נשיא סין

צ’רנוביל של סין – בין אסון עולמי לשלטון מרושע מחבר מדע הרסני. הגענו לצומת היסטורית מכרעת.

שלטון מושחת ושקרן שמשחק במדע הרסני וגורם לקורבנות בקרב אוכלוסיה אזרחית. כבר היינו בסיטואציה דומה אבל כלום לא השתנה – ממשלות ממשיכות לשחק במשחקים מסוכנים ואת המחיר משלמים האזרחים. הפעם אפשר לשנות את ההיסטוריה.

לפני 34 שנים בדיוק, בחג הפסח י”ז ניסן התשמ”ו בליל שבת חול המועד בשעה 01:24 – קצת אחרי חצות לילה – נשמע קול פיצוץ בתחנת הכח הגרעינית סמוך לעיר צ’רנוביל באוקראינה.

האזעקה שצפרה בתחנת כיבוי האש הסמוכה היתה הראשונה להתריע שנפתח עידן האסון הגרעיני באופן רשמי.

האזעקה אמנם הקפיצה שתי צוותי כיבוי שהגיעו ראשונים לגג הכור הבוער אבל גם פתחה את העיניים של העולם לראשונה אל האסון הטכנולוגי והאקולוגי החמור ביותר במאה ועשרים.

קרינה בדרגות עצומות החלו להתפזר בכל הסביבה בגלל קריסת הגג המחפה על ליבת הכור וענן של נשורת רדיואקטיבית שנוצר מהפיצוץ החל להתפשט ברחבי אירופה.

מאות אלפי אזרחים פונו במהירות מבתיהם בלי לדעת שלעולם לא ישובו אליהם.

כוחות צבא רבים (מעל חצי מיליון חיילים) הוזרמו לאזור כדי להתמודד עם האסון הגדול.

הכוחות הועסקו בעיקר בפרויקט בניית קבר הבטון הענקי לכור (סרקופג) שהמשיך במשך כל הזמן לזהם בקרינה קטלנית עד שנסתם הגולל על ליבת הכור האטום.

כל הכבאים והמחלצים מקרב כוחות הבטחון שהגיעו ראשונים למקום האסון נספו כולם במיתה משונה תוך זמן קצר – הם לא ידעו בפני מה הם ניצבים – הם לא היו ממוגנים בפני עוצמות הקרינה האדירות שפלט הכור ההרוס.

מערכות הרפואה לא היו ערוכות להתמודד עם גוף פצוע נמס לאיטו מכוויות בדרגה חמורה שלא נגרמות מאש אלא מקרינה רדיואקטיבית קטלנית שפגעה באלפים שקיפחו את חייהם ללא מענה רפואי מתאים.

לא היה שם לאותה מחלה קטלנית שפרצה באותו לילה, לא היה נסיון רפואי בטיפול באסון המוני בקנה מידה חמור כל כך.

תמונות של עשרות אלפי חיילים עם מסיכות מגוחכות על פניהם מנסים להתמודד עם אויב בלתי נראה – אויב בלי טעם, ריח או צורה אשר משמיד את האדם תוך מספר שעות גם אם יחבוש עשר מסיכות.

מדיניות התעמולה של השלטון הקומוניסטי פעלה כרגיל בהפצה של שקרים כדי להסתיר את המידע על מה שהתרחש באמת אפילו מפני כוחות הבטחון והאזרחים שלה עצמה שהיו יכולים להגיב ולהתגונן כראוי אם היו יודעים קצת יותר על גודל האסון וגודל הסכנה הטמונה בו לחייהם.

הניתוח ההיסטורי מחייב

גם באסון זה שני גורמים היו קריטיים – גורמי הזמן והתגובה המהירה להתפרצות בשילוב גורם הידע המעשי הנחוץ לצורך תכנון התגובה ההולמת והמתאימה – כל הסתרה או עיכוב במידע היו שותפים פעילים בהרג של חפים מפשע.

אם בידיעה או בהנחה לכתחילה שנתונים שסולפו או הוסתרו גרמו גם בגרמא ואולי גם לכתחילה ובמזיד להטעיה ציבורית נרחבת באשר לגודל הסכנה – אזי שחייב על נפשות וכמי שמשים מכשול בפני עיוורים ועובר על רציחה בכל רגע שמונע מהרבים להתגונן כראוי.

