ישנו וירוס ויראלי שכולנו רוצים להיחשף אליו, "סמיילי 2020" אדם אחד מעביר אותו לאחר. זה חי על כל משטח; בקור ובחום, בחושך ובאור! אם תידבקו, יהיו לכם את הסימפטומים הבאים; ריקודים פתאומיים, צחקוקים וצחוקים כללים, כרגע יש רק חיסון אחד שמגביר את סמיילי 2020. "תן חיוך" (געב א שמייכל) שהולחן ע"י האחים בלומשטיין ובוצע על ידי לא אחר מאשר האיש שמפיץ את החיוך המדבק הזה ברחבי העולם: "ברי וובר". תודה לך השם!
האזינו:
![בערי וובר - געב א שמייכל video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/מיוזיק.png)
אין על בערי……תודה!👍👍👍👍👍