רבני העיר בני ברק השתתפו בכנס חירום במעונו של הגר"מ בן שמעון | בכינוס השתתפו: הגר"י אייזיק לנדא, הגר"ש צבי רוזנבלט, ראש העיר אברהם רובינשטיין, וח"מ מטעם ש"ס | הצלם איתי קצב מגיש גלריה
רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 1רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 2רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 3רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 4רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 5רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 6רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 7רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 8רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 9רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 10רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 11רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 12רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 13רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 14רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 15רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 16רבני בני ברק בכינוס בביתו של הרב הספרדי 17
מה קרה?
וואו אזה גדלות..שלב הבא תמונות של הגדולים הספרדים על קירותיהם של הרבנים האשכנזים. מתקדמים בצעדי ענק. שלא יהיה מסוכןמידי..
זה ממש חשוב ךכתוב "הרב הספרדי" כמו "הרב השחור" "האתיופי"
מה קורה לכם????
התקדמנו!
תתעוררו חברים!!
יפה מאוד על האחדות
אבל בכל אופן להבא יש להושיב את הרבנים במקום יותר מכובד משל העסקנים!!
"העיקר חסר מן הספר"
על מה הכינוס?
ועוד שזה כינוס חרום,,?