול לעסוק בהקמת ועדת החסינות.

מקודם

מוות וחיים: התרומה שלכם תחרוץ את גורלה

מקודם

סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

מקודם

בקצה הדף: חתימתו המסתורית של שר התורה

מקודם

הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

"תשמעו סיפור. אני רוצה לספר לכם מה תראו בימים הקרובים עד הבחירות. כחול לבן יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו.


"מול ההישגים האדירים שהבאתי למדינת ישראל בעשור הטוב ביותר בתולדותיה אין להם מה להציע. הם התנגדו להוצאת הגז, אנחנו הוצאנו את הגז ואנחנו נזרים מליארדים לקשישים, לבריאות, לחינוך.

הם התנגדו למאבק שניהלתי נגד הסכם הגרעין עם איראן. אני נאבקתי וארה"ב יצאה מההסכם. הם דגלו בעקירת ישובים ואני הבאתי הכרה אמריקאית בירושלים, ברמת הגולן, בחוקיות ההתיישבות. המעשים שלנו ניצחו, התיאוריות שלהם קרסו", אמר נתניהו בסרטון.

"הם גם רוצים שנשכח שרק לפני חודשיים הם ניסו להקים ממשלת מיעוט עם אחמד טיבי ועם איימן עודה. ועכשיו כשאנחנו על סף צעדים היסטוריים נוספים שאני עובד עליהם הם עסוקים רק בדבר אחר- רק לא ביבי, וכדי לממש את זה הם ממציאים כללים וחוקים חדשים: רק לביבי. חוקי ביבי.

לא מעניין אותם שהיועמ"ש של הכנסת נמצא בניגוד עניינים חריף. רעייתו היא פרקליטה בכירה בצוות התביעה שתפר את התיקים ההזויים נגדי. מצד אחד היא תובעת אותי, ומצד שני הוא מכריע בהגנה שלי. הבנתם?

נסו לדמיין רגע את ההפך, שרעייתו לא הייתה פרקליטה בכירה בצוות התביעה נגדי אלא פרקליטה בכירה בצוות ההגנה שלי. היו אומרים מיד שזה לא רק ניגוד עניינים חריף, זה מרמה והפרת אמונים בנסיבות מחמירות, תיק 5000. כשתפסו אותו על חם על ניגוד העניינים הזה, מה הוא אמר? הוא אמר שהוא ורעייתו מעולם לא דיברו על התיקים האלה. אתם מאמינים לזה? התיק המפורסם ביותר של תולדות המדינה ששניהם עוסקים בו והם מעולם לא דיברו על זה. הם חושבים שאנחנו טיפשים?

אני אגיד לכם את האמת: לא אכפת להם. הם איבדו את הבושה. כשהמטרה היא להפיל את ממשלת הימין בראשותי, כל האמצעים כשרים. שלא תטעו, בשבועות הקרובים כחול לבן יתעסקו רק בזה כי אין להם שום דבר להציע מול ההישגים הכבירים שלנו. אז אם זה כל מה שיש להם להציע, שיהיה להם לבריאות. אנחנו נמשיך בעשייה ואנחנו ננצח".

5 1 vote
דרג כתבה זו

הנצפים ביותר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אלמן חלה ערב חתונת בתו ונפטר

המיוחד
חדש באתר