אם מסייע ממש בהשתקה וגורם להמשך מודל התנהגות חברתית ציבורית של חוסר זהירות וריחוק חברתי בזמן אמת של מחלה – אזי שהוא כמי שרוצח בידיים שגורם לאלתר באופן ישיר לתוספת התפרצות מהירה של המחלה ולרציחה מוקדמת של מאות אלפי חולים וקשישית שלא ישרדו את עוצמת מכת הוירוס או הקרינה.

הרי לכל הדיעות – אם הוסתר מהציבור אותו אויב מתעתע שפוגע בכולנו בלי ששמנו לב – הרי זה נידון כמסייע ממשי ברצח בכך שלקחו מהציבור את הזכות והבחירה להתגונן כראוי וממילא כפו את כלל האוכלוסיה למסור את חייה בידי חסדי הוירוס הסיני או בפני חשיפה לא מבוקרת לקרינה אדירה וקטלנית..

בשני האסונות שיבוש ההליכים למתן מענה ותגובה נכונה באמצעות הסתרת המידע ושקר גרמו ביודעין לתמותה של עשרות אלפי קורבנות.

זו כפשוטו רציחה המונית לכתחילה – מישהו צריך לשלם את המחיר.

מה צפוי ?

האם יעבור העולם בשתיקה ויחזור כרגיל לסחור עם סין בבורסה או שתקום תנועת מחאה כלכלית חברתית נגד סין לאלץ את המדינה האטומה לקחת אחריות על מעשיה ולשנות את דרכיה מבחינה מוסרית שלטונית ?

האם זאת הצומת ההיסטורית בו סין החכמה תתעלה על עצמה ותצעד אל עבר חירות דמוקרטית וחופש דת ?

האם עולם המדע הסיני ימשיך לשרת משטר אפל ומרושע בפיתוח פרויקטיים מפלצתיים ומסוכנים שעושים הכלאות בין וירוס ביולוגי לתדר דיגיטלי או שיתחילו מחקרים למען האנושות כמו רובוטיקה אנושית להחלפת מנגנון הפקידים העצל לרווחת חיי האזרחים בכל העולם ולזירוז הבירוקרטיה הממשלתית.

הלחץ העולמי

כמו בסין גם בצ’רנוביל – רק לאחר מספר ימים, כאשר רמות קרינה מסוכנות החלו להימדד במקומות שונים באירופה, נאלץ השלטון הקומוניסטי להודות בחצי פה על פיצוץ שהיה בתחנת כח גרעינית בצ’רנוביל שהוביל לפינוי אוכלוסיה מכל הסביבה.

אין ספק שאם האסון היה מתרחש לאחר מהפכת הדיגיטל – האפקט החברתי העצום שלו היה חקוק הרבה יותר חזק בתודעת ההיסטוריה ונצרב בתודעת הציבור באימוג’ים חדשים וביצירה תקשורתית של סמלים אנושיים במדיה החברתית.

אבל המציאות היא שהאסון הגרעיני הגדול היה בדור שעוד דיברו בטלפון עם מטבעות כמו לפני מאות שנים ולכן מחוסר תיעוד עדכני נשכח האירוע אל תהום הנשיה.

אולי קצת קשה להיזכר במציאות כזו – אבל בשנות השמונים האפורות עדיין לא חלמו על טלפונים חכמים אישיים מקושרים ברשת חברתית מסועפת בשילוב מצלמת וידיאו אישית ומשוכללת עם צופן דיגיטלי לאיתור מיידי.

אם אסון צ’רנוביל היה מתרחש בשילוב מהפכת המדיה החברתית ניתן להניח שהתמונות המזעזעות והלחץ החברתי בתקשורת היה גורם למנהיגי האנושות התקף היסטרי של זעם או פאניקה שהיה מוביל להקפצת טילים גרעיניים בכל רחבי העולם.

התמונות והסרטונים הקשים שהיו מצולמים מכל מצלמה אישית ניידת היו משודרים לכל העולם וכל התפיסה המציאותית החברתית של האירוע היתה צובעת את ההיסטוריה בצבעים יותר אדומים ובצלילים יותר מפחידים.

