צילום: שלום מנדל

יהודי ירה על מתפרע ערבי בעיר לוד ונחקר בחשד לרצח

עו”ד עדי קידר הגיב למעצר וקרא לשחרר את התושב באופן מידי: “הלילה עברו תושבי לוד פוגרום קשה, ולילה של טרור, רכבים הוצתו, בתי כנסת נפגעו, אזרחים עברו לינץ’ ופונו לבתי החולים – ליל הבדולח של לוד”

יהודי בן 34, תושב לוד, נעצר על ידי המשטרה בחשד לרצח לאחר שהגן בגופו על תושבים רבים בפני התקפת טרור, פתח בירי בנשקו האישי וגרם למותו של אחד המחבלים.

עו”ד קידר ביקר מארגון חוננו הגיע לבקר במהלך שעות הבוקר את העצור בתחנת המשטרה וסייע לו. האיש נשוי ואב ל-4, עובד בהייטק, בוגר יחידה מובחרת ומשרת פעיל במילואים. לפי עדי ראייה הוא נאלץ לירות מנשקו האישי אשר מחזיק ברישיון, כדי להניס פורעים רעולי פנים אשר תקפו קבוצה גדולה של תושבי העיר ובתים באמצעות אבנים, אלות ובקבוקי תבערה.

עו”ד עדי קידר הגיב למעצר וקרא לשחרר את התושב באופן מידי: “הלילה עברו תושבי לוד פוגרום קשה, ולילה של טרור, רכבים הוצתו, בתי כנסת נפגעו, אזרחים עברו לינץ’ ופונו לבתי החולים – ליל הבדולח של לוד”.

”העובדה שהמשטרה מפקירה את אזרחיה תחילה לשמש מגן אנושי, ולאחר מכן חוקרת אותם על רצח צריכה להדיר שינה מעיני הציבור. מרשי פעל כמצופה, הציל בגופו חיי אדם ואילולא התערבותו הארוע היה מסתיים באסון. אני דורש את שחרורו של החשוד לאלתר, תושבי לוד רבים חבים לו את חייהם”, הוסיף קידר.

יו”ר הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ’ הגיב: “העובדה שהיורה בלוד נחקר ברגעים אלה ממש בחשד לרצח (אני אחרי שיחה עם עורך הדין שלו) היא טירוף מערכות. עצם העובדה שמישהו במשטרה מסוגל להעלות על דעתו האשמה כזו בסיטואציה שנוצרה היא חמורה מאוד ואני קורא למשטרה ולפרקליטות להתעשת באופן מידי. אני בעד לחקור, אבל אין מצב בעולם שבחשד לרצח”.

הנצפים ביותר
תקיעת שופר צילום נתי שוחט / פלאש 90

בשישי הקרוב: להתענות ולא לצאת מהבית שלא לצורך

צילום: עיתון הדרך

הגר”ש כהן: מי שישתף פעולה עם הממשלה לא יראה ברכה

IMG-20210615-WA0010

אשת מקצוע בישרה לכלה: החתן נהרג בתאונה קשה

20 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

בתגובה לבלוני התבערה: צה”ל תקף בצפון הרצועה • צפו:

החדשות בקצרה: סיכומו של יום חמישי

מיהו משה גפני? האיש הכי קרוב אליו מדבר

ידון באתגרים הביטחוניים: הרמטכ”ל ימריא לביקור בארה”ב

ישראל לחמאס: אם הפרחת הבלונים לא תיפסק – נצא לסבב נוסף

התרומה היחודית והמשמעותית של המתנדבים החרדים למשטרת ישראל