בהיכל בית המדרש ויז'ניץ ציינו אמש (שני) את היארצייט של בעל הישעות משה זי"ע אצל בנו | האדמו"ר שליט"א יצא עם אלפי חסידיו לציונו בבית החיים פונביז' | הצלם איתי קצב תיעד
יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 1יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 2יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 3יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 4יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 5יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 6יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 7יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 8יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 9יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 10יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 11יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 12יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 13יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 14יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 15יארצייט בויז'ניץ: הרבי יצא עם החסידים 16