מדיניות שלטונית של השתקה והעלמת מידע תוך פיזור שקרים ודיסאינפורמציה מאז ומתמיד היו חביבות על השלטון הקומוניסטי – שלטון אימים בו חיי אדם אינם נחשבים מול הערך של כבוד השלטון שפועל תמיד “למען העם”.

צביעות ושקרים באיפריית הרשע

למרות שקיעתו של השלטון הסובייטי הקומוניסטי בשלהי המאה העשרים (1991) נראה שאת מורשתו הדיקטטורית והטוטאליטרית נטלה סין בכל הכבוד הראוי. האלמנטים הקומוניסטים נדחפו לבוידעם ומרוץ קפיטליסטי משוגע החל להניע את גלגלי הכלכלה של המדינה עם האוכלוסיה הגדולה בעולם (1.4 מיליארד).

במדינה האתאיסטית חסרת זכויות אזרח בסיסיות כסף הפך להיות הגורם המניע היחיד לאדם – אפילו ארצות הברית מתקשה להתחרות עם עוצמת המרדף האובססיבי של שוק המסחר הסיני שמנסה לפשוט את טלפיו בכל נקודה בכדור הארץ

מדינות דמוקרטיות מתחילות לפזול אל מודל השליטה ההמונית של סין ומתחילות לאמץ טכניקות של צנזורה תקשורתית הדוקה ולוחצת והפעלת מערך טכנולוגי ודיגיטלי למעקב וריגול אחרי אזרחים – טכניקות פסולות שכבר מזמן הפכו לשגרה עצובה עבור מיליונים מאזרחי סין.

העובדות הקשות מדברות

על פי הערכות גוברות בעולם המדע – וירוס הקורונה איננו וירוס שמקורו בטבע – זהו וירוס מהונדס שגורם מגוון תופעות של מחלות שונות.

שוב המדע יוצר בשביל כוחות שלטון של רשע כלב רע ומסוכן שאם לא שומרים עליו היטב הרי שמתחייב בכל נזקי הכלב הרעים במידה ויתפרץ להזיק.

שוב מסכות של שקרים של שלטון אינטרסנטי ומושחת שמזיק במזיד באמצעות הסתרה של מידע רפואי חיוני לכל משרדי הבריאות בעולם.

שוב גילגולי עיניים ומשחקי התעייה שעולים בבריאות של כולנו ובנזק עצום לכלכלת העולם.

האם זה מקרי שנגיף כל כך שונה ומתעתע שעצר את כל העולם מתגלה ומתפרץ במרחק של מספר קילומטרים דווקא מהמחסן המרכזי של סין לכל הוירוסים הכי מסוכנים בעולם ?

1,500 זנים ומינים של וירוסים ומחלות מדבקות מאוחסנים במעבדה מאובטחת וכל זאת ממש במרחק נגיעה ממוקד ההתפרצות הבין לאומי של וירוס חדש שרובו סימני שאלה – האם זה לא סביר שיש קשר ביניהם ?

לא צריך להיות מדען בכיר כדי להריח שמשהו כאן מאוד מסריח.

לא צריך מיקרוסקופ כדי לראות קשר ברור בין מכון המחקר של המעבדה הוירולוגית להנדסה ביולוגית של סין בווהאן לבין נפיחה גדולה ומצחינה שדלפה משם והסריחה עולם ומלואו עד כדי מסכה על פנים מעוצמת הסרחון.

הטיעון הסיני שהוירוס פרץ דווקא בשוק הבשר של העיר דומה לילד שובב עם גפרורים ומצית שידוע במשחקיו עם אש שמאשים את התינוק הקטן בהצתה האחרונה שביצע וכמעט שרפה את כל הבית.

אסון ביולוגי עולמי – השקר מתחיל להחשף

פרופסור לוק מונטנייה, מדען צרפתי בעל שם עולמי, זוכה פרס נובל שחקר את וירוס HIV (מחלה קשה של פגיעה משולבת במספר מערכות בגוף – דם, נשימה, עצבים) טוען כי חקר את וירוס הקורונה והבחין ברצף גנום מהונדס שמחבר לפחות שני וירוסים מתחומים שונים.

הוא טוען במפורש שאת נגיף הקורונה שהתפרץ בווהאן ניתן לייצר רק במעבדה.

