הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 1הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 2הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 3הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 4הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 5הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 6הפוליטיקאים מצביעים: תמונות 7
תגובה לא לעניין, אין פה נצחון של ש"ס על ג'. יש כאן 2 מפלגות חרדיות והלוואי שיהיה להן קולות ככל שיותר.
אנחנו ספרדים שמצביעים לש"ס, ושמחים על כל קול שיש לג' או ש"ס. כל אחד מצביע לפי רבותיו. הגיע הזמן שתפסיקו עם השנאת חינם הזו. וזה לא סוד שיש גם חילונים ומסורתיים שמצביעים ש"ס, ולכן יש לנו יותר קולות. זה ממש לא ניצחון. המצב בכנסת, בממשלה כל כך עלוב וגרוע וחשוב שיהיו כמה שיותר מנדטים חרדים שיעזרו לכולנו.
ועדת הבחירות
3 שנים לפני
מי המזכיר המוכשר שנעל את התיבה של הקלפי (אצל מקלב) באזיקון של סוף הספירה במקום במנעול של התיבה???
למה יש את התמונה של הבית חולים?
אולי לפוליטיקאי בבית חולים?
מה זה משנה בסוף שס נצחו יש להם 2 מנדטים יותר מ ג'
זה אומר שרובם הצביעו לש"ס
תגובה לא לעניין, אין פה נצחון של ש"ס על ג'. יש כאן 2 מפלגות חרדיות והלוואי שיהיה להן קולות ככל שיותר.
אנחנו ספרדים שמצביעים לש"ס, ושמחים על כל קול שיש לג' או ש"ס. כל אחד מצביע לפי רבותיו. הגיע הזמן שתפסיקו עם השנאת חינם הזו. וזה לא סוד שיש גם חילונים ומסורתיים שמצביעים ש"ס, ולכן יש לנו יותר קולות. זה ממש לא ניצחון. המצב בכנסת, בממשלה כל כך עלוב וגרוע וחשוב שיהיו כמה שיותר מנדטים חרדים שיעזרו לכולנו.
מי המזכיר המוכשר שנעל את התיבה של הקלפי (אצל מקלב) באזיקון של סוף הספירה במקום במנעול של התיבה???