היחידה לחילוצים מיוחדים (יל"מ) של כבאות והצלה לישראל סיימה לפני זמן קצר לחלץ שלושה בני משפחה מרכב שהתדרדר לואדי סמוך למאגר בית זית בירושלים, בני המשפחה שחולצו הועברו להמשך טיפול רפואי ע"י חובשים במקום.
![שלושה בני משפחה חרדית חולצו מרכב שהתדרדר לואדי בי-ם](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/signal-2021-03-29-183142-768x1024.jpg)
מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים (יל"מ) רשף יוסי אסרף מסר: "התקבל דיווח אירוע על רכב שהתדרדר לוואדי קרוב למאגר בית זית. כשהגענו למקום מצאנו שני נוסעים שחילצו עצמם עצמאית ואישה כבת שמונים שהיה צורך לחלץ אותה באמצעות אלונקה ייעודית. צוותים של יל"מ בית שמש, יל"מ ירושלים וגורמי רפואה שפעלו בשטח חילצו אותה באמצעות חבלים ומסרו אותה לגורמי הרפואה להמשך טיפול".
![שלושה בני משפחה חרדית חולצו מרכב שהתדרדר לואדי בי-ם](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210329-WA0037-1.jpg)
באאסה שאין סרטון נשמע מענין…