עבודה כה מורכבת של הכלאת וירוסים ופיתוח מוטציות חדשות ניתן לבצע רק במעבדה מיוחדת לוירוסים.

גם אם תחפשו היטב ברדיוס של אלפי קילומטרים סביב מוקד ההתפרצות – לא תמצאו מעבדה אשר יכולה לייצר וירוס מהונדס ולשמש כעלה תאנה להסתיר את מחדלי המעבדה בווהאן שממנה באמת דלף הוירוס השובב.

גם ללא תמונות לויין התמונה די ברורה איך התחמק הוירוס מהמעבדה הוירולוגית אל העולם הפתוח כדי לסגור את כולו ולזהם עולם ומלואו במפלצת זעירה ובלתי נראית שהבהלה והפחד ממנה גדולים מעוצמת מכתה.

ד”ר אייל צימליכמן מבית החולים שיבא אומר במפורש שקורונה זו מחלה מאוד מורכבת וזה ממש לא שפעת. הוא מזהה שלושה תסמינים שונים בפגיעת וירוס הקורונה:

  1. פגיעה כללית בדרכי הנשימה – טיפול בהנשמה מועיל
  2. פגיעה בכלי הדם של הריאות בהיווצרות קרישי דם – טיפול בהנשמה מזיק
  3. פגיעה בלב – דרכי טיפול קרדיולוגי ולא נשימתי.

“אנחנו שואלים את עצמנו אם באמת לא מדובר פה בנשק ביולוגי” – כך מצוטט הד”ר הנכבד.

שנה לפני ההתפרצות, ינואר 2018, מזהירים אנשי שגרירות ארה”ב במסמך רשמי מפני בטיחות לקויה במעבדת הוירוסים המרכזית בווהאן ומדווחים על מחקרים מסוכנים המבוצעים שם בעטלפים ובנגיף הקורונה.

מייק פומפאו, שר ההגנה של ממשל טראמפ, הצהיר ברבים שהסינים לא שיתפו פעולה במשך חודש וניסו להעלים מידע ולפגוע במאמצים להתגוננות בפני הוירוס – גם הוא משוכנע שהיו אינטרסים להסתיר את התפרצות התחלואה בשיעור האמיתי ואת מקור ההתפרצות כדי למנוע קשר למעבדה הוירולוגית בווהאן.

חוקרים נוספים מרחבי העולם מודים שמנקודת מבט מדעית ישנם סימנים בולטים מאוד שמדובר בתאונת מעבדה קלאסית של דליפה של וירוס מסוכן באמצעות אחד מעובדי המעבדה שהוציא את הוירוס אל העולם החיצון והפיץ אותה ברחבי העולם.

כולם כבר מבינים שקורונה זה יותר משפעת רגילה עם תסמינים מבלבלים ואגרסיביים – אם שנה לוקח לוירוס רגיל למצוא חיסון – מי יודע מה יהיה בסיפור הזה.

אסון בשגגה או מזימה

החקירה המפחידה באמת עוד לפנינו – האם וירוס הקורונה משלב אלמנטים ביולוגים עם אלמנטים דיגטליים שקשורים לתדרים ואנטנות קרינה ממינים שונים.

התיאוריה המפחידה אמנם נדחקת אל מדף הקונספירציות אך בעידן של פריצות טכנולוגית והכלאה דיגיטלית הכל נלקח בחשבון והחקירה צריכה להעשות והשאלות צריכות להשאל.

אולי מישהו בלחיצת כפתור או בשינוי קוד של תדר דיגיטלי יכול לגרום לוירוס מורדם להתעורר ולהתפרץ באופן פתאומי ולגרום לפגיעות מתואמות באותו זמן לכל הנשאים ובכך לשתק באופן מיידי קבוצת אוכלוסיה ?

האם זהו באמת נשק ביולוגי שכרגע רק מוטמע באוכלוסיה ובבוא היום ישמש כמקור לסחטנות בידי מי ששולט בקוד הדיגיטלי שיכול להפעיל או לווסת את האפקט הביולוגי להפעלת הנגיף בגופם של הנשאים ?

