הפגנה | צילום: Tomer Neuberg/Flash90

לאחר הסרת מגבלת הקילומטר: עוד מוצ”ש של הפגנות נגד נתניהו

ההפגנות המקומיות ברחבי הארץ צפויות להמשיך לצד כמה מחאות במוקדים מרכזיים במרכז ובירושלים. בחולון מתקיימות שתי מחאות לאחר שביום חמישי הותקפו במקום מפגינים בגז מדמיע. בכיכר רבין – מחאה גדולה שבה תנאם חברת הכנסת לשעבר ציפי לבני

כמה הפגנות נגד הממשלה והעומד בראשה צפויות להתקיים הערב (מוצ”ש) בכמה מוקדים ברחבי הארץ, בהם גם בכיכר רבין בתל אביב ובכיכר פריז שסמוכה לרחוב בלפור בירושלים. זוהי השבת הראשונה שבה יתקיימו הפגנות מאז הוסרה מגבלת הקילומטר על יציאה למחאות. חלק מהמפגינים בבלפור מתכוונים לקיים תהלוכה בניגוד להנחיות. 

לקראת ההפגנה הערב בבלפור פרסמה המשטרה הודעה על היערכותה סמוך למתחם בית רה”מ. המשטרה חסמה לתנועה את הרחובות בן מימון, עזה, כיכר פריז, אגרון, קינג ג’ורג’ וקרן היסוד. עוד נמסר כי החל מהשעה 21:30 ייאסר השימוש באמצעים המייצרים רעש דוגמת צופרי אוויר, תופים, כלי הקשה ועוד. לאחר השעה 23:00 ייאסר השימוש באמצעי הגברה. 

את ההפגנה בכיכר רבין מארגנת התנועה לאיכות השלטון, ובשעה 20:00 צפויה לנאום בה חברת הכנסת לשעבר ציפי לבני. מלבד ההפגנות המרכזיות בתל אביב ובירושלים, ייערכו גם שתי הפגנות מרכזיות בחולון, בכיכר הלוחמים ובכיכר המדיאטק. זאת, לאחר שלפני יומיים פעילי ימין המזוהים עם ארגון לה פמיליה תקפו בהפגנה בעיר את עיתונאי הארץ וריססו גד מדמיע על מספר מפגינים.

מלבד אותם מוקדים מרכזיים, צפויות להימשך ההפגנות המקומיות ברחבי הארץ. ארגוני הצעירים “קומי ישראל”, “הבעלבתים”, “החזית הוורדה” ו”התעוררנו” מסרו לקראת ההפגנות: “מקרי האלימות הקשים נגד מפגינים הם תוצר ישיר של שיח השנאה המפלג שמגיע מלמעלה. בזמן שהם גוררים אותנו לתהום הייאוש, אנחנו נניף דגלים ורודים של תקווה, לעתיד טוב יותר לחברה הישראלית”.

גם תנועת הדגלים השחורים יצאה במסר תקיף לקראת ההפגנות הערב: “יש רק דרך אחת לעצור את סגרי הכישלון ולאושש את הכלכלה- להביא לעזיבתו של נתניהו ושבראש ממשלת ישראל יכהן איש או אישה שעוסקים במדינה ולא בעצמם”.

הנצפים ביותר
WhatsApp Image 2021-09-14 at 19.03.38

דרמה בבית ישראל: עימותים בניסיון להרוס סוכה מסוכנת

הרב אלכסנדר שטרנבוך | צילום: קול הלשון

הסתפק אם לומר קדיש על הנפטר עד שהציפור באה להודיע

שר התורה: האם בעל תשובה יכול ללמד כיתה בחיידר?

23 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

מרן שר התורה החזיק את ספר התורה והעתיר לישועתם של תורמי ‘קופת העיר’

מאות ליוו למנוחות את החסיד שהיה משמשם של אדמור”י ביאלא

מחר יוארך מעצר ארבעת המחבלים שנמלטו ונתפסו

פעילי שמאל הטרידו חיילים ונדחפו, צה”ל התנצל

ברקת נגד נתניהו: אסור לתת לגנץ את ראשות הממשלה

עלייה במספר החולים קשה, רובם – לא מחוסנים

ליצמן ל’המודיע’: בנט שיקר לי ולכולם, אין לנו בעיה עם ממשלה בראשות גנץ

עם מכונת ירייה בעלת בינה מלאכותית: נחשפו פרטים מחיסול פח’ריזאדה

נתניהו נפגש עם גנץ: “תתמנה מיד לראשות הממשלה”

דרמה: מומחי ה-FDA לא אישרו את החיסון השלישי לכלל האוכלוסייה

בן 30 נעדר בחוף לא מוכרז בכינרת

ישראָלי’ק בש עם מחרוזת ניגונים סוערים: “ליובאוויטש טאנץ”