בריאיון שהעניק לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן ברשת ב – אמר חבר הכנסת דודי אמסלם: “אני מתפוצץ מזה. מי שמנהל את הכנסת זה מנסור עבאס – ערבי שונא ישראל שרוצה לחסל את המדינה. מנסור עבאס הוא חבר התנועה האסלאמית, שהיא תנועת אחות של האחים המוסלמים”.
![אם נתניהו הוא ראש ממשלה, איך יכנה ח"כ דודי אמסלם את נפתלי בנט? חבר הכנסת דוד אמסלם בתשובה מקורית מה יאמר לראש הממשלה נפתלי בנט אם יכנס ללשכתו](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F180220YS30-scaled.jpg)
חבר הכנסת דוד אמסלם בתשובה מקורית מה יאמר לראש הממשלה נפתלי בנט אם יכנס ללשכתו
הוא נשאל האם הליכוד לא היה מוכן להכניס את רע”מ לממשלה וענה: “הודעתי למנסור עבאס בזמנו כשהייתי השר המקשר, שאנחנו לא נכניס אותם לקואליציה בשום תנאי ובשום מצב משום שבתפיסת עולם שלהם הם רוצים לחסל את מדינת ישראל”.
המגישים היקשו: נתניהו אירח את מנסור עבאס בבית ראש הממשלה בבלפור.
ח”כ אמסלם: “גם מחמוד עבאס הוזמן בעבר לבלפור, זה אומר שהוא לא רוצה לחסל את מדינת ישראל? אנחנו גם מדברים לפעמים עם חמאס – זה משנה את העובדה שהם רוצים לחסל את ישראל?”
לשאלה האם בעתיד הליכוד יכול לשתף פעולה עם מפלגתו של מנסור עבאס ענה אמסלם: “אנחנו לא יכולים להרחיק אותם מהכנסת. היות והם נמצאים שם, אנחנו צריכים להשתמש בהם היכן שצריך”.
ברור אני עוד מוסיף ויאמר לו צא החוצה סמרטוט אדום