בראשות כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג שליט"א ובהשתתפותו לרגל שמחת בנו שיחי', ובהשתתפות מחותני כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג זיע"א, להבלחט"א כ"ק מרן אדמו"ר מדז'יקוב ויזניץ שליט"א והרה"ג רבי דב שטערן אב"ד סקולען ב"ב, לרגל שמחת נכדם שיחיו הורי וסבי תלמידי כתה א'.
המעמד התקיים בבנין החדש והמפואר שע"י ישיבה קטנה פיטסבורג, קרית פיטסבורג באשדוד
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2489.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2441.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2270.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2389.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2153.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2076.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2087.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2024-rotated.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1967.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2007.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1956.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1976.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1918.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1980.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1875-rotated.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1843.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1849.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1813.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1758.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1732.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1719-rotated.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1633.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1654.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1599.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1574.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1427-1.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1557.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1133.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1061.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1083.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1035.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC2497.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1165.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1187.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1386-rotated.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1250-rotated.jpg)
![ה"חומש סעודה" לילדי תלמוד תורה פיטסבורג](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/DSC1412.jpg)
מרגש
בזכות הבל פיהם…
בזכותכם מתוקים, עומד העולם.
הרבה נחת להורים למחנכים ולכולם.