השיר יוצא לקראת חגיגות בר-המצווה של הבן והאח אוראל, שיחולו השבוע. שילוב הקולות, עם המטען הרגשי של אב ובנו, נוסכות עוצמה ורגש במילות השיר אותן כתב והלחין הפזמונאי שרון אבילחק, המדמות דו שיח בין אב ובנו, בין עם ישראל לאביהם שבשמיים. וכולו אמונה, הוקרה, ותודה. גם, ובפרט, בימים אלו של הסתר פנים.
עיבוד והפקה מוסיקלית: דורון אלימלך.
האזינו:
![האב והבן בדואט מרגש לכבוד האח שחוגג שלוש-עשרה - תודה לך video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/מיוזיק.png)
שיר יפה!!!
נחמד
וואו מרגש!!!
לא משהוא…
הבן נחמד יותר מהאבא אבל גל האבא בסדר והסירטון נחמד