שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה
בהשתתפות רבנים אישי ציבור וגדולי הזמר החסידי, בו השתתפו כ100 ילדים מהחינוך המיוחד עם משפחתם יחד עם מתנדבי הארגון מבחירי עולם הישיבות הליטאי, שהתקיימה אמש ביום ג' א' דחוה"מ במנהל קהילתי רמת שלמה בסיוע המנהל קהילתי בראשות הרב עזרא ברגר ועריית ירושלים
שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 1שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 2שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 3שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 4שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 5שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 6שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 7שמחת בית השואבה המרכזית של ארגון החסד "אח לאח" • גלריה 8