נראה שמבחינה עובדתית אין ספק שוירוס הקורונה נוצר במעבדה באחריות השלטונות בסין – זו כבר העמדה הרשמית של ארה”ב, אוסטרליה, בריטניה וגרמניה. דעה זו תתפתח לעוד מדינות ותהיה הדעה הרווחת בין כלל המדענים בעולם.

אין ספק שהמדע ההרסני העובד בשירות ממשלות מושחתות – נחשף קלונו ברבים ועתיד לשלם טריליוני דולרים על פזיזותו.

אם העולם יהיה תקיף – הקנס העצום יכול להיות המקל והגזר כדי להוביל את סין להסכים לשינוי מהותי באופי השלטון ולהעלות אותה לכתה א’ מאותו גן ילדים קומוניסטי שלא נותן חירות לאזרחים להחליט על עתידם כפי בחירתם.

באופן מיידי – צריכה להגיע דרישה בין לאומית מוחלטת משלטונות סין לפרסם באופן שקוף בעליל את כל המחקרים והפעולות המהונדסות והמניפולציות הביולוגיות שנעשו במהלך פיתוחו של הנגיף.

הקצב המהיר של חיסול המגיפה בסין מעלה הרהור אופטימי שאולי סין מחזיקה בחיסון או אפשרות שליטה כל שהיא על הנגיף אבל בכל מקרה – על הקהילייה הבינלאומית לדרוש כל פיסת מידע הקשורה למחקר אודות נגיף הקורונה – זכות החיים דורשת וצועקת לדחות כל שיקולי יוקרה או כבוד להצלת חייהם של מאות אלפים.

צומת הכרעה היסטורית

ניתן להניח בהנחה זהירה שהמשבר הנוכחי של הקורונה יפעיל מכבש לחצים חברתי וכלכלי על סין להפסיק את שלטון הקומוניזם הקפיטליסטי ולצאת לבחירות ולדרך חדשה – יותר שקופה ודמוקרטית ופחות מסוכנת לעולם.

אם התהליך הדמוקרטי יבשיל ויתפתח זה עלול לקחת מספר שנים ואז סין תיפתח לעולם כמו אחרי נפילת חומת ברלין והסינים יתחילו להיות ממש בכל מקום שבו מוכרים וקונים – מהשוק הסיטונאי והבורסות בעולם ועד אנשי שלטון ושררה – אז יבואו ימים שבהם גם מדינות יהיו נסחרות בבורסה כמו מסחר ועסקים.

אמנם יתכן תהליך הפוך ובו הסינים יקשיחו את עמדתם של בכירי השלטון בסין להתבצר בחומה הכאילו קומוניסטית ולהמשיך להתנגד להליכי שיויון זכויות אזרחי ודתי ולבחירות נציגי השלטון בצורה דמוקרטית.

הם ינסו לדחוף את האירוע למרתפי השכחה ההיסטוריים ולחזור לשיגרה בשיא המהירות – בוודאי יותר מהר מהר מאותו שבוע של היסוסים באמצע ינואר 2020 – בזמן שכבר פרצה המגיפה בכלל האוכלוסיה האזרחית בווהאן אך השלטונות הסתירו והמשיכו לשמור על זכות השתיקה.

הכסף הוא אלוהי סין

הדבר האחרון שהסינים רוצים זה פגיעה בעסקים – אם העולם יאותת שהכל בסדר וחוזרים לעשות עסקים כרגיל וממשיכים לשתוק לשיטת השלטון של רשע ועינויים – אז הסינים ימשיכו לשחק את המשחק כרגיל.

אם העולם יתקומם חברתית על סין לשפוט אותה לדין נידוי חברתי והוקעה ברבים על שלטון אפל ומושחת ואף יחרים אותה מבחינה כלכלית שפוגעת כואב בכיס – זו תהא הפגיעה הקשה והכואבת מכולם שרק בכוחה ניתן לאלץ את סין לשנות את סוג השלטון והיחס אל כבוד האדם, זכויותיו וחרותו הדתית.

