צפו: אכיפת המסיכות יוצאת משליטה; שוטרים עצרו את הרב אהרן בוימל ועיכבו ילדה בת 10

בעוד הציבור זועם על ההחלטה השערורייתית להגדלת הקנס על מסכות ל-500 שקלים, תיעודים המתפרסמים מגלים כי השוטרים אטומים לרגשות ומבצעים את עבודתם ללא כל מחשבה או הבחנה בחסות המדינה, שוטרים עיכבו בת 10 ועצרו חרדי מוכר בצורה שעוררה זעם רב בציבור

שוטרים עיכבו את הרב אהרן בוימל המכונה האדמו”ר מבארדיטשוב לחקירה כשהוא אזוק באזיקים למרות תחנוניו כי הוא אדם חולה, הרב בוימל נתפס כשהוא ללא מסכה סמוך לקניון רמות בירושלים, המעצר עורר סערה באזור ורבים ניסו להתחנן לשוטרים שסירבו בתוקף והכניסו את בוימל בכוח לניידת המשטרה

בתוך כך מתפרסם סרטון נוסף של שוטרים המעכבים ילדה בת עשר של עטתה מסכה ברחוב שרי ישראל בירושלים, השוטרים התעקשו לרשום דו”ח לילדה הקטנה שצעדה עם אחיה הקטנים, ודרשו מספר תעודת זהות של ההורים, במקרה הזה השוטרים עזבו את המקום לאחר עשר דקות ובעת שהילדה פרצה בבכי

תגובות במערכת הפוליטית

סגן השר פרוש הגיב: “מחזה קורע לב לראות שוטרים מבקשים לתת דו”ח לילדה בוכיה על אי עטיית מסיכה. אני מבקש מהציבור להביא תמונה כזו של שוטר נותן דו”ח לילדה חילונית. זאת מלבד העובדה שהכנסת אישרה הטלת קנס של 500 שקלים, שהוא אינו מידתי ושערורייתי לכל הדעות”.

ח”כ הרב ישראל אייכלר על המראה המזעזע של השפלת ילדה חרדית בת 11 ברחובה של עיר בעוון אי חבישת מסיכה: “המשטר החילוני הופך לאנטישמי בצל הקורונה. הציבור החרדי אינו יכול להתגונן נגד הקמים עלינו כגרועים שבאויבים. שוטר שמרגיש גיבור על ילדה קטנה, אינו עושה זאת לבד. הוא מוסת על ידי ממסד אנטישמי של פוליטיקאים, שופטים ואנשי תקשורת אויבי היהודים החרדיים”.

המשטרה איבדה שליטה על איבת השוטרים המוסתים נגד חרדים. אנשים חיים בפחד ואומרים שהמשטרה מסוכנת יותר ממגפת הקורונה. המוני אנטישמים רואה בכל ילד חרדי מפיץ חיידקים פונטנציאלי ולפי זה הם פועלים. ליברמן ולפיד מדברים על אלימות ברחובות בעקבות הקורונה וזאת התוצאה. “אני קורא לראש הממשלה ולשר לביטחון פנים לפטר מיד את השוטרים האכזריים הללו, כדי להעביר מסר שהם לא מייצגים את המדינה. יש להנחות מידית את השוטרים: כל שוטר שיתן דו”ח על מסכה לקטין בגיל כזה יפוטר לאלתר”.

חה”כ אוריאל בוסו בתגובה לתיעוד שפורסם, בו ילדה מקבלת קנס על אי עטיית מסיכה: אובדן שליטה של גורמי האכיפה מצריך בדק בית במשטרה ובמקרה המחריד הזה צריך שמישהו מהגורמים הממונים יקח אחריות ויתן תשובות, איזה טראומה ומשקעים לוקחת איתה אותה ילדה, נדרשת הדרכה בסיסית לפני יציאתם של גורמי האכיפה לשטח, בכדי למנוע תיעודים מזעזעים מהסוג הזה, ויפה שעה קודם .

ממשטרת ישראל נמסר:
בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פנייה בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו״ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה. מדובר בעוד פרסום שקרי ומעוות לחלוטין במסגרת קמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה והשוטרים הפועלים למען בריאות הציבור.

הנצפים ביותר

המצלמות והמיקרופונים נשארו פתוחים והחיכוכים במרצ נחשפו

המחדש בעולם // צילומים: פלאש 90 • עיבוד: אבי וולפסון - המחדש

הקדשה של טראמפ נמכרה בסכום עתק, ספינה נמצאה מתחת האדמה • חדשות מהעולם

מכונת אקמו ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק /// צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

בבית החולים: שירי השבת הפריעו והערבים זרקו כסאות

55 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
מרדכי
1 שנה לפני

אוי רבי
התגעגעתי לסרטונים שלך

יהודה.ש
1 שנה לפני

מטומטמים

מישהו
1 שנה לפני

כל פעם בטוחים שמה שראינו או שמענו זה שיא האטימות ..
והמשטרה ברוב “גדלותה” מראה שיאים חדשים כל הזמן..
פשוט דוחה..

אני
1 שנה לפני

אכזריות לשמה מה שעשו לילדה!!!

הישביש האמתי
1 שנה לפני

שוטר

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

נשיא מועצת חכמי התורה בקבר רחל בתפילה לרפואת בנו

עצרת התעוררות לרגל יום השנה השלישי של רבי שלמה קורח זצ”ל

יורש העצר האמירתי הזמין את בנט לביקור רשמי ראשון

תקיפת בן גביר; מיקי לוי: “אני מגנה בתוקף את האלימות”

דאגה בסלבודקה: בחורים טיילו בצפון וחלו ב’עכברת’

הגאונים נפגשו: הגר”ש מחפוד עלה למעונו של הגר”מ ברנדסדורפר

תיעוד: שמחת החתונה לנכד ראש ישיבות באר יהודה

מהומה בביה”ח: עודה תקף את בן גביר בפתח חדר המחבל

צה”ל חסם אתרים סמוך לרצועת עזה מחשש לירי

חיים ישראל – הלב יודע

מתנת הממשלה לאבו מאזן: יוסדר מעמדם החוקי של אלפי פלסטינים

יו”ר ועדת הפנים מפעיל סנקציות ומאיים בבחירות