אנשי תקשורת ואישי ציבור הגיעו בסוף השבוע האחרון לשמוח בשמחת בר המצווה לבנו של ערוך אתר המחדש מנחם קולדצקי | הזמר החסידי משה פלד שר יחד עם חתן הבר מצווה| הצלם רובי שם טוב מגיש תיעוד
גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 1גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 2גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 3גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 4גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 5גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 6גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 7גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 8גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 9גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 10גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 11גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 12גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 13גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 14גלריה: מנחם קולדצקי בירמץ את בנו 15
ווואו כל המי והמי……
כל המי והמי זה?😄
אין על מנחם!!!
סליחה אבל את מי זה מעניין???
מזל טוב מזל טוב מנחם!!!!
תזכה לגדלו לתורה לחופה ולמעש"ט!!!!!
הרבה נחת דקדושה!!!
אמןןן