"חנוכה כאן" – שיר מקפיץ וסוחף אשר מעביר את המסר שילדנו הם בבחינת נרות, ו"הנרות הללו קודש הם", ועל ידי לימוד ההודאה לקב"ה – "טנק יו השם" הם יפיצו הלאה את האור.
צפו:
![להקת זושא בסינגל חדש – חנוכה כאן! video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/מיוזיק.png)
"חנוכה כאן" – שיר מקפיץ וסוחף אשר מעביר את המסר שילדנו הם בבחינת נרות, ו"הנרות הללו קודש הם", ועל ידי לימוד ההודאה לקב"ה – "טנק יו השם" הם יפיצו הלאה את האור.
צפו:
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
3
0
סטלה דקדושה
חשבתי שהוא לא יגמור ללכת שם בשביל… 😂
וואלה גם אני
גם אני! גם אתם?
אללה 770 בראבקקק!!!
🧐🧐
זה נראה שהם מחופשים לחרדים [כמו שטיסל כזה ]!!