ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה
במעמד תלמידים רבים, נחגגה הבוקר (ב') שמחת הברית לנכדם המשותף של ראש הישיבה הגאון הגדול רבי דוד אברהם וזקן חברי בית הדין הגדול הגאון הגדול רבי מיכאל עמוס • הברית התקיימה בישיבת בנין אב בירושלים. אבי הבן, הרב אליהו אברהם • צפו בגלריה שתיעד קובי הר צבי
ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 1ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 2ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 3ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 4ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 5ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 6ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 7ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 8ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 9ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 10ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 11ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 12ראש הישיבה והדיין הכניסו את נכדם המשותף בבריתו של אאע"ה 13
ממתי עושים פרסומת על ברית? מחפשים כבוד?..
??? תשחררו אותנו ????.אין לנו מושג ירוק מיזה האנשים האלה