האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים: האדמו"ר מסקולען ירושלים ביקר במכינה לישיבה דרכי חיים צאנז, התפלל יחד עם הבחורים תפילת שחרית וערך שולחן לחיים בו נשא דברי חיזוק לרגל ימי החנוכה
האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 3האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 4האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 5האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 6האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 7האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 8
האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 9האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 10האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 11האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 12האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 13האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 14האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 15האדמו"ר מסקולען חיזק את הבחורים הצעירים 16