אין ספק שזו אוטופיה אידיאית לצפות לשחרור כל כך הרבה סינים לעולם דמוקרטי שבו מותר להם לבחור מנהיגים ולהתפלל בפרהסיה לאל בורא עולם – אבל כותב השורות מתעקש שאם זה שווה ורווחי לסינים אז הם מוכנים לשמוע ולהשקיע – הם מודים שהכסף קובע והוא זה שמדבר בעסקים ואם זה רווחי וכלכלי -הם תמיד מוכנים לשמוע על רעיונות חדשים כמו דמוקרטיה או בחירות או איזו דת רווחית ושווה.

התקווה

אולי סין תעלה כיתה ותתחיל לבקש זכויות חירות חברתית והעולם אכן יראה שינוי עולמי ממשי בעל מימד היסטורי כמו נפילת הגוש הקומוניסטי שאף אחד לא ממש חזה את קריסתו אבל זו עובדה קיימת.

אולי העולם יפסיק לרדוף אחרי פיתוחים ביולוגים הרסניים ופיתוחים כאלו יחשבו בחקיקה בין לאומית כעבירה פלילית כמו פיתוח וייצור נשק כימי.

אולי שלטון הרשע יחזור בתשובה והמדע יביא תרופה – ולא מחלה.

הנצפים ביותר
20210924_003923

ח”כ גפני: חשבו שנכנס לממשלה הזו אבל זה לא יקרה

גדול הדור הרב קניבסקי באמירת תהילים

תיאור חי מרגעי פטירת הרבנית קניבסקי ע”ה | מאת אחד הנכדים

קורונה זריקה חיסון תרופה

פרופ’ ברבש: סרבני החיסון הם הקהל שהכי יהנה מהתרופה

6 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
דורי
1 שנה לפני

חזק וברוך

קובי
1 שנה לפני

כל אירוע גדול בהיסטוריה היה מלווה בקונספירציות החל מנחיתת האדם על הירח ועד רצח רבין. בפועל דימיונות מתוך מוח קודח קל לדמיין ובלתי אפשרי להוכיח מכיון שאין הוכחות לדימיונות

הכל כבר ידוע
1 שנה לפני

שאפו על הכתבה.. צא למד קצת על הסדר העולמי החדש… גייטס רוקפלר וחבריו
האילומינטי תקבל קצת מושגים מה מתרחש…

אשר
1 שנה לפני

רשעים גם על פתחו של גהינום אינם חוזרים בתשובה.
בשונה מהמוסלמים והנוצרים שגילו חלקים בתורת ה’
הסינים לצערנו לא זכו להיפתח לתורת ישראל .והם נשארו רשעים ארורים .ללא תקנה

מאיר
11 חודשים לפני

בלוג לא מקצועי ומלא בסתירות ובורות
לשפעת למשל לקח הרבה יותר משנה למצוא חיסון
אפי’ שהיא היתה טבעית.
וגם הוא מאחד שתי תאוריות קונספירציה שהנגיף התחיל מעטלף
והשנייה שהוא התחיל ממעבדה

משקיף מהצד
עונה ל  מאיר
5 חודשים לפני

ושלישית, שהוירוס מושפע מתדרים דגיטאליים, (אגב, מה זה?!).
ברור שיש לסינים מה להסתיר, ושיש סיכוי שהוירוס מהונדס, אך זו דעת מיעוט, ללא ראיות חותכות.
וגם אם כן, נראה סביר יותר שמדובר בתאונה רשלנית, ולא תוכנית להפוך את כולנו לרובוטים חייזריים…

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

מרן ראש הישיבה פרץ בבכי מול מקום המקדש

לכבוד שמחת תורה – עשרות אלפי שקיות ‘פאקלך’ חולקו למשפחות אברכים

שיחת החג של הגרד”י שפירא

המוואל השבועי לכבוד השבת והחג

התחזית: עד לשעות הערב יתכנו טפטופים עד גשם מקומי

זכר לשמחת בית השואבה במיר

היסטוריה בויז’ניץ: אלפים בשיחתו של מרן ראש הישיבה

תלש את הנברשת במהלך שמחת בית השואבה

בכירים בקבינט הקורונה: משרד הבריאות לא נלחם על הגבלות התקהלות

שיא בגל הרביעי: 41 חולי קורונה מחוברים למכשירי אקמו

עשרות אלפי ילדים יחזרו למסגרות יום לפני – ללא בדיקות

נשיא המועצת: “הקב”ה פורע מאיתנו שלא עשינו לכבודו מספיק”