כ"ק האדמו"ר מקראלי שליט"א יצא הבוקר בשעה 5.00 מביתו נאוה קודש לעבר חולון ועבר מבית מדרש אחד למשנהו ונשא בהם מדברות קודשו בו קרא בין היתר להצלת היהדות הנאמנה בארצינו הק', למען התורה ולמען השבת שהיא מקור הברכה, ולהזדרז לקיים את מצות היום ולהצביע עבור היהדות התורתית.
בסיום דבריו בירך את השומעים לקול גדולי ישראל בברכה המשולשת בני חיי מזוני ורוויחיכן סייר האדמו"ר בין הקלפיות בעיר, הפציר בתושבים שפגש בכניסה לקלפיות, להצביע למען היהדות והשבת ובוודאי שלא להצביע למפלגות שאינם בגוש האמוני.כן חיזק את פעילי המפלגות החרדיות שעמדו במקום.
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/אדמור-מקראלי-בחולון-ז-חשון-תשפג-4-scaled.jpg)
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/אדמור-מקראלי-בחולון-ז-חשון-תשפג-2-scaled.jpg)
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/אדמור-מקראלי-בחולון-ז-חשון-תשפג-1-scaled.jpg)
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/20221101_101806-768x1024.jpg)
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/20221101_111015-1024x768.jpg)
![האדמו"ר מקראלי בביקור בחולון להצלחת הבחירות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/20221101_101923-768x1024.jpg)
לפי חלק מהתמונות מדובר באשדוד
נכון
גמני ראיתי שזה